İDO Müşteri Hizmetleri Temsilcisine Bağlanma

İDO Müşteri Hizmetleri Numarası

i̇do müşteri temsilcisine bağlanma
i̇do müşteri temsilcisine bağlanma

İdo müşteri hizmetleri numarası  ve iletişim bilgilerini sizler için ekledik. Size ido müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım diye soruyorsanız doğru sayfadasınız.

444 44 36

İDO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 850 222 44 36

İDO E-Posta Adresi

[email protected]

İDO 1987’den beri hizmet vermekte olan bir markadır. Alanında lider olmasıyla birlikte her zaman daha kapsamlı çalışmalar yapmak adına çaba harcamış bir firma olarak bilinmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediye’sinin ulaşım adına gerçekleştirdiği ve günümüzde hala devam eden başarılı bir işleme sistemine sahiptir.

Her sene kapasitesi biraz daha artmaktadır ve kara yolu ulaşımını rahatlatarak deniz yolu ulaşımına canlılık katmaktadır. Birçok insan için İDO hayat kurtaran bir göreve sahiptir çünkü İstanbul trafiği içerisinde bir yerden bir yere gitmek çok uzun zaman almaktadır. Ancak İDO sayesinde çok daha kolay bir biçimde ve daha kısa zamanda gidilebilmektedir.

İDO bu başarısını müşteri hizmetleri ile de göstermektedir. İDO’yu aradığınızda size en uygun seçeneği seçerek yönlendirilmeniz gereken yere en kısa sürede yönlendirilirsiniz. İDO müşteri hizmetleri oldukça sıkı çalışır ve İDO müşteri temsilcisine bağlanma süreci de sizlere sıkmayacak kadar olabildiğince hızlı gerçekleşmektedir. Bu sayede pek çok insanın problemi müşteri hizmetlerine en kısa sürede bağlanarak rahatlıkla çözülmektedir.


İDO İletişim

İDO İstanbul Büyükşehir Belediyesi için hayat kurtaran bir görevi gerçekleştirmektedir. İDO verdiği hizmeti ve kapasitesini her gün biraz daha arttırmaktadır. Bu süreçte aldığı birçok ödül ile İDO alanında en iyi firma olarak bilinmektedir. İstanbul trafiğindeki keşmekeşi çözmeyi amaçlayan İDO günümüzde bunu birçok kez gerçekleştirebilmiştir. Aynı zamanda İDO seferleri günden güne artmıştır. Bunun sebebi ise İDO filosu artışıdır. Filonun artışı ile birlikte sefer sayılarında büyük oranlarda bir artış görünmüştür. Bu sayede pek çok insan yetişme stresi yaşamadan İstanbul’un ve boğazın keyfini sürerek bir yerden bir yere gidebilmektedir.


İDO Müşteri Hizmetleri 444

İDO gibi ulaşım alanında var olan her firmanın müşteri hizmetleri oldukça sıkı çalışmalıdır. Pek çok insan hem ulaşım öncesinde hem de sonrasında pek çok soru ya da problem ile müşteri hizmetlerini aramaktadır. Bu sebepten İDO müşteri hizmetleri 444 oldukça yoğundur. Ancak İDO filosunu genişlettiği gibi müşteri hizmetleri sistemini de oldukça geliştirmiştir.

İDO müşteri hizmetleri sistemi yolcularını ön plana alarak çalışır. Bu yüzden de karmaşa olmaması adına kendi içerisinde dörde ayrılır. İDO müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınıza 4 seçenek çıkacaktır. Bunlar:

  • Bilet iptali
  • Bilet değişikliği
  • İDOMİRAL üyelik
  • Şikayet ve öneri gibi parçalara ayrılarak sizlerin erişimini de kolaylaştırır. Şikayet ve öneriler kısmından olası kayıp eşya problemlerinizi için de danışabilirsiniz.

İDO bu alanda olabildiğince hızlı hizmet vermek ister çünkü yolcu sistemi olabildiğince hızlı işlemektedir. Aynı şekilde ulaşım sektöründeki firmalar için müşteri memnuniyeti ve iletişim en önemli unsurlar olarak bilinmektedir.  İDO müşteri hizmetleri telefon numarası ve çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.


İDO Çağrı Merkezi

444 44 36

İDO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0 850 222 44 36

İDO E-Posta Adresi

[email protected]

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *