Evkur Müşteri Hizmetleri, Evkur Telefon Numarası

 

evkur müşteri hizmetleri telefon numarası
evkur müşteri hizmetleri telefon numarası

Evkur, geniş ürün çeşitliliğiyle mağazalarda ve online olarak, keyifli alışveriş yapma olanağı sunar. Merkezi İstanbul’da bulunan kuruluş, faaliyetlerine 1972 yılında başladı ve gün geçtikçe daha çok tercih edilir hale geldi. 25’i İstanbul’da olmak üzere, Türkiye’nin her yerindeki farklı noktalarda hizmet sunmaya devam eder.

Evkur Telefon Numarası: 0212 473 46 46

Evkur Destek Hattı: 444 0 808

Evkur İletişim Formu

Evkur Hakkında

Mağaza tasarımlarında müşteri konforunu düşünen Evkur, aynı zamanda uygun fiyatlı taksit sağlamak imkanıyla da tercih edilme oranını arttırır. Kaliteli hizmet sunmak için sürekli yenilenir ve müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemser.

Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden birisi olan Evkur, güçlü bir finansman altyapısına sahiptir. Bu sayede müşterilerine daha uygun oranlarda ödeme imkanı sunma fırsatı bulur.

Evkur İletişim Numarası

Alışverişiniz sırasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarda Evkur müşteri hizmetleri yanınızda. Farklı iletişim kanallarında hizmet vermeye devam eden müşteri hizmetleri çalışanları 09.00 – 21.00 saatleri arasında Evkur iletişim numarası ile ulaşım imkanı sağlıyor.

Evkur Müşteri Hizmetleri

Online alışverişlerinizde ya da mağazadan yapacağınız alışverişlerinizin sonrasında, her türlü konuda destek talebinde bulunabilirsiniz Evkur müşteri hizmetlerine 0212 473 46 46 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetlerinin 0850’li bir hattı bulunmaz, eğer bu tür bir numaradan aranırsanız söylenenlere itibar etmeyiniz.

Müşteri hizmetleri numarası yanında 444 0 808 destek hattıyla da Evkur müşteri hizmetleri bağlanabilirsiniz. Sipariş takibi yapma ya da yaşadığınız sorunlar için şikayet kaydı oluşturma gibi tüm sorunlar için hizmet alabilmeniz mümkündür.

Evkur Müşteri Destek Hattı

Geniş ürün çeşitliliğiyle keyifli alışverişin adresi Evkur, ülkemizin büyük bir kısmında hizmet verir. Alışveriş yoğunluğunun fazla olması ve çeşitli ödeme seçeneklerinin bulunması gibi durumlar, bazı durumlarda destek alınmasını gerektirebilir.

Müşteriler desteğe ihtiyaç duydukları durumlarda Evkur müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Çeşitli iletişim kanalları bulunan kurumun en çok kullanılan müşteri destek kanalı çağrı merkezidir. Tüm işlemler çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.

Evkur Sosyal Medya Hesabı

Evkur’un farklı iletişim kanalları da mevcut. Evkur sosyal medya hesaplarını takip etmek bu seçeneklerden birisi. Farklı kampanya ve indirim haberlerinden haberdar olmak için de sosyal medya hesaplarını takip etmek önem taşır. Ayrıca web sitesi üzerinden, müşteri şikayet ve talep formu da doldurulabilir.

Evkur Facebook 

Evkur Twitter

Evkur İnstagram

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *