English Home Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

English Home Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri
English Home Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

0850 7240 346

[email protected]englishhome.com.tr

Dekorasyonlarınıza modern ve klasik dokunuşlarda bulunan ev eşyalarıyla öne çıkan English Home, ürünleriyle oldukça fazla kişinin dikkatini çeker.  Son yıllarda artan marka değeriyle geniş bir çevrede ürünlerinin kullanıldığı görülür. Şıklık ve sadeliği birlikte sunduğu ev ürünlerinde, her daim zarafetin de önde tutulduğu görülür.

Aynı zamanda konforlu ve kullanımı huzur veren ürünleriyle iç yaşam alanlarınızda harikalar yaratmanıza olanak sağlar. Ev tekstilinde önder bir marka haline gelen English Home, modern tasarım çizgilerindeki eşyaları evlerimize getirmeye devam eder. English Home müşteri hizmetleri müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına oluşturulmuştur.

English Home Telefon Numarası

English Home müşteri hizmetleri her türlü istek, öneri ve şikayetinizde, yanınızda yer alır.

0850 7240 346 numaralı telefondan, mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkündür. Ayrıca site üzerinden, mağazalardan ya da [email protected]englishhome.com.tr. mail adresi üzerinden, destek ve yardım almanız mümkündür.

English Home müşteri hizmetleri çalışma saatleri 09.00 ve 18.00 saatleri arasındadır.

English Home İletişim Genel Merkez

Ev tekstilinde önder firmalardan birisi olan English Home, Turgut Aydın Holding firmasına aittir. Ortadoğu ve balkanlarda yürüttüğü özenli çalışmayla sektörün devlerinden birisi haline gelmiştir. Firmanın 115’i Türkiye’de olmak üzere 130 firması bulunur. İngiliz evlerinin sadeliğini ve şıklığını evlerimize taşımayı amaçlar.

Web sitesi üzerinden de müşteri hizmetlerine ulaşılabilen marka, bu alanda da oldukça titiz bir hizmet verir.

English Home iletişim genel merkez numarası 0850 724 03 46 numaralı telefondur. Aynı zamanda mail adresi üzerinden de ulaşmanız mümkündür.

English Home İade Adresi

English Home online web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde, 30 dakika içinde iade ve iptal hakkınız bulunur. Siparişlerim menüsü içinde yer alan, iptal et butonundan iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak ücret iadesi de anında hesabınıza aktarılır.

Eğer siparişlerim bölümünde iptal et butonunu bulamıyorsanız, bu siparişinizin iptal süresinin dolduğunu gösterir. Bu durumda gelen siparişi kargo yetkilisinden teslim almamanız durumunda sipariş English Home iade adresi üzerinden geri gönderilecektir.

Buna ek olarak English Home üzerinden aldığınız ürünleri, mesafeli satış sözleşmesinde yer alan cayma hakkınızı kullanarak da iade edebilirsiniz. İade için yapmanız gereken tüm işlemler şu şekildedir:

  • Üyeliğiniz üzerinden giriş yaparak siparişler sekmesini tıklayın.
  • Siparişler bölümünden mevcut siparişinizi bulun ve ardından sipariş detayını görüntüleyin.
  • Bu bölüm üzerinden iptal ve iade etme seçeneğine tıklayın.
  • İade edeceğiniz ürünü, gönderilen şekilde anlaşmalı kargo firması olan MNG ya da Yurtiçi kargo üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Eğer site üzerinde üyeliğiniz bulunmuyorsa, müşteri hizmetleri üzerinden detay talebi oluşturabilirsiniz.
  • Gönderilen ürünlerin faturaları ile ibraz edilmeleri zorunludur.

Kargo iade süreçlerini çok uzun buluyorsanız, evinize en yakın English Home mağazası üzerinden de iptal ve iade sürecini gerçekleştirebilirsiniz.

English Home Sipariş Takip

English Home üzerinden oluşturduğunuz siparişler, 16.00 öncesinde verildiyse aynı gün teslimatı sağlanır. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki günün sabahında kargoya verilir.

English Home sipariş takip işlemini web sitesi üzerinden kargo firmasına ulaşarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
English Home Müşteri hizmetleri & English Home Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için English Home üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca English Home hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

English Home İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik.

English Home sipariş takibini MNG kargo sipariş takip bölümünden sipariş numaranız ile takip yapabilirsiniz.

English Home alışveriş ödemenizi kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz.

English Home markasıyla üretimimizin yüzde 70 kadarını Türkiye ' de yapıp kendi markamızla yurtdışında satış yapıyoruz .

English Home yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ürünleri beğeninize sunmaya devam...

English Home MNG kargo, Yurtiçi kargo, Hepsijet ve Kargoist ile çalışmaktadır.

English Home üzerinden yapmış olduğunuz alışverişinizi 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *