Braun Müşteri Hizmetleri

Braun İletişim Telefon Numarası

Braun Müşteri Hizmetleri
Braun Müşteri Hizmetleri

Braun Müşteri Hizmetleri ve telefon numarasını sizler için ekledik. Braun ile ilgili soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi bu iletişim kanalları vasıtası ile iletebilirsiniz.

0850 220 09 11

Braun 1921 yılından beri alanında hizmet veren bir markadır. Dünyanın neredeyse her yerine hizmet veren ve ürünleri her zaman en çok satılan Braun birçok insanın memnun kaldığı markaların başında gelmektedir. 100 yıldır alanında hizmet veren nadir markalardan biridir. Bakım ürünleri sektörü büyük bir hız ile artarken ve gelişirken Braun her zaman zirvedeki yerini korumayı başarmıştır.

Braun erkek ve kadın elektronik bakım ürünleri satmaktadır. Burada erkekler için erkek tıraş ürünleri yer alırken kadınlar için çeşit biraz daha fazladır.

  • Saç şekillendiriciler
  • Saç kurutma makineleri
  • Yüz epilatörü
  • Epilasyon cihazları gibi pek çok seçenek ve model bulunmaktadır. Burada özellikle kadınlar ihtiyaçları olan birçok ürünü bulabilir.

Bir markanın ürünleri kadar o markanın müşterileri ile iletişimi de önemlidir. Bu sayede elinizdeki müşterileri tutabilir ve onların sorunlarını çözmelerine yardımcı olabilirsiniz. Braun müşteri hizmetleri ise bu konuda oldukça başarılıdır. Pek çok probleminiz için ulaşabileceğiniz bir Braun müşteri hizmetleri numarası ve bir e-mail vardır.

Braun İletişim

Braun markası dünyanın birçok yerinde var olan bir markadır. Ancak elbette her yerde olduğu gibi Braun’un Türkiye’de de bir müşteri hizmetleri vardır. Yani yabancı bir markadan ürün almış olmanın tedirginliğini sizlere yaşatmadan tüm problemlerinizi rahatça çözebileceğiniz kendi dilinizi sizlere sunar.

Braun markası ile iletişim kurabilmek için iki seçeneğiniz vardır. Bunlardan ilki Braun iletişim numarası olarak geçmektedir. Diğeri ise Braun e-mail adresi olmaktadır. Braun telefon numarası Braun tüketici ilişkileri danışma hattı olarak da geçmektedir. Bu iletişim seçenekleri ile gerekli kişilerle bağlantı kurabilir ve sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

Ancak bunlar dışında Braun iletişim açısından bir adres daha sunar. Braun yetkili servisi, müşterilerinin taleplerine en iyi şekilde karşılık verebilecek şekilde sistemli bir çalışma ağına sahiptir.

Braun Müşteri Hizmetleri Telefon

Braun müşteri hizmetleri için iki seçenek vardır. Biri e-mail adresi diğeri ise Braun müşteri hizmetleri telefon adresidir. Ancak bu telefon numarasına 7/24 ulaşım sağlanamaz. Hafta içi yani pazartesi ve Cuma günleri de dahil olmak üzere beş gün boyunca sabah 08.45 ve akşam 16.45 arasında hizmet vermektedirler. Haftanın diğer saatlerinde bu numaralara ulaşmanız mümkün değildir. Bu bağlamda iletişim kurmak için belirtilen saatleri baz almalısınız.

Braun Tüketici İlişkileri Danışma Hattı

0850 220 09 11

Braun Yetkili Servis Telefon

Braun müşteri hizmetleri kadar Braun yetkili servisi de önemlidir. Elektronik ürünler satan Braun’un elbette bir yetkili servisi olmalıdır. Braun’un yetkili servisinden faydalanmak için internet adresine girebilirsiniz. Braun yetkili servis telefon tek bir numara değildir. Yani Braun Service Turkey adresinden sizin şehrinizde yer alan Braun yetkili servisini seçerek onun numarasını ve adresini alabilirsiniz. Böylelikle size en yakın adrese götürerek kargo ile uğraşmadan ve beklemeden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kargo ile vakit kaybetmeden varsa kendi şehrinizdeki yetkili servis sayesinde olası problemlerinizi çözebilirsiniz. Böylelikle Braun’un hizmetlerinden faydalanabilir ve Braun ürünlerini keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Braun Müşteri Müşteri hizmetleri & Braun Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Braun Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Braun Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *