Ueadaş Müşteri Hizmetleri, Ueadaş İletişim

Ueadaş İletişi Telefon Numarası

Ueadaş Müşteri Hizmetleri
Ueadaş Müşteri Hizmetleri

Uedaş Müşteri Hizmetleri ve telefon numaralarını ekledik sizde Uedaş şikayet, arıza, soru ve sorularınızı Uedaş çağrı merkezine bildirin. İlgili numaraları ve mail adresini alta ekledik.

186

Uedaş Elektrik Telefon Numarası 1

+90 224 600 00 00

Uedaş Elektrik Telefon Numarası 2

+90 224 271 65 00

Uedaş Halkla İlişkiler E-Posta Adresi

[email protected]

Limak Enerji Çağrı Merkezi

444 66 46

Limak Enerji Telefon Numarası

0224 300 09 99

Limak Enerji E-Posta Adresi

[email protected]

Uedaş Adresi

Çırpan Mah. Stadyum Cad. No: 40 Osmangazi / BURSA

Uedaş, Limak firmasına bağlı bir enerji hizmeti vermektedir. Uedaş genelde Bursa ve çevresine hizmet veren bir firmadır. 1976’da kurulan Limak İnşaat günümüzde elektrik alanına da el atmış ve bu alanda da kapsamlı hizmetler vermektedir. Limak Enerji 1997 yılında kurulmuştur. Ardından yıllar sonra da Ueadaş hizmete girmiştir. Uedaş kısaca Uludağ Elektrik Dağıtım olarak geçmektedir.

Elektrik günümüzün zaruri ihtiyaçlarından biridir. Dünya genelinde zaruri ihtiyaç listesinin başında gelen elektrik, modern yaşantımızın başlıca ögeleri arasında yer alır. Uedaş da bu alanda hizmet vermektedir. Birçok hizmetten internet üzerinden yararlanabilmeniz mümkündür. Uedaş hizmeti için herhangi bir yere gitmenize dahi gerek kalmadan günümüz teknolojisi ile birçok şeyi yapabilirsiniz. Bunlara ödeme ve benzeri dahildir.

Ueadaş müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde evinize elektrik bağlantısı alabilmek için başvuru yapabilirsiniz, kesintiler hakkında bilgi alabilirsiniz, canlı yardıma bağlanabilirsiniz, taleplerinizi takip edebilir ve başvurularınızı gözlemleyebilirsiniz. Birçok işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir sistemi sahiptir. Aynı zamanda pek çok Uedaş müşteri hizmetleri alanı vardır. Yani ulaşabileceğiniz adres ve telefon sayısı oldukça fazladır.

Uedaş Arıza Telefon

Uedaş sitesi üzerinden canlı yardıma bağlanabileceğiniz bir sistem vardır.  Uedaş arıza telefon numarası Uedaş müşteri hizmetleri numarası ile aynıdır. Ekstra bir arıza numarası yoktur. Ancak isterseniz arıza için özellikle arayabileceğiniz bir numara vardır. Bu numara ALO 186 numarası olarak bilinmektedir. ALO 186 üzerinde her il, ilçe ve bölgedeki arızalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayede elektrik kesintisinin ne zaman çözülebileceğini de öğrenebilirsiniz.

Uedaş müşteri hizmetleri iletişim için iki telefon numarası vardır. Ancak isterseniz e-posta adresi ile de iletişim kurabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte Limak Holding sistemi üzerinden bir iletişim formu doldurabilirsiniz. Bu iletişim formu ile gerekli bilgileri doldurarak, birçok probleminizi halledebilirsiniz.

Uludağ Elektrik Telefon Numarası

Uludağ elektrik telefon numarası yani Uedaş’ın telefon numarası ikişer tanedir. Bununla birlikte Limak Enerji firmasının da telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Çünkü aynı adrese sahiptirler ve aynı bölgede yer almaktadırlar.

Bir firma kendisi en iyi şekilde müşteri hizmetleri ile göstermektedir. Özellikle elektrik gibi insanların hayatlarını önemli derecede değiştiren bir konuda müşteri hizmetleri fazlasıyla hızlı bir biçimde çalışmalıdır. Bu sayede birçok insana arızalar ve daha başka pek çok konu hakkında bilgi verilebilir ve hizmet ettiğiniz bölgedeki insanları memnun edebilirsiniz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Ueadaş Müşteri Müşteri hizmetleri & Ueadaş Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Ueadaş Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Ueadaş Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Uedaş İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Uedaş, Limak Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *