Tozlu İletişim ve Tozlu Müşteri Hizmetleri

Tozlu Giyim Müşteri Hizmetleri

Tozlu İletişim ve Tozlu Müşteri Hizmetleri
Tozlu İletişim ve Tozlu Müşteri Hizmetleri

Tozlu com iletişim bilgileri burada verilmiştir. Tozlu ile ilgili şikayet ve sorularınızı Tozlu Müşteri Hizmetleri Telefon Numaralarından iletebilirsiniz.

Tozlu Müşteri Hizmetleri; 0850 766 55 55

Tozlu Telefon Sipariş Hattı; 0532 595 22 75

Tozlu Whatsapp Sipariş Hattı; 0537 447 56 66

Tozlu Mail Destek Adresleri

Tozlu giyim, kadın ve erkek giyimi üzerine sektörün öne çıkan markalarından biridir. Öne çıkmasını sağlayan temel etkenlerden biri internet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenilirliği sağlamış olmasıdır. Güvenilirliği Tozlu müşteri hizmetleri aracılığıyla desteklenmektedir. Tozlu giyim müşteri hizmetleri sipariş verebileceğiniz bir merkez olduğu gibi aynı zaman siparişlerinizle ilgili konularda da yardımcı olmaktadır.

Tozlu giyim müşteri hizmetleri belirli bölümlere ayrılarak farklı noktalara yetişmeye çalışır. Siparişler dışında toptan alım ve yurt dışı alanlarına dönük müşteri hizmetleri gerekli iletişimi kurmanızı sağlar. Tozlu Giyim sipariş iptali konularda yine Tozlu Giyim müşteri hizmetleri ve Tozlu Giyim çağrı merkezi ulaşılacak en güvenilir merkezlerdir. Bu bölümlere ulaşarak gerekli işlemler kolaylık gerçekleştirilir.

Tozlu Sipariş İptali

Tozlu Giyim, ticari unvanı Metin Bozkurt Tekstil olarak geçmektedir. Şirkete ulaşmak istediğiniz takdirde 0850 766 55 55 numaralı hattı arayabilirsiniz. Tozlu sipariş listem nerede diye soracak olursanız çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  • Telefonla sipariş vermek için çağrı merkezi numarası 0532 595 22 75 şeklindedir.
  • Çağrı merkezine Whatsapp üzerinden de sipariş verilebilmektedir. 0537 447 56 66 numaralı hatta yazarak siparişlerinizi 7/24 verebilirsiniz.
  • Genel aramalar için 0850 766 55 55

Tozlu sipariş iptali gibi konularda mail üzerinden iletişim kurmanız gerekir. [email protected] adresine her türlü sipariş hakkında talep ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca sorunlarınızı iletebileceğiniz bir adrestir. Yurt dışı müşterileri [email protected] adresine yazarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Aynı adres toptan alımlar için de kullanılabilir. Farklı alanlar için diğer mail adresleri şu şekilde sıralanabilir:

Tozlu Giyim Sipariş İptali

Siparişinizi tozlu.com üzerinden verdiğini z takdirde ya da diğer sipariş kanallarından verdiğiniz takdirde tozlu.com kargo takip bölümünden kargonuzun yerini görebilirsiniz. Kargonuzu tozlu.com sipariş numarası ile takip edebilmenize Tozlu Giyim olanak sağlamaktadır. Tozlu Whatsapp çağrı merkezi aracılığıyla siparişlerinizi çok kolay bir şekilde verebilirsiniz. En güvenilir yöntemlerle sipariş verme işlemleri tamamlanır.

Sipariş ödemelerinizi tozlu.com üzerinden 3D güvenlik sistemi ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemi kullanmayanlar için kapıda ödeme seçeneği her zaman bulunmaktadır. Hızlı kargo ve ücretsiz iade ve değişimleri ile imkânlarını sunmaktadır. Tozlu sipariş iptali çağrı merkezi ile iletişime geçilerek gerçekleştirilebilir.

Tozlu Giyim Çağrı Merkezi

Tozlu Giyim çağrı merkezi numarası ve Tozlu müşteri temsilcisi numarası 0850 766 55 55 şeklindedir. Bu hat üzerinden gerekli işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Talep ve sorunlarınız dışında iletmek istediğiniz hususları mail kanalları aracılığıyla aktarabilirsiniz. En hızlı şekilde Tozlu müşteri hizmetleri bildirimlerinize geri dönüş sağlayacaktır. Mail üzerinden dönüşler zaman alacağı gibi anında dönüşlerin olması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tozlu İletişim Müşteri hizmetleri & Tozlu İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tozlu İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tozlu İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *