KCF iletişim Sipariş Hattı, KFC Çağrı Merkezi

KFC Müşteri Hizmetleri

kfc müşteri hizmetleri
kcf iletişim sipariş hattı, kfc çağrı merkezi

KCF iletişim numarasını sizler için güncel şekilde ekledik.  Sizde KFC ile ilgili her türlü soru sorun ve şikayetlerinizi KFC Direkt Bağlanma numaraları vasıtası ile yapabilirsiniz. İşte KFC Telefon Numaraları;

KFC sipariş hattı telefon numarası: 444 3 555

KFC şikâyet hattı: 0216 228 77 77

GENEL MERKEZ

Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak, İŞ Plaza, No:1 Beykoz İstanbul, Kavacık 34805 , Türkiye

Kfc İletişim Formu https://kfcturkiye.com/bize-ulasin

Tavuk denilince veya kızarmış tavuk denilince akla ilk gelen restoran zincirlerinden biri tam adı Kentucky Fried Chicken olan KFC olduğu bilinmektedir. Kendine has ve gizli formüllerle üretilen enfes tavuklar, dünyanın her yerinde milyonlarca kişi tarafından keyifle tüketilmektedir. Türkiye’de de her şehirde ve hemen hemen birçok ilçede restoranları bulunmaktadır. Bu lezzetlere ulaşmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Günümüz koşullarında Kentucky sipariş hattı önem arz etmektedir.

Bazı uygulamalar üzerinden siparişler verilebileceği gibi kendi sitesi üzerinden de siparişler verilebilir. Bunun yanı sıra telefonla arayarak en yakın KFC şubesinden leziz tavukları sipariş verebilirsiniz. Türkiye’de yaklaşık 20 bin restoranı bulunan KFC tüm restoranları ve ekip arkadaşları ile hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Bu doğrultuda telefonla siparişler oldukça dikkat gerektiren noktalardandır.


KFC Sipariş

Günlük ve taze olarak tüketilmesi sağlanan bu tavuklar, müdavimler oluşturacak boyutta lezzetli olduğu ifade edilir. Gizli formülünün getirdiği cazibe ile ayrı bir noktaya ulaşmıştır. Kovada tavuk kavramını ilk ortaya çıkaran KFC Amerika merkezli bir markadır. Dünyanın her yerinde adının bilinmesine karşın kaliteden ve lezzetten ödün vermeden büyümeye devam eder. KFC sipariş vermek isteyenler farklı kanallardan siparişlerini verebilir.

İnternet sitesi üzerinden siparişlerinizi konum bilgisi girerek verebilirsiniz. Yemeksepeti gibi uygulamalar üzerinden rahatlıkla verebilirsiniz. KFC şubelerinin numaralarını arayarak verebilirsiniz. Ayrıca KFC müşteri hizmetlerini arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. KFC müşteri hizmetleri talep ve şikâyetlerin dışında siparişleri de kabul etmektedir.


KFC Sipariş Hattı Numarası

Bu eşsiz lezzetlere ulaşmak için KFC sipariş hattı numarası sizler için bu yazımızda yer almaktadır. Akşam ya da öğlen yemekleri için ideal ve en çok tercih edilen çeşit çeşit menülere bakıp karar verdikten sonra bu numarayı arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Siparişlerin hızlıca ulaşması için doğru adres vermeniz önemlidir. Doğru adres verildiği takdirde sıcak ve taze şekilde hazırlanan ürünler hemen yola çıkar. Paketler özenle yapılarak sıcaklığı koruması sağlanır.

Siparişleri konumunuza en yakın KFC bayisini arayarak da verebilirsiniz. En yakın KFC şubesine internet sitesi üzerinden iletişim bilgilerine bakarak ulaşabilirsiniz. Ürünlerin çabuk hazırlanıp bir an önce yola koyulması restoranların öncelikli amaçlarındandır.

KFC sipariş hattı telefon numarası: 444 3 555


KFC Telefon Numarası

Ürünler, zaman zaman müşterileri memnun etmeyen şekillerde teslim edilebilir.  Geç gelme, eksik gelme, yanlış ürün teslimi, az porsiyon gibi durumlarda restoran ile iletişime geçerek sorunlara çözüm üretilebilir. Çözülmeyen sorunlar için KFC müşteri hizmetleri çağrı merkezi aranabilir. Verdiğimiz numara ile siparişlere dönük durumlarınızı iletebilirsiniz.

Ortaya çıkan siparişlerle ilgili olumsuz durumlarla ilgili restoranlara dair şikâyetlerinizi ileteceğiniz başka bir KFC telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara ile şikâyetlerinizi ve sorunlarınızı rahatlıkla aktarabilirsiniz.

KFC şikâyet hattı: 0216 228 77 77

Yazarak iletişim kurabileceğiniz adres ise internet sitesi üzerinden form doldurmaktır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *