Hotiç Müşteri Hizmetleri, Hotiç Telefon

Hotiç Telefon Numarası

Hotiç Müşteri Hizmetleri, Hotiç Telefon Numarası
Hotiç Müşteri Hizmetleri, Hotiç Telefon Numarası

Hotiç Müşteri Hizmetleri Tel No sizler için ekledik. Hotiç ile ilgili soru ve şikayetlerinizi Hotiç Çağrı Merkezine Direkt bağlanarak yapabilirsiniz. Numaraları aşağıda ekledik tıklayarak direkt arayabilirsiniz.

0850 288 44 82

[email protected]

[email protected]

1938 yılında kurulan deri ayakkabıları ile adını duyuran firmalardan biridir. 80 yıllık bir geçmişe sahip firmanın kurucusu Salih Hotiç’tir. Günümüzde ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleri ile hizmet vermektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerine ulaştıran Hotiç, sektörde öne çıkan markalardan biridir. Gerçek deri ürünleri sayesinde özellikle tercih edilmektedir. Doğallık ve konforu bir araya getiren firma birçok mağazası aracılığıyla ürünlerini sunar. Kalitenin yanında şık tasarımı ile dikkatleri daha çok üzerine çekmektedir.

Yaratıcı ve şık ürünleri tercih eden müşterilerinin memnuniyetini son derece önemsemektedir. Alınan ürünlerle ilgili her türlü durumda Hotiç iletişim kanallarını açık tutmaktadır. Hotiç telefon numarası arayan müşteriler için telefon numaralarını yazımızda paylaşacağız. Paylaştığımız numaralar ile Hotiç’e ulaşabilir talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hotiç Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeyen Hotiç, en kaliteli ürünle birlikte en kaliteli hizmet anlayışını yürütmektedir. Yapılan geri bildirimleri titizlikle inceleyerek en iyi şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Gelen her türlü soru, talep ya da şikâyet tüm detayları ile Hotiç müşteri hizmetleri tarafından ele alınır. Ürünlerle ilgili 30 günlük değişim ve iade şartları Hotiç’i bir adım daha öne çıkarır.

İletişim kanallarını çeşitlendiren Hotiç, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için satış sonrası sürecini özenle takip etmektedir. İadeler dışında ayakkabı onarım işlemlerini yapması önem arz eder. Kullanım şartlarına uygun bir şekilde kullanılan ürünler Hotiç tarafından kaynaklı bir sorun arz ettiği takdirde inceleme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Şu numarada lazım olabilir: İstanbul Seyahat Bağlan İletişim Telefon Numarası


Hotiç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayakkabı, çanta ve aksesuarları ile ilgili yaşayacağınız her türlü durum için Hotiç müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için Hotiç müşteri hizmetleri telefon numarası aranabilir veya mail aracılığıyla yazılabilir. Mağazalara yönlendirme yapılarak ürünlerinize dair çözümle sunulmaktadır. Talep, şikâyet ve sorularınız için de aramalar yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan Hotiç, müşteri hizmetleri aracılığıyla bu hassasiyetini gösterir.

Hotiç müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 288 44 82

Telefon numarası dışında mail adresi üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz.

Hotiç müşteri hizmetleri mail adresi: [email protected]

İkinci mail adresi: [email protected]

İletişim kanallarının dışında Hotiç internet sitesi üzerinden form doldurarak taleplerinizi yazarak aktarma imkânınız bulunmaktadır.


Hotiç Genel Merkez İletişim

Hotiç, Türkiye genelinde yaptığı satışları İstanbul merkezli organize etmektedir. Kuruluşu da İstanbul’da olduğundan genel merkezi İstanbul’da bulunur. Uzman ve deneyimli kadrosu ile operasyonlarını aksatmadan yürütmeyi hedefler. Müşteri hizmetleri ile çözülemeyen durumlar için Hotiç genel merkez iletişim bilgileri araştırılabilir. Genel merkeze ulaşmak için müşteri hizmetleri çağrı merkezi aranabilir.

Tedarikçi firmalar tarafından da araştırılan genel merkez bilgileri müşteri hizmetleri tarafından sağlanabilir. Müşteri hizmetleri numarasını yukarıda paylaştık. Bu numara aranarak genel merkez adresi ve iletişim bilgileri temin edilebilir.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Hotiç Müşteri Müşteri hizmetleri & Hotiç Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Hotiç Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Hotiç Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Hotiç İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Hotiç çalışma saatleri 08:30-18:00

Hotiç 80 yıllık köklü bir geçmişe sahip olmakla birlikte geçen süre boyunca kalitesini ispatlamış bir markadır.

Hotiç ürününüzü iade etmek için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün içinden çıkan fatura ile birlikte ürününüzü en yakın MNG kargoya Hotiç iade kodu ile bedelsiz iade edebilirsiniz.

Hotiç şiparişinizi verdiğinizde belirtmiş olduğunuz mail adresine bir link gönderilir bu link sayesinde kargonuzu takip edebilirsiniz.

Hotiç siparişinizi iptal etmek isterseniz vermiş olduğumuz telefon numarasını arayarak iptali yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *