Dilim Börek Telefon Numarası

Dilim Börek Telefon

Dilim Börek Telefon Numarası
Dilim Börek Telefon Numarası

Dilim Börek birbirinden leziz börekleri ve diğer hamur işlerini bulacağınız bir yer. Dilim Börek İletişim numarası ve mail adreslerini sizin için ekledik. Sizde Dilim Börek Telefon Numarası  vasıtası ile her türlü soru ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Dilim Börek müşteri hizmetleri; 444 4 356

Dilim Börek telefon numarası; 0216 594 55 50

Dilim Börek mail adresi; [email protected]

Dilim Börek, 2003 yılında çıktığı börek yolculuğunda zamanla müşterilerinden tam not alarak şubelerini artırmıştır. Börek, baklava, kurabiye üzerine yoğunlaşan Dilim Börek, ürünlerinin lezzeti tüketen herkesten not alır. 2015 yılı itibariyle Payna Grup ile ortak olan Dilim Börek, gün geçtikçe kalitesini artırmaktadır. Doğallığı ve katkısız geleneksel ürünleri ile sektöründe öne çıkan firmalardandır.

Su böreği ve kol böreği en çok talep gören ürünleridir. Bunun yanında baklava çeşitleri ve kurabiye çeşitleri çokça tercih edilir. Bu çeşit çeşit ürünlere internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi Dilim Börek telefon numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz. Türkiye’de börek servisini ücretsiz olarak ilk ulaştıran markalardan biridir. Bu alanın öncüsü olmaları nedeniyle bilinir firma olmuştur.

Dilim Börek Telefon Numarası: 444 4 356

Dilim Börek Sipariş Hattı

Bilim Börek ve diğer benzer sektörler günümüz şartlarında gıda sektörü durağan bir sürece girmesine karşın evlere servis daha da artmış ve önem kazanmıştır. Uzun yıllar önce evlere ücretsiz adrese teslim yapmaya başlayan Dilim Börek, her geçen gün bu alanda çalışmalarını geliştirmektedir. Dilim Börek sipariş hattı üzerinden ve internet üzerinden verilen siparişleri ücretsiz bir şekilde adreslere ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Dilim Börek, lezzetlerine lezzet katmak için gerekli çalışmaları düzenli olarak yapmaktadır.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Tıkla Gelsin Çağrı Merkezi Sipariş Telefon Numarası

Dilim Börek, İstanbul merkezli kurulmuş olmasına karşın Anadolu’da birçok ilde şubelerini açarak lezzetleriyle daha çok insanı buluşturmayı hedefler. İş ortakları ile bu çalışmaları hızlandırmaktadır. Hızlandırmanın yanında kaliteden ödün vermemek adına Dilim Börek sipariş hattı en hızlı şekilde siparişleri müşterilere ulaştırmak için çalışır.

Dilim Börek tel: 444 4 356

Dilim Börek İletişim

Dilim Börek iletişim
Dilim Börek iletişim

Dilim Börek Müşteri hizmetleri ve genel merkezi Ümraniye olan Dilim Börek, gerek duyulduğunda iletişim kanalları ile geri bildirimlerinizi kabul etmektedir. Yaşayabileceğiniz olumsuz durumlar ya da iletmek istediğiniz teşekkürler için ayrı bir iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaranın yanında mail olarak ulaşabileceğiniz bir adres de bulunur. Farklı iletişim kanalları ile Dilim Börek’e ulaşabilir dilek, şikâyet ve temennilerinizi iletebilirsiniz.

Dilim Börek iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Dilim Börek telefon numarası; 0216 594 55 50 şeklindedir.
  • Dilim Börek mail adresi; [email protected] şeklindedir.
  • Dilim Börek genel müdürlüğü adresi:

Şerifali M. Çetin C. Atabek Sokak No:11 Yukarı Dudullu / Ümraniye-İSTANBUL

Dilim Börek Şikâyet

Her daim müşteri memnuniyetine üst düzey önem veren Dilim Börek, müşteri şikâyetlerini oldukça önemsemektedir. Gerek duyulduğu takdirde ister şubeler ister diğer iletişim kanalları aracılığıyla şikâyetlerinizi iletebilirsiniz. Şube bilgileri internet sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. Ürün kalitesini koruyarak ve doğallıktan ödün vermeyerek ürünlerini hazırlayan Dilim Börek, ürünlere dönük olumsuz durumları düzeltmek için iletişim kanallarını her zaman açık tutmaktadır. Büyük bir ekip ile çalıştığından zaman zaman bireysel hatalar olabileceği için şikâyetler önemsenir. Dilim Börek şikâyet için mail kullanılabilir. Mail dışında telefon numaraları şu şekildedir:

  • Dilim Börek şikâyet telefon numarası: 444 4 356 veya 0216 594 55 50

 

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Dilim Börek Müşteri hizmetleri & Dilim Börek Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Dilim Börek üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Dilim Börek hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Dilim Börek İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Dilim Börek İstek ve Şikayet Hattı 444 4 356

Dilim Börek Payna Grup'a ait. Benzer diğer markaları içinde barındıran gruba aittir.

Dilim Börek sipariş oluşturmak çok kolay ister Dilim Börek internet sitesinden online sipariş verebilir, isterseniz 444 4 356 sipariş hattından siparişinizi verebilirsiniz.

Dilim Börek ürünlerini sipariş veren ve deneyen kullanıcılar sitemizi ziyaret ederek konu altında ki yorumları okuyabilirler.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *