Casio Müşteri Hizmetleri & Yetkili Servis

Casio iletişim Müşteri Hizmetleri

casio müşteri hizmetleri & yetkili servis
casio müşteri hizmetleri & yetkili servis

Casio müşteri hizmetleri ve yetkili servis telefon numaralarını bu sayfada bulabilirsiniz. Sizde Casio şikayet, soru ve sorunlarınızı bu iletişim kanalları vasıtası ile iletebilirsiniz.

Casio müşteri hizmetleri numarası: 444 37 72

Casio faks numarası: 0216 328 0532

Casio mail adresi: [email protected]

Casio, 1946 yılında Tokyo merkezli kurulan bir firmadır. İlk olarak pipo üretiminden yola çıkan bir marka olmasın rağmen zamanla teknik teçhizat alanında gelişimlerini sürdürmüşlerdir. Devamında hesap makineleri üreten firma günümüzde özellikle saat üretiminde önemli markalardan biridir. Casio müşteri hizmetleri farklı alanlardan gelen taleplere en iyi şekilde cevap vermektedir. Gerekli yönlendirmeleri yaparak sorunlara hızlıca çözüm üretmektedir.  Casio müşteri hizmetleri birçok başvuruya yanıt vermeyi amaçlar.

  • Müşteri hizmetleri ile garanti kapsamına dair sorularınıza cevap bulabilirsiniz.
  • Tamire gönderdiğiniz ürününüz ile ilgili bilgi almanız mümkündür.
  • Teknik olarak bilmediğiniz sorularınıza cevap alabilirsiniz.
  • Arıza durumlarına karşı iletişime geçebilirsiniz.
  • Ürünlerle ilgili sorunlara dair iletişim araçlarından birini tercih edebilirsiniz.
  • Teknik destek alabilmek adına Casio müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Casio Müşteri Hizmetleri

Casio Türkiye’de ve dünyada ürünlerinin takibini yapan ve gerek duyulduğunda destek veren firmalardandır. 1986 yılında Ersa Saat ile Türkiye pazarında ürünlerini sunmuştur.  Casio yetkili servisi ve satıcısı olarak Ersa Saat Türkiye’de hizmet verir. Birçok yerde hizmet veren şubeleri ile Casio gibi bir dünya markasını ülkemizde satışa sunmaktadır.  Gerek duyduğunuz birçok konuda destek ekipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Casio geliştirdiği ürünler içinde saatler ile bilinen bir marka olmasına karşın, hesap makineleri ve yazar kasaları da oldukça bilinir. Bunların yanında dijital fotoğraf makineleri, yazıcılar, bilgisayarlar ürettiği ürünlerdir. Müzik aletleri ve yazıcılar diğer üretimi yapılan ürünlerdir. Birçok alanda ürünler barındıran Casio, ürün destek süreçleri ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedefler.

Casio Saat Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Casio müşteri hizmetleri olarak Türkiye’de Ersa Saat müşteri hizmetleri görev yapmaktadır. Saatlerin tamiri ve satış sonrası için müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz.

Casio müşteri hizmetleri numarası: 444 37 72

Özellikle Ersa Saat aracılığıyla yaptığınız alışverişlerde bu numarayı kullanabilirsiniz. Ayrıca teknik servi arayışınız olduğu takdirde yine bu numarayı arayabilirsiniz. Diğer müşteri hizmetleri bilgilerini şu şekilde belirtebiliriz:

Casio faks numarası: 0216 328 0532

Casio mail adresi: [email protected]

Casio saat Ersa Saat genel merkez adresi: Alemdağ Cad., Masaldan İş Merkezi No: 46/B

Casio Destek Hattı

Ürün tamiri ve aradığınız parçaları bulmak adına Casio destek ekibinden yardım alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden formları doldurarak destek ekibi ile rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Ürünlerle alakalı stok durumlarına ulaşmanız için gerekli desteği alabilirsiniz. Farklı noktalardan her türlü desteği ürüne göre gerçekleştiren destek ekibi ile Casio öne çıkmaktadır. Son dönem çıkan saat ve telefon uyumluluğu üzerine destek alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar uyumluluğu da diğer bir destek konusudur.

Casio kaliteli ürünler üretse de zaman zaman müşterilerin olumsuz bildirimleri oluşabilir. Bu durumlarda Casio şikâyet hattına ulaşabilirsiniz. Ürünlere ya da mağazalara dönük düşüncelerinizi paylaşma imkânınız bulunmaktadır.

Casio şikâyet telefon numarası: 444 37 72

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *