Başkent Doğal Gaz İletişim Müşteri Hizmetleri

Başkent Doğal Gaz Müşteri Temsilcisi

Başkent Doğal Gaz İletişim Müşteri Temsilcisine Bağlanma
Başkent Doğal Gaz İletişim Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Başkent Doğal Gaz İletişim numaralarını altta vermiş bulunuyoruz. Sizde bu numaralar sayesinde Başkent Doğal Gaz abonelik işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Doğal Gaz Acil Müdahale Hattı: 187

Başkentgaz müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 6 429

Başkentgaz müşteri hizmetleri çağrı merkezi: 444 6 429

Mail Adresleri

[email protected]  ilk olarak tercih edilen maildir.)

[email protected] diğer adrestir.

Resmi İnternet sitesi: https://www.baskentdogalgaz.com.tr/

Başkentgaz, Ankara’da 2007 yılından itibaren doğal gaz dağıtım tedarikini sağlayan firmadır. Büyük kentlerde doğal gaz dağıtım firmaları gibi firmalara ulaşmak oldukça zordur. Uzun arama kuyrukları oluşan müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça büyük bir çaba gerektirir. Başkent Ankara’da yaklaşık 2 milyon insana hizmet veren Başkentgaz, bu sorunu en aza indirgemek üzere çalışmalar yürütmektedir. Başkent doğal gaz müşteri temsilcisine bağlanma bu doğrultuda önem arz eder.

Şu numaralar da işinize yarayabilir; Doğalgaz Arıza Bildirim Hattı

Acil & Önemli Telefon Numaraları

Doğal gaz ile ilgili birçok işlem için telefonla müşteri temsilcisine bağlanmak gerekebilir. Çeşitli sorunlara karşın acil müdahale hattı bulunmasına karşın bazı durumlarda kentlerin kendi doğal gaz dağıtıcı firmaları ile iletişim kurmaları gereklidir. Ankara, doğal gaz dağıtımı için Başkentgaz müşteri temsilcisine bağlanma için numaraları ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Başkentgaz Müşteri Hizmetleri

Başkentgaz müşteri hizmetleri kendilerine gelen birçok talebi en hızlı şekilde ilgili ekibe aktarır. İlgili ekibe yönlendirilen işlemler, vatandaşların talepleri doğrultusunda hızla tamamlanmaya çalışılır. Acil durumlar daima önceliklidir. Doğal gaz konuları, acil durumlarda hayatî tehlike taşıyabileceğinden her daim acil durumlar öne alınır. Başkentgaz, müşteri taleplerini önemseyen ve dikkate alan doğal gaz firmalarındandır. Müşteri hizmetlerine düşen talep ve şikâyetler titizlikle incelenip çözüme kavuşturulur. Devamında bu konular incelenerek iş geliştirme çalışmaları yapılır. Haftanın 7 günü ve her saati uzman kişiler tarafından vatandaşların talepleri cevaplanır.

187 numaralı hat, gaz zehirlenmesi, kaçak durumları, patlama gibi dikkate değer acil durumlar için aranmalıdır. Bu durumlar ulaştığı takdirde gecikmeden bu numara ile iletişime geçilmelidir.

Doğal Gaz Acil Müdahale Hattı: 187

Başkentgaz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başkentgaz vatandaşlara sunulan doğal gaz ile ilgili yaşanacak her sorunla ilgili çözüm sonrası çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmalar ile yaşanılacak bir sorunun tekrarının önüne geçilmeye çalışılır. Bu doğrultuda müşteri talepleri ve şikâyetleri en ince detaylarıyla dinlenir. Bu hususların daha iyi analizi için iletişim kuran vatandaştan bazı bilgiler talep edilebilir: ad, sovadı bilgisi, sayaç numarası, abone numarası, T.C. kimlik numarası, tesisat numarası.

Başkentgaz müşteri hizmetlerine bağlanıldığı takdirde birçok işlem gerçekleştirilebilir. Bu işlemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Belirli konulara dair bilgi edinebilirsiniz.
  • Açma kapama işlemlerini başlatabilirsiniz.
  • Sayaçların takılması veya sökülmesi ile ilgili gerekli işlemlere dönük taleplerde bulunabilirsiniz.
  • Fatura oluşturma işlemleri yaptırabilirsiniz.
  • Fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
  • Vasati borç sorgulayabilirsiniz.
  • İç tesisat projeleri için randevularınızı takip edebilirsiniz.
  • Teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Başkentgaz müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 6 429

Başkentgaz müşteri hizmetleri çağrı merkezi: 444 6 429

Başkentgaz İletişim

Başkentgaz, birçok iletişim kanalı ile müşterilerine ulaşmayı ve gelen talepleri hızlı bir şekilde sonuçlandırmayı hedefler. Başkentgaz iletişim numaralarını yukarıda paylaştık. Numaralar dışında internet sitesi üzerinden işlemler gerçekleştirilebilir. Ayrıca mail üzerinden de iletişim kurulabilir.

Başkentgaz mail adresleri:

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Başkent Doğal Müşteri hizmetleri & Başkent Doğal Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Başkent Doğal üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Başkent Doğal hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Başkent Gaz İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Başkent Gaz Ankara Büyükşehir Belediyesi şirketidir.

Başkentgaz'ın sahibi Mehmet Torun'dur.

Başkent Gaz 2021 YILI FİYAT TARİFELERİ Bağlantı Kontrol ve Onay Bedeli (İlk 100 M için) Bağlantı Kontrol ve Onay Bedeli (İlave her 1 M için) 4,72 TL GÜVENCE BEDELLERİ Kombi 620 TL

Alo 187 Acil Doğal Gaz Hattı'nın 7/24 ulaşılabildiğini ve ücretsiz olduğunu belirtmektedirler.

Gaz kaçağını farkedince yapmanız gerekenler Daire içindeyken, evdeyken. Kapı ve penceleri açarak ortamı havalandırın. Ana vanayı kapatın. Elektrik ve elektronik cihazlarını açmayın, kapamayın, fişe takmayın ya da fişten çekmeyin, bina içinde kaçak varsa asansörü kullanmayın. Kapı zilini kullanmayın.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *