Ak Yatırım Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ak Yatırım Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Ak Yatırım Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ak Yatırım çağrı merkezi numarası yazımıza göz atabilirsiniz. Yazımızda Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarasına ve Ak Yatırım şikayet hattına iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi Ak Yatırım müşteri hizmetleri direk bağlantı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz .

Ak Yatırım İletişim Numarası: 444 1 259

Ak Yatırım E Posta Adresi; [email protected]

Ak Yatırım Çağrı Merkezi Numarası

Ak Bank T.A.Ş. Faaliyetlerinden biri olan Ak Yatırım, sermaye piyasasında 1996 yılından beri hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ile tamamen müşteri odaklı bir yaklaşımla; yurtiçi ve yurtdışı sermaye piyasası ürünlerini bireysel müşterilerine sunmaktadır. Firma ile ilgili sorunlar olması durumunda hafta içi 09.00-13.00 / 14.00-18.00 saatleri arasında 444 1 259’a ulaşabilir veya web sitesi üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Ak Yatırım çağrı merkezi numarasından bilgi alışverişi yapabilirsiniz.  Ak Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası

Hisse, menkul kıymet, VİOP gibi birçok konuda hizmet ve destek alabileceğiniz firma: İşini bir tedarik aracılık hizmeti olarak görmektedir. Bence bu tutum ve davranış, geniş çaplı bir çalışmanın ne olduğunu da açıklıyor. 10 önemli merkezde şubesi bulunan Ak Yatırım, geniş hizmet yelpazesinin yanı sıra güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile ilerlemektedir. Bu sayede müşterileri ile kolaylıkla iletişim kurabilmek istiyor ve belirtilen numaralar üzerinden veya [email protected] e-posta yoluyla ulaşılmaya çalışılıyor.

Öneri, istek ve şikayetleriniz Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası 

Ak Yatırım Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Yurt içi ve yurt dışı tüm işlemlerinizde güvenle ve en hızlı şekilde hizmet alırsınız. konu hakkında bilgi sahibi olan yatırımcılar ile yolumuza devam etmektedir. Ak Yatırım; Gülük, ticaret sicil belgeleri ve yetki belgeleriyle kendini kanıtlamış olsa da güvenilirliğini ve işinin takipçisi olduğunu haftalık ve aylık raporlar, sektör raporları ve portföy önerileriyle ortaya koymaktadır. Müşterileriyle olan iletişiminde bu güveni ve hızı sürdürmek isteyen firma, yukarıda belirtilen telefon numarası, web sitesi ve e-posta adresi ile her zaman yanınızdadır.

Ak Yatırım Şikayet Hattı

Portföy aracılığından alım satım platformlarına, yatırım danışmanlığından saklama hizmetine kadar pek çok konuda destek, bilgi ve ilgi gösteren Ak Yatırım’ın uzman çalışanları: sadece memnun müşteriler görmek isterler. Bugüne kadar 80 milyon ödenmiş sermayesi bulunan firmanın bugüne kadar sunduğu belgeler ve hizmetler ortada. Bununla birlikte, hala ve her zaman en iyi, en hızlı hizmet için çabalamaktadır. Bu sebeple müşterilerinden telefon, mail ve tüm iletişim kanallarından gelen sorun bildirimlerine, görüş, öneri ve teşekkürlerine açıktır.

Ak Yatırım’ın Ak Yatırım müşterilerinin sorunlarını bildirebilecekleri şikayet hattı aktif.

Ak Yatırım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarasını mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Ak Yatırım çağrı merkezi numarasına 444 1 259’dan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Merkez
Adres: Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Sabancı Center 4.Levent, 34330 İstanbul
Telefon Numarası: 0 (212) 334 94 94
Ak Yatırım İşlem Hattı: 444 1 259

Ak Yatırım iletişim formunun internet sitesinden ulaşabileceğiniz bir bölümü de bulunmaktadır. Bu doğrultuda, sistem üzerinden e-posta göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi, Ak Yatırım iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri : Ak Yatırım iletişim bilgileri, Ak Yatırım telefon numarası, Ak Yatırım iletişim telefonu, Ak Yatırım canlı destek, Ak Yatırım müşteri temsilcisi, Ak Yatırım şikayet hattı, Ak Yatırım müşteri hizmetleri numarası, Ak Yatırım çağrı merkezi numarası, Ak Yatırım iletişim numarası, Ak Yatırım çağrı merkezi, Ak Yatırım müşteri hizmetleri direkt bağlantı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Ak Yatırım Müşteri hizmetleri & Ak Yatırım Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Ak Yatırım üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Ak Yatırım hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. ÇETİN

  %%yazar&& Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

 2. MANSUR KÜRŞAD

  %%yazar&& Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

 3. FATİH

  %%yazar&& Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

 4. ibrahim şeber

  Merhaba 8528433 Nolu Bankanız müşterisiyim.Hisse senedi Yatırım Hesabım var.Hesabımda Denizli cam hisselerim vardı.Bildiğiniz üzere Şişe cam hisseleri oldu şimdi.90 adet denizli cam hisselerim 33 adet şişe cam oldu.Hisselerimin adeti niye düştü.600 Tl civarında zararım var.
  Konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.
  İyi çalışmalar