ZTE Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ZTE Çağrı Merkezi Numarası

"<yoastmark

ZTE Modem ile ilgili yaşadığınız sorunlardan dolayı ZTE İletişim numarasına mı ihtiyacınız var. Direkt bağlanma şeklinde bu numarayı arayabilirsiniz.

0850 532 2 333

Çin’de üretim yapan ve 1985 yılında üretime başlayan ZTE, modem üreticileri ve teknoloji üreticileri arasında üst sıralarda yer alır. 2005 yılında Türkiye’ye giriş yapar. Ankara ve İstanbul şehirlerinde ilk ofislerini açar. ZTE, Türkiye’de özellikle telekomünikasyon, kurumsal şebek işlemleri, veri iletim makineleri ve tablet sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Türkcell, Vodafone, Türk Telekom ile ulusal anlamda ortaklıklar kurarak ürünleri ile kaliteli hizmetler vermeyi başarmıştır. Özellikle modemleri kaliteli ve herkes tarafından tercih edilen ürünleridir.

Konu internet ve süreçleri olduğu takdirde özellikle modem markaları müşteri hizmetlerine önem vermektedir. İnternet, birçok aksaklığın sık sık yaşandığı bir mecra olduğundan ZTE müşteri hizmetleri haftanın her günü iş başındadır. Uzman ekiplerden oluşan ZTE müşteri hizmetleri çağrı merkezi gerekli yönlendirmeleri en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.


ZTE Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet bağlantıları günümüzde hem yoğun bir şekilde kopukluk yaşanan hem de önem arz eden bağlantılardır. Evlerde çalışma modelini tercih edenlerin sayısında son dönemlerde artış olduğundan ve uzaktan eğitim süreçlerinden kaynaklı internet bağlantılarında sorunların yaşanması kaçınılmazdır. Bu bağlantılar genel ağ ile ilişkili olabildiği gibi yoğunluktan dolayı bazı zamanlarda modemle ilgili olabilmektedir.

Paylaşacağımız ZTE müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmeden ve bu durumlar üzerine destek talebinde bulunmadan önce modeminizde internet diğer adıyla DSL bağlantısı olup olmadığını kontrol ediniz. Sorunun modem ile ilintili olduğu aksi takdirde tespit edilemez dahası soruna çözüm üretmek oldukça zorlaşır.

ZTE Türkiye İletişim

ZTE Türkiye’de faaliyete geçtiği günden beri modemleri ile müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Farklı modem türleri ile bağlantı kurmanızı ve internete bağlanmanız için gerekli imkânları sağlamaktadır. 2005 yılında operatörler ile sağlanan anlaşmalar doğrultusunda genel ağ bağlantıları için ZTE modemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlara karşı ZTE Türkiye iletişim ağları oluşturulmuştur.

İletişim ağları ile oluşacak problemlere karşı çözümler üretmek üzere uzman ekipler oluşturulmuştur. Çağrı merkezleri aracılığıyla modem sahiplerinin talepleri en hızlı şekilde yerine getirilmeye çalışılmaktadır. Telefonla ulaşarak iletişim kurabildiğiniz gibi site üzerinden form doldurarak da iletişim kurabilirsiniz.


ZTE Modem Kurulumu

ZTE, modemleri ile internete en iyi şekilde bağlanmanızı sağlayan modem firmasıdır. Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biridir. Modemler, çeşitli yöntemlerle kurulumu sağlanması gerekir. ZTE modem kurulumu için modem destek merkezinden yardım alabilirsiniz. Modem kurulumu yaparken bazı ayarlar dikkat gerektirir. Bu ayarları en iyi şekilde düzenleyerek bağlantı hatalarını en aza indirgeyebilirsiniz.

ZTE modem kurulumu için müşteri hizmetlerinden destek alınabildiği gibi kurulumu tedarikçi firma yetkilileri de gerçekleştirebilir. Kurulumun dışında ayarlarla ilgili hatalar olduğu takdirde müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir. Modem kurulum bilgilerine iletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

ZTE modem destek çağrı merkezi: 0850 532 2 333

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
ZTE Müşteri Müşteri hizmetleri & ZTE Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için ZTE Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ZTE Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

ZTE Modem İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik.

ZTE Modem arayüzüne ulaşmak için cihazınız ile modem arasında kablosuz bağ kurduktan sonra internet tarayıcınızın arama çubuğuna "192.168.1.1" yazıp arama tuşuna bastığınızda ZTE modem arayüzünüze ulaşabilirsiniz.

ZTE Modem yazılım güncellemesi için www.zte-modem.com/firmware.asp adresine giriş yapınız sayfada cihazınız için yayınlanan en son güncelleme mevcuttur buradan ZTE modem güncellemenizi yapabilirsiniz.

Tarayıcınıza 192.168.2.1 yazarak enter tuşuna basınız. ... Atla butonuna tıklayınız. Menüden Ağ linkine tıklayınız. WAN bağlantı linkine tıklayınız ve ADSL ayarlarını örnekteki gibi ayarlayarak Kullanıcı adı ile ADSL Şifre alanlarına ADSL kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi giriniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *