Turkcell Müşteri Hizmetleri Tel

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

turkcell müşteri hizmetleri tel
turkcell müşteri hizmetleri tel

Turkcell müşteri hizmetlerinin telefon numarası sizler için ekledik. Turkcell mail adresi harita üzerindeki yeri ve tüm iletişim telefon numaraları alt kısımda vardır. İlk kez 1994 yılında Türkiye’de hizmete giren Turkcell sayesinde Türkiye’de mobil iletişim dönemi başlamıştır. Turkcell ilerleyen her yılda kendini geliştirmiş ve bu alanda pek çok ödül alarak müşteri sayısını büyük oranda katlamıştır. Türkiye’nin en popüler GSM operatörlerinden biridir. Bununla birlikte müşteri hizmetleri de bu kadar kişiye hizmet eden bir firma gibi çalışmalıdır. Her başarılı firma beraberinde başarılı ve pratik bir müşteri hizmetlerine sahip olmalıdır.

Turkcelliler İçin Müşteri Hizmetleri

532

0532 757 1 532 Platinum

Turkcell Müşteri Temsilcisi

0 532 532 0000

Günlük hayatta her anımızda yer alan GSM operatörlerinden biri olan Turkcell ile her an müşterinin iletişim kurabiliyor olması gerekmektedir. Bu sayede müşteriler birçok problemin veya akıllarına takılan soruların çözümlerini bulurlar. Müşteri memnuniyeti GSM operatörleri için en gerekli şeydir. Pek çok insan telefon hizmetlerinde sıkıntı çekse dahi bunu anında çözebilen anlayışlı bir müşteri hizmetleri sayesinde o GSM operatöründe kalabilmektedir.

Turkcell müşteri hizmetleri bağlanma yılından beri hız kazanmıştır. Bu operatör firmasının yani Turkcell’in müşterilerin isteklerini ve şikayetlerini dikkate alarak bu alanda birtakım geliştirme çalışmaları yapması dikkat çekmektedir.


Turkcell İletişim No

Turkcell müşteri hizmetleri nosu hızlı bağlanılabiliyor olması ve problemin hızlı çözümü oldukça önemlidir. Bazen müşteriler çok basit şeyleri merak ederler ancak müşteri hizmetlerine gerektiği zamanlarda ulaşamadıklarında bu onlar için bir strese döner. Bu Turkcell için de geçerlidir. Pek çok insan en kısa sırada hatta mümkünse beklemeden bağlanmak ister. Bu her zaman mümkün olmasa da en iyi şekilde buna yaklaşılmalıdır.

Turkcell müşteri hizmetleri beklemeden bağlanma alanında kendini yıllardır geliştirmiştir ve halen geliştirmeye devam etmektedir. Turkcell müşteri hizmetleri beklemeden hizmetinden faydalanabilmek için Platinum müşteri olmanız gerekmektedir. Ayrıcalıklı müşteriler beklemeden bağlanma işlemini gerçekleştirebilirler.


turkcell müşteri hizmetleri telefon
turkcell müşteri hizmetleri telefon

Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri Numarası Direkt Bağlanma

0532 757 1 532

Turkcell İletişim Merkezi

Turkcell pek çok insanın iletişime geçtiği firmalardan biridir. Bu her GSM operatörü için geçerlidir. GSM operatörleri günlük hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle pek çok insan problemlerini ya da akıllarına takılanları anında sorabilmek isterler. Bunun için Turkcell müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Aynı şekilde Turkcell iletişim merkezi demek de mümkündür. Burada arayabileceğiniz belirli bir numara vardır. GSM operatörlerinin birden fazla numarası olması sanılanının aksine yeterli bir etki göstermemektedir.

Tek bir numara çok daha akılda kalıcıdır. Önemli olan müşteri hizmetlerinde çalışan ekibin sayısının fazla olmasıdır. Ne kadar fazla müşteri hizmetleri çalışanınız varsa o kadar kolay bir biçimde müşteriler size ulaşabilir. Yani müşterilerin Turkcell’e ulaşma süresi azalır ve memnuniyet de beraberinde artar. Her iletişim firmasının olabildiğince müşteri hizmetleri çalışanı olmalıdır. Turkcell için de bu geçerlidir. Turkcell müşteri hizmetleri olabildiğince hızlı v sistemli çalışmaktadır.

Turkcell Yurtdışı Müşteri Hizmetleri

Turkcell yurt dışı kullanıcılarının müşteri temsilcisine ulaşması için kullanacağı mail adresi;

[email protected]turkcell.com.tr

+905325320000

Belirtmek istediğiniz konuyu vermiş olduğumuz mail adresine e posta olarak yazabilir veya Turkcell iletişim tel arayabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. fatih insal

  güncel faturada 45,44tl yazıyor.neden.benim faturam sabit 35tlbu sorunumu çözun.yoksa cimere şikayet edecem.
  yeni faturamı 35 tl olarak sabit.ek ücretlendirme istemiyorum

 2. fatih insal

  güncel faturada 45,44tl yazıyor.neden.benim faturam sabit 35tlbu sorunumu çözun.yoksa cimere şikayet edecem.
  yeni faturamı 35 tl olarak sabit.ek ücretlendirme istemiyorum.sekreter üçreti 2,3 7,99 bip için üçretlendirilmiş.benim faturam sabit 35tl

 3. fatih insal

  güncel faturada 45,44tl yazıyor.neden.benim faturam sabit 35tlbu sorunumu çözun.yoksa cimere şikayet edecem.