Roit Games LOL Destek İletişim Numaraları

LOL Destek ve Riot / League of Legends /  İletişim Bilgileri

Riot İletişim ve Destek

Lol Destek almak için doğru adrestesiniz. Riot Games Firmasının popüler oyunu League of Legends yani namı değer LOL Destek iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Bu kanallar sayesinde 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Lol’ün USA’da bulunan Riot hizmet ofisine aittir. Kullanılan dil İngilizcedir.

Riot – Lol Mail Adresi :

Son yıllarda popüler olan lol aslında geçmişi eskiye dayanan nereden baksanız yapım aşamasına 10 seneden fazla bir süre önce başlanmış bir oyundur ve 8 senedir oyuncularla olan oyun özelikle e-sporun gelişmesiyle beraber son 2 senede  dünyanın en çok oynan oyunu haline gelmiştir.

Lol Destek ve Valorant Destek

Lol Destek almak istediğiniz oyun olan League of Legends eskilerin wow, Knight Online, Metin 2 gibi MMORPG dediğimiz oyunlarını resmen ezip geçmiş bir MOBA türü oyundur. Üstelik kendi türündeki en popüler moba oyunu DOTA’yı da sollamıştır. Hal böyle olunca milyonlarca oyuncun bazen kendi bilgisayarlarından, internertinden kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bazen ise bu kadar kullanıcı ve yüke dayanamayan oyun teknik hattalar verebilmekte.

Bu gibi durumlarda League of Legends ile iletişim kurup sorunlarınızı çözmek, şikayetlerinizi iletmeniz için bir merci arayışı içine girmekteyiz. League of Legends oyunun sahibi Riot müşteri hizmetlerin de binlerce kişi çalışmakta kimisi League of Legends telefonlarına bakmakta kimisi lol maililerine, lol destek taleplerine bakmaktadır. Ama bazen buna rağmen yeterince hızlı geri dönüş alamayıp bazen hatta çoğu zamn otomatik cevaplarla karşılaşırız. Bu durumlar için League of Legends yani Riot game ile iletişim kura bileceğiniz çağrı merkezi, lol destek hattı ve diğer iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Beki böylelikle lol haksız banlarınıza, aldığınız eksik gelen rplerinize itiraz yada lol hile kullananları şikayet edebilecek daha çok yere ulaşabilirsiniz.

Lol Oyuncu Destek

Lol oyuncu destek hattı üzerinden çabuk ve hızlı bir hizmet almak isterseniz https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr bu sayfa üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Riot – League of Legends İletişim Bilgileri

Riot – LOL Türkçe Online Destek:
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak lol hakkında almak istediğiniz desteği seçerek sorununuzu, şikayetinizi veya taleplerinizi riot firmasına online olarak yazabilirsiniz. Tavsiyemiz ilk olarak bu yolla iletişim kurmaya çalışmanızdır.

Lol Destek – Riot Telefon Numaraları

Lol’ün İstanbul’da bulunan Riot Türkiye ofisine ait telefon numarasıdır. Kullanılan dil Türkçedir.

+90 212  (Güncelleniyor)

Lol’ün USA’da bulunan Riot hizmet ofisine aittir. Kullanılan dil İngilizcedir.

 +1 415 520 34 00
Riot – Lol Mail Adresi :
Riot – LOL Destek Sosyal Medya Hesapları
Lol Twitter Hesabı :  @LoLTrOfficial
Lol Facebook Hesabı : /LoLTurkiye
Lol twitch tv Hesabı /riotgamesturkish
Lol Destek – Riot Türkiye Ofisi Adresi:
Riot Games İstanbul Ofisi
Nidakule Göztepe, Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Kadıköy 34732, İstanbul, Türkiye
34732 Atatürk
TürkiyeLol Destek – Riot Merkez Ofisi Adresi:
10736 Jefferson Blvd #622
Culver City
90230 California
Riot – League of Legends Hakkında

Riot 2006 yılında, harika oyunların ortaya çıkmasının başlıca şartının oyuncu odaklı oyun geliştirme ilkesi olduğuna inanan, girişimci ruha sahip oyuncular tarafından kuruldu. Riot’un 2009 yılında yayımladığı ilk oyunu League of Legends, eleştirmenlerce de oyuncularca da çok beğenildi; her ay 67 milyondan fazla oynanan oyun, dünyanın en çok oynanan PC oyunu unvanına sahip. Oyuncular, topluluğumuzun temelini oluşturuyor; onlar için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.nlar için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Roit Games Müşteri hizmetleri & Roit Games Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Roit Games üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Roit Games hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Lol hesap açmak çok kolaydır. Riot Games sitesine girip Hesap Oluştur kısmından gereken bilgileri girip hesap açabilirsiniz.

Lol oynamak için önerilen sistem gereksinimleri 4 GB Ram, DirectX v9 ve 16 GB Hdd gerekmektedir.

Lol oyuncu desteği almak için destek sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Hamit

    Sahtekarlar hesabımdan 500 tl çaldınız

  2. MUHAMMET

    BENİ NEDEN BAN ATTINIZ ADIM ASULETERAM