Roit Destek, LOL Destek İletişim Numaraları 2022

LOL Destek ve Riot / League of Legends /  İletişim Bilgileri

roit destek, lol destek i̇letişim numaraları
roit destek, lol destek i̇letişim numaraları

Lol Destek almak için doğru adrestesiniz. Riot Games Destek Firmasının popüler oyunu League of Legends yani namı değer LOL Destek iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Bu kanallar sayesinde 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Lol’ün USA’da bulunan Riot hizmet ofisine aittir. Kullanılan dil İngilizcedir.

Riot – Lol Mail Adresi :

Son yıllarda popüler olan lol aslında geçmişi eskiye dayanan nereden baksanız yapım aşamasına 10 seneden fazla bir süre önce başlanmış bir oyundur ve 8 senedir oyuncularla olan oyun özelikle e-sporun gelişmesiyle beraber son 2 senede  dünyanın en çok oynan oyunu haline gelmiştir.

Lol Destek ve Valorant Destek

Lol Destek almak istediğiniz oyun olan League of Legends eskilerin wow, Knight Online, Metin 2 gibi MMORPG dediğimiz oyunlarını resmen ezip geçmiş bir MOBA türü oyundur. Üstelik kendi türündeki en popüler moba oyunu DOTA’yı da sollamıştır. Hal böyle olunca milyonlarca oyuncun bazen kendi bilgisayarlarından, internertinden kaynaklı sorunlar ortaya çıkabilir. Bazen ise bu kadar kullanıcı ve yüke dayanamayan oyun teknik hattalar verebilmekte.

Şuna da göz atabilirsiniz: PUBG Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Bu gibi durumlarda League of Legends ile iletişim kurup sorunlarınızı çözmek, şikayetlerinizi iletmeniz için bir merci arayışı içine girmekteyiz. League of Legends oyunun sahibi Riot destek müşteri hizmetlerin de binlerce kişi çalışmakta kimisi League of Legends telefonlarına bakmakta kimisi lol maililerine, lol destek taleplerine bakmaktadır. Ama bazen buna rağmen yeterince hızlı geri dönüş alamayıp bazen hatta çoğu zamn otomatik cevaplarla karşılaşırız. Bu durumlar için League of Legends yani Riot game ile iletişim kura bileceğiniz çağrı merkezi, lol destek hattı ve diğer iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Beki böylelikle lol haksız banlarınıza, aldığınız eksik gelen rplerinize itiraz yada lol hile kullananları şikayet edebilecek daha çok yere ulaşabilirsiniz.

Lol Oyuncu Destek

Lol oyuncu destek hattı üzerinden çabuk ve hızlı bir hizmet almak isterseniz https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr bu sayfa üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Riot Destek – League of Legends İletişim Bilgileri

Riot – LOL Türkçe Online Destek:
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak lol hakkında almak istediğiniz desteği seçerek sorununuzu, şikayetinizi veya taleplerinizi riot firmasına online olarak yazabilirsiniz. Tavsiyemiz ilk olarak bu yolla iletişim kurmaya çalışmanızdır.

Lol Destek – Riot Destek Telefon Numaraları

Lol’ün İstanbul’da bulunan Riot Türkiye ofisine ait telefon numarasıdır. Kullanılan dil Türkçedir.

+90 212  (Güncelleniyor)

Lol’ün USA’da bulunan Riot hizmet ofisine aittir. Kullanılan dil İngilizcedir.

 +1 415 520 34 00
Riot – Lol Mail Adresi :
[email protected]
Riot – LOL Destek Sosyal Medya Hesapları
Lol Twitter Hesabı :  @LoLTrOfficial
Lol Facebook Hesabı : /LoLTurkiye
Lol twitch tv Hesabı /riotgamesturkish
Lol Destek – Riot Türkiye Ofisi Adresi:
Riot Games İstanbul Ofisi
Nidakule Göztepe, Merdivenköy Mah. Bora Sok. No:1 Kadıköy 34732, İstanbul, Türkiye
34732 Atatürk
TürkiyeLol Destek – Riot Merkez Ofisi Adresi:
10736 Jefferson Blvd #622
Culver City
90230 California
Riot destek – League of Legends Hakkında

Riot 2006 yılında, harika oyunların ortaya çıkmasının başlıca şartının oyuncu odaklı oyun geliştirme ilkesi olduğuna inanan, girişimci ruha sahip oyuncular tarafından kuruldu. Riot’un 2009 yılında yayımladığı ilk oyunu League of Legends, eleştirmenlerce de oyuncularca da çok beğenildi; her ay 67 milyondan fazla oynanan oyun, dünyanın en çok oynanan PC oyunu unvanına sahip. Oyuncular, topluluğumuzun temelini oluşturuyor; onlar için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.nlar için League of Legends deneyimini geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz.

Roit Destek hakkında sıkça sorulan soruları SSS kısmından bakabilirsiniz.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Muhammet Emin Bayram

  İyi günler dün 1.01:2022 tarihinde girdigim maçta orman rolünde xian zhao oynuyordum.Oyun başladıgında takımımım solo koridorunda çarp almış bir kalista ve orta koridorda çarp almış bir talon vardı.oyuna kırmızıdan baslayip ormanımı donucektım ses etmedım çarp almalarına ama kırmızı talonun çarp alıp çalmasıyla oyun iyice b**** cıkardılar.Ben küfür etmedim sonraki kampa kuşlara gittim 2 level oldum ve oradan kuşlara geçtım yıne gelip yetenek atarak talon kuşlarımı ve kurtlarımı çaldı. Ben dedım tamam bu oyun gitti kazanmamız bu şer**** imkansız afk kalsam ceza yicem oyundan çıksam ceza yicem bari bilerek besleme yapayım ki oyun erken bitsin çünkü bu maç normal bir maç degildi ve el bıttıkden sonra 2 haftalık ceza yıyen ben oldum 😀 şaka gibi eger banlı kalıcam da benım ıcın cok da sıkıntı yok ama o 2 trolleyen herıfın de banlanmasını ıstıyorum.Oyundaki ismim Zehahaha

 2. Samet

  Oyunda çok fazla ping var bu oyunla kaynaklanan birşey düzenlenmesini arz ederim.

 3. cihan

  Merhaba ismim cihan Yaşım 32 , EUNE serverinde sihirdar adim C1H4N. Yaklasık 9 aydır oyuna girmedim işlerimden dolayı. Şuan tatildeyim ve oyuna girmek istedim ama oyuna giremiyorum nedenini bilmiyorum. Sanki hesabım sıilinmiş gibi geliyor bana. hesapta Çok emeğim var ve masraflar. Sizden ricam bana hesabımı geri vermelerinde yardımcı olmanızı istiyorum. onlarla iletişime geçmeye çalıştım bir çok soru sordular mail olarak ama yetersiz buldular. Normal olarak bazı soruları hatırlayamadım çok zaman geçti çünkü. Lütfen bana yardımcı olun.

 4. Bamsıbeyrekk

  Merhabalar benim TR serverde Bamsıbeyrekk isimli hesabım 14 gün askıya alındı lütfen rica ediyorum bir daha asla olmayacak sohbet butonu kapalı oynayacağım lütfen kaldırır mısınız askıdan bu süreç içerisinde ben oyunu bırakırım yoksa

 5. celal29

  benim çarrım çalındı ve yabancı servırıa geçilmiş o kadar kostüm ve çarım gitti lütfen bu hatayı düzeltin yoksa hukuk yoluyla düzelteceyim

 6. Hamit

  Sahtekarlar hesabımdan 500 tl çaldınız

 7. MUHAMMET

  BENİ NEDEN BAN ATTINIZ ADIM ASULETERAM