Premier Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Premier İletişim Numaraları

premier müşteri hizmetleri telefon numaraları
premier müşteri hizmetleri telefon numaraları

Premier Yetkili Servis İstanbul Telefon araştırmaları yoğun bir şekilde olur. Premier, İstanbul merkezli bir firma olduğundan çoğu teknik servisleri bu bölgede bulundurmaktadır.  Premier teknik servis için adres ve iletişim bilgilerini şu şekilde belirtebiliriz:

Premier, teknolojik ev aletleri alanında ürünler sunan öncü markalardan biridir. 1980’li yılların başında fotoğraf makinesi, radyo, oto teyp gibi ürünleri ithal ederek döneminin şartlarında kurduğu satış ağı ile müşteri memnuniyetini kazanmış ve sektörde adını duyurmayı başarmıştır. 2000’li yıllar itibariyle teknolojik ürünlerde gereklilik ve talepler değişmeye başlamıştır. Bu doğrultuda değişen gerekliliklere karşın döneme uygun aletler temin edilmeye başlanır. Yapılan yatırımlar ile 2002 yılından itibaren küçük ev aletleri alanında yaklaşık 350 ürünle adını ispatlamayı başarmıştır.

Kalitenin yanında ekonomiye uygun ürünlerle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak esas hedeflerinden biridir. Kaliteyi yalnızca ürünlerin kalitesi ile sınırlı tutmayarak Premier müşteri hizmetleri konusunda oldukça titiz bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Müşteri hizmetleriyle satış öncesi ve sonrasında her daim destek olmaktadır.


Premier Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Premier markası her geçen gün gelişmeye önem veren ve gelişen vizyonuyla müşterilerine kaliteyi sunmaya çalışan Premier, geniş ürün yelpazesi ile fırsatlara olanak sağlar. Ürünlerin satış sonrasında desteğini hiçbir zaman geri durmadan tamamlar. Türkiye’nin yerinde kurduğu iletişim ağları ile müşteri hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirir. Premier müşteri hizmetleri numarası ile şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

  • Ürünlerinize dair teknik bilgileri ya da teknik destek talep edebilirsiniz.
  • Ürünleri almadan önce kullanımları veya fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz.
  • Stok durumunu kontrol ettirmek adına iletişim kurabilirsiniz.
  • Sipariş değişikliği sorgulatmak üzere bağlanabilirsiniz.
  • Siparişleriniz ile ilgili son durumları öğrenebilirsiniz.
  • Arıza durumlarında yetkili servis için arayabilirsiniz.

Premier müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 (212) 789 16 44

Premier destek hattı mail adresi: [email protected]

Bu bilgilerin dışında internet sitesi üzerinden form doldurarak da taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atın: Teknobiyotik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri


Premier Yetkili Servis

Her teknolojik alet, dönem dönem arıza yapabilir. Arızalar dışında ömürlerini uzatmak adına bakım gerekir. Bakımlarını en iyi şekilde yapan ve arızalarını gideren noktalar yetkili servis olarak atfedilir. Yetkili servisler tarafından işlemlerin yapılması hem daha güvenilir hem de ürünün garanti kapsamında kalmasını sağlar. Türkiye’nin birçok yerine ürünlerini ulaştıran Premier, yetkili servisler aracılığıyla gerekli tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirir.

Premier yetkili servis noktaları internet sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. Hemen her şehirde yetkili servisler ile gerek duyulan durumlarda müdahale edilebilmektedir. Teknik ve yetkili servislerde uzman kişilerden oluşan ekipler görev alır.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Kamil Ercüment Ergin

    PRB 366 model blender şeyin motoru yandı.lutfen ödemeli adresime gönderirmisiniz.Tesekkur eder iyi günler dilerim.