Porland Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Porland Müşteri Hizmetleri

Porland Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri
Porland Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Oldukça kısa sürede probleminizi anlatarak çözümü de aynı hızla bulabilirsiniz.

Porland Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 259 46 43

Porland müşteri hizmetleri sadece hafta için ve 09.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Porland Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

[email protected]

Bir zücaciyeden günümüzde birçok mağazası olan bir firma haline gelen Porland, 1976 yılında kurulmuştur. Ortalama 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan bir markadır ve ülkesini temsil etmektedir. Aynı zamanda oldukça çeşitli olması ile de insanları büyük oranda kendine çekmektedir. Bunun dışında züccaciye alanında üretim yapan her firma için önemli birkaç nokta daha vardır. Çeşit ile birlikte kalite de önemlidir. Bu süreçte kaliteli bir ürün üretmek pek çok insanın sizi tercih etmesine sebep olacaktır. Porland da bunu başarmıştır. Malzeme kalitesi ile bilinen ve bu alanda hala çalışmalara devam eden bir firmadır.

Bununla birlikte önemli olan bir diğer şey ise müşteri hizmetleri sistemidir. Özellikle Porland gibi kırılabilir ürün üretiminde bulunan firmalar için müşteri hizmetlerinin önemi çok daha büyük bir öneme sahiptir. Bazı durumlarda internet üzerinden alındığında birtakım kargo problemleri yaşanabilir ve kırılmalar ciddi bir sorun haline gelebilir. Porland bu yüzden iyi bir müşteri hizmetlerine sahip olmalıdır. Porland müşteri hizmetleri yaşanacak tüm sıkıntılar için müşterilerine bir telefon numarası vermiştir.


Porland İletişim

Porland 1976 yılından beri yani oldukça uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bu nedenle alanında oldukça profesyoneldir. Züccaciye alanından çalışıyor iseniz aslında takip etmeniz gereken bir trend de olmalıdır. Kendine has tarzı ile birlikte modern tasarımları ve güncel olan şeyleri bir arada kullanma olanağı sunar. Porland modern ve şık bir kullanım sağlamak adına hala çalışmalarına aynı kalitede devam eder.

Sadece kendi tarzına sahip bir markanın ürünleri hep standart olacaktır. Aynı şekilde sürekli trendleri takip eden bir marka da kendi tarzını oluşturamaz. Bu alanda ortak noktada buluşulacak olursa bu Porland olabilir. Porland son yılların bilinen bir markalarındandır ve bunu her gün biraz daha arttırmaktadır. Bunun sebeplerinden biri ise hızlı çalışan müşteri hizmetleridir. Porland müşteri hizmetleri telefon numarası ile müşterilerinin sorun ve önerilerini en hızlı şekilde karşılar. Hızlı çalışan müşteri hizmetleri her markada olması gereken bir hizmettir. Aynı şekilde sorunları da hızlıca çözerek müşteriyi memnun etmesi gerekmektedir.


Porland Müşteri Hizmetleri Tel

Porland müşteri hizmetleri ile pek çok markanın önüne geçmektedir. Başarılı bir müşteri hizmetleri olduğu bilinen marka bunu hala geliştirmeye çalışmaktadır. İlk kez üretime 1992 yılında başlayan marka müşteri hizmetlerini de uzun yıllardır kullanmaktadır. Porland müşteri hizmetleri tel numarası ile birlikte e-posta seçeneği de vardır. Tüm bunlarla birlikte bir iletişim formu da bulunmaktadır. Porland iletişim formu sayesinde herhangi bir arama yapmadan gerekli boşlukları doldurarak mesajınızı belirtebilirsiniz. Form gönderimi sonrasında sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Porland Kırık Parça Formu

Porland müşteri hizmetleri iletişim formu içeriğinde şunlar vardır:

  • Ad
  • Soyad
  • E-posta
  • Konu
  • Mesaj boşluklarını doldurmanız gerekmektedir.

Bu Firmalara da Göz Atabilirsiniz;

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Porland Müşteri Müşteri hizmetleri & Porland Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Porland Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Porland Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Porland İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Porland siparişinizde kargonuzu açtınız ve kırık çıktı ise kırık ürünün ve faturanızın resmini [email protected] mail adresine gönderin en kısa sürede sorunununuz çözülecektir.

Porland üzerinden yaptığınız alışverişlerde PTT kargo ile gönderilmektedir.

Porland üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *