Polaris Müşteri Hizmetleri Telefon Direkt Bağlanma

Polaris İletişim Bilgileri

Polaris Müşteri Hizmetleri
Polaris Müşteri Hizmetleri

Polaris iletişim numarasını ve iletişim mail adreslerini alt kısma ekledik. Sizde Polaris hakkında soru şikayet ve önerilerinizi bu iletişim kanalları vasıtası ile yapabilirsiniz.

Polaris müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 850 290 75 77

Polaris müşteri hizmetleri mail adresi: [email protected]

FLO müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 212 446 22 88

FLO müşteri hizmetleri mail adresi: [email protected]

FLO Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Ayakkabı sektöründe günümüzde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Tecrübeli ve uzun yıllardır faaliyet gösteren nadir firmalardan biri Polaris’tir. Polaris, ayakkabılarda, terliklerde, çantalarda üstün kalite standartlarını korumak amacıyla piyasaya çıkmıştır. Yılların getirdiği deneyimle kaliteyi uygun fiyata müşteri ile buluşturmayı başarmıştır. Türkiye’nin birçok yerinde mağazaları bulunan Polaris sektöründe lider markalardan biridir.

FLO mağazalarında son dönemlerde görmeye başladığımız ürünlerle bir ortaklık olduğu dikkatleri çekmektedir. Daha geniş kitlelere ulaşan Polaris, ürünleri ile ilgili geri bildirimleri titizlikle takip etmektedir. Polaris müşteri hizmetleri tarafından her türlü öneri, şikâyet ve talep dikkatle kaydedilerek takip edilir. Yalnızca satış odaklı olmayan Polaris, satış sonrası takipleri ile ayakkabı sektöründe bir ilk olmayı başarmıştır. Polaris müşteri hizmetlerine bağlanarak şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

  • Müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek siparişlerinizle ilgili şikâyetlerinizi iletebilirsiniz.
  • Önermek istediğiniz önerilerinizi aktarabilirsiniz.
  • Mağazalarla ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Mağazalarda yaşanan olumsuz durumları iletebilirsiniz.
  • Siparişlerinizin durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Değişim talebinde bulunduğunuz ürünlerin değişim süreçleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Polaris Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Polaris hem yazılı olarak hem de telefonla iletişim kurmanıza olanak sağlamaktadır. Telefon numarası aracılığıyla kolaylıkla arayabildiğiniz gibi müşteri hizmetlerine yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Mağazaya gitmeden ayakkabılarınızla ilgili durumları takip edebilir, ayakkabı ya da diğer ürünlerle ilgili öğrenmek istediklerinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Polaris; kadın, erkek, çocuk ve çanta üzerine ürünler satışa sunmaktadır. Kadın ayakkabıları, sneaker, athletic, bot, babet, çizme; erkek ayakkabıları, sneaker, athletic, bot kategorilerinde sunulmaktadır. Ürünlerinize dair durumlarla ilgili Polaris müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Polaris müşteri hizmetleri bilgileri şu şekildedir:

Bu iletişim kanalları ile aynı zamanda şikâyetlerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.


Polaris Mağazaları

Polaris ürünleri, Polaris mağazaları aracılığıyla satışa sunulduğu gibi FLO mağazaları aracılığıyla da satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde mağazaları bulunmaktadır. Kadrolarını ayakkabı sektöründe tecrübeli isimlerden oluşmaktadır. Deneyimli çalışanları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Polaris mağazaları İstanbul ve Ankara için bazı bilgiler şu şekildedir:

  • İstanbul Polaris mağazaları: Gaziosmanpaşa- (0212) 618 49 00/Ümraniye-(0216) 505 72 00
  • Ankara Polaris mağazaları: Demetevler 2- (0312) 335 72 00/Çankaya-(0312) 467 25 00

Polaris FLO Müşteri Hizmetleri

Polaris ürünleri FLO mağazalarında satıldığından FLO müşteri hizmetleri aracılığıyla da talepler iletilebilir. Eğer Polaris ürünlerini FLO mağazalarından temin ettiyseniz FLO müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. FLO’ya ürünlerinize dair taleplerinizi ileterek çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizin takibini sağlayabilir ve değişim süreçleriyle ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Aldığınız ürünün iade ve değişim koşullarının bilgilerini talep edebilirsiniz.

FLO müşteri hizmetleri telefon numarası: +90 212 446 22 88

FLO müşteri hizmetleri mail adresi: [email protected]

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Polaris Müşteri Müşteri hizmetleri & Polaris Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Polaris Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Polaris Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *