Michelin Müşteri Hizmetleri & Şikayet Bildirimi

Michelin Müşteri Hizmetleri

Michelin Müşteri Hizmetleri
Michelin Müşteri Hizmetleri

Michelin yabancı bir markadır ve 1888 yılından beri hizmet vermektedir. Arabaların özellikle kauçuk lastik ile kullanılmaya başlandığı dönemden kısa süre sonra oldukça başarılı iki kardeşin şirketi olarak kurulmuştur. Fransız kökenli marka dünyanın birçok yerinde hizmet vermektedir ve alanının bir numarası olarak bilinir. Hizmet verdiği ve çokça kullanıldığı yerlerin başında araba oranının oldukça yüksek olduğu Türkiye de gelmektedir. Türkiye’de Michelin lastik kullanıcısı oldukça fazladır. Memnuniyetini dile getiren pek çok kullanıcı vardır.

Bu süreçte memnuniyeti lastiğin kendisi kadar müşteri hizmetlerinin verdiği hizmet de belirlemektedir. Michelin müşteri hizmetleri, firmanın müşterilerine verdiği önemin ve değerin bir göstergesidir. Karşılaşılan sorunlar için en ideal çözümleri sunmak adına kapsamlı bir çalışma yürütülmektedir.

Michelin gibi bir dünya markasına sahipseniz dünyanın her yerinde müşteri memnuniyeti önem arz eder. Yani memnun edecek insan sayısı çok daha fazladır. Bu yüzden Michelin müşteri memnuniyeti konusunda çok daha sıkı çalışmaktadır. Bunu da müşteri iletişimi ile sağlayabilir. Michelin müşteri hizmetleri oldukça başarılı bir sistematiğe sahiptir. Aradığınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve problemlerinizi çözebileceğiniz bir iletişim tarzı kullanırlar. Ayrıca iletişim için pek çok seçenek de vardır.


Michelin Müşteri Hizmetleri Numarası

Michelin ile ilgili bir sıkıntınız veya sorularınız var ise Michelin müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Pek çok insan müşteri hizmetlerine güvenmez ancak Michelin müşteri hizmetleri sizler için en hızlı çalışan müşteri hizmetlerinden biridir. Michelin müşteri hizmetleri ile birlikte Michelin yol yardım seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Michelin müşteri hizmetleri ikiye ayrılmaktadır. İki seçeneğinizden ilki telefon numarasıdır. Michelin müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde problemlerinizi anlatabilirsiniz. Lastik ile ilgili tüm sıkıntılarınız anlatabilirsiniz. Ardından sizler için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Bunun dışında şikayet, öneri ya da sorularınızı da bu sohbete dahil edebilirsiniz. Michelin her zaman şikayetlere ve önerilere açıktır.


Michelin iletişim formu

Michelin iletişim formu
Michelin iletişim formu

İkinci seçenek ise Michelin iletişim formu olarak sizlere sunulmaktadır. Michelin web sayfasında yer alan iletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu sayede telefonla konuşmadan probleminizin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Michelin iletişim formu sırayla şunları barındırmaktadır:

 • Konu
 • İsim
 • Soy isim
 • Adres 1
 • Adres 2
 • Şehir
 • İlçe
 • Posta Kodu
 • E-Posta
 • Telefon
 • Mesaj kısımlarını sırayla doldurmanız gerekmektedir. Mesaj kısmından Michelin lastik ile ilgili probleminizi anlatabilirsiniz.

Michelin Müşteri Hizmetleri Numarası

0212 317 52 62

Sadece Pazartesi ve Cuma dahil olmak üzere bu iki gün arasında yani hafta içi açıktır. Ayrıca 09.00 ile 17.00 arasında iletişime geçebilirsiniz.

Michelin Yol Yardım İletişim

Michelin lastikleri ile ilgili probleminizi anlatabileceğiniz bir form ve bir telefon numarası vardır. Ancak sadece hafta içi çalışmaktadır. Bunun dışında daha acil durumlar için Michelin yol yardım iletişim hattını kullanarak sizlere en yakın mesafeden yardım ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede Michelin’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Michelin Yol Yardım İletişim Hattı

0212 274 80 08

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Michelin Müşteri Müşteri hizmetleri & Michelin Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Michelin Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Michelin Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Michelin dünyaca ünlü bir markadır ve ürettiği lastiklerin raf ömrü 10 yıl olarak belirlenmiştir.

1888 yılında kurulan Michelin Fransız markasıdır.

Michelin XL lastik aynı öncülerde olan standart lastiklere oranla daha fazla güçlendirilmiştir bu sebeple daha fazla yük taşıma kapasitesine sahiptir.

RUN Flat bir lastikte çok önemlidir. Lastik alırken lastiğin üzerinde RUN Flat olup olmadığına bakmanızda fayda var zira bu özellikte olan lastikler standart lastiklere göre daha kalındır patlasa dahi araç bir süre daha seyrine devam eder.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *