Metro Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon

Metro Turizm İletişim ve Şikayet Sayfası

metro turizm müşteri hizmetleri
metro turizm müşteri hizmetleri

Metro Turizm Müşteri hizmetleri telefon numarasını ekledik. Bu numara üzerinde Metro turizm iletişim kanalına ulaşabilir ve her türlü şikayet, soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

0850 222 34 55

Metro Turizm, toplamda 1221 tane otobüse sahiptir. Uzun yıllardır ulaşım sektöründe lider pozisyonda olan Metro Turizm, kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği firmalar arasında bulunmaktadır. Metro Turizm olabildiğince genç ve donanımlı araçlar kullanmaktadır. Metro Holding’e bağlı olan Metro Turizm aynı isim ile hizmet vermektedir. Metro Turizm’in toplam yolcu sayısı ise 30 milyonu geçmiştir.

Metro Turizm ulaşımda bir marka olmanın dışında müşteri hizmetleri ile de tercih edilmektedir. Metro Turizm müşteri hizmetleri anında ulaşabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Metro Turizm, kullanıcılarını ön plana alır. Kayıp eşyalarınız ile ilgili veya aklınıza takılan her bilgiyi Metro Turizm müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Şikayet Takip sayfasından şikayetinizi kontrol edebilirsiniz.


Metro Turizm

Metro Turizm uzun yıllar büyük filosu ile seyahat eden birçok insana hizmet vermektedir. Metro Turizm’in 495 tanesi kendi aracı olmakla birlikte toplam 1221 otobüsü vardır. Metro Turizm yıllardır içinde bulunduğu sektörün öncü firmalarından biridir. İnsanların ulaşım sürecinde hala oldukça önemli bir yerde olan otobüsler ticaretin bir parçası haline gelmiştir. Bu süreci oldukça uygun fiyatlara ve kaliteli bir biçimde yürütmek ise Metro Turizm’in ilkelerindendir.

Metro Turizm müşteri hizmetleri aynı şekilde Metro Turizm ilkelerini ön plana alarak çalışmaktadır. Metro Turizm üzerinden gerçekleştireceğiniz veya gerçekleştirmiş olduğunuz seyahatler ile ilgili her türlü bilgiyi Metro Turizm müşteri hizmetleri üzerinden alabilmeniz mümkündür.


Metro İletişim

Metro Turizm iletişim numarası tek bir numaradan oluşmaktadır. Bu numara tamamen siz müşterilerin veya müşteri adaylarının problemlerini çözmek adına kullanılmaktadır. Aynı şekilde merak edilen sorular da Metro iletişim üzerinden cevaplanmaktadır.

Metro iletişim hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, eğer bilet aldıysanız Metro iletişim formundan da faydalanabilirsiniz. Metro iletişim formu, Metro Turizm’in internet sitesi üzerinden Metro iletişim kısmından doldurulmaktadır. Buraya bilet bilgilerinizi ve kendi iletişim bilgilerinizi girdikten sonra bir mesaj bırakarak probleminizi anlatmalısınız. Metro İletişim hizmeti sayesinde bilet alan kullanıcılar ön planda tutulmuştur. Hali hazırda bir biletiniz varsa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabileceğiniz gibi Metro iletişim formundan da faydalanabilirsiniz.


Metro Turizm İletişim

Metro Turizm müşteri hizmetleri telefon numarasını anında arayabilirsiniz. Metro Turizm telefon numarası 7/24 hizmet vermektedir. Bu hizmetten Metro Turizm müşterisi olun veya olmayın, Metro Turizme ait olan telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Aynı şekilde iletişim formu doldurabilirsiniz. Metro Turizm üzerinden dolduracağınız iletişim formu sayesinde problemlerinize telefonla aramadan da cevap alabilirsiniz. Ancak iletişim formundan faydalanmak için bilet almış olmanız gerekmektedir. Bilet alanların problemlerinin daha hızlı bir biçimde giderilmesi için iletişim formu ön plana çıkarılmaktadır. Diğer işlemler için 0850 222 34 55 numarası aranmalıdır.

Metro Turizm Şirket Adı ve Şirket Adresi

Metro Turizm Seyahat Organizasyon ve Tic. A.Ş.

Büyük İstanbul Otogarı B4 Geçiş Bloğu Kat:3 Bayrampaşa/İST.

Diğer Otobüs Firmaları

 1. Vangölü Turizm
 2. Ses Turizm
 3. Alaşehir Sarıkız Turizm
 4. Ucuz Bilet 
Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. JimLuh

  Get some 1cooking fever free gems today

  u3iauds11
  This game is a lot more fun when you have unlimited free gems.If you enjoy phone games like this you ought to check out the guide above

 2. Linnie

  Dispones de la actualidad del mundo de la televisión en la web de Detrás de la Tele

  my page television

 3. Florine

  вывести из запоя на дому

  my blog лечение от алкоголизма