Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri **2021

Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

kilim mobilya müşteri hizmetleri telefon numarası
kilim mobilya müşteri hizmetleri telefon numarası

Kilim mobilya telefon numarası sizler için ekledik. Sizde Kilim mobilya şikayet hattı arayarak her türlü şikayet, soru ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. İşte Kilim mobilya iletişim kanalları:

Kilim Mobilya müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 25 49

Kilim Mobilya telefon numarası: +90 352 322 02 02

Kilim Mobilya, 1976 yılından itibaren Türkiye’de mobilya sektöründe adını duyuran firmalardan biridir. Çeşitli mobilyalar ile günümüzde oldukça bilinen ve güven duyulan marka hâline gelmiştir.  Kayseri’de kurulan markanın uzun yıllardır kaliteden ödün vermediği ürünleri birçok kişi tarafından tercih edilmiştir ve edilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile özellikle düğün arifesinde olan çiftlerin ilk uğrak noktası olmayı başarmıştır. Kalite ve fiyat açısından sektörde ideal markaların öncüsü olmuştur.

Kalite düzeyini düzenli bir şekilde artırmayı hedefleyen Kilim Mobilya, müşteri ilişkilerini önemsemektedir. Bu doğrultuda Kilim Mobilya müşteri hizmetleri uzman temsilcilerde oluşmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaştığınız takdirde soru, talep yahut şikâyetlerinize dair geri bildirimleri hızla alabilirsiniz. Siparişlerinize dönük iletmek istediğiniz durumları en kolay şekilde aktarabilirsiniz. Kilim Mobilya, vizyonu ve misyonu ile mobilya sektörünün lideri olma yolunda hızla ilerlerken müşterilerinin taleplerini daima önemsemektedir.


Kilim Mobilya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kilim Mobilya, iletişim kanalları ile müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmayı hedefler. Kurduğu telefon hattının yanında internet üzerinden form doldurularak farklı noktalardan iletişim kolaylığı sağlar. Her türlü geri bildirimlerinize ve taleplerinize hızla dönüş yapılan Kilim Mobilya müşteri hizmetleri telefon numarası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.  Kilim Mobilya müşteri hizmetleri üzerinden iletişim kurduğunuz takdirde şu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:

 • Kilim Mobilya sipariş hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.
 • Siparişlerinize dair eksiklikleri ya da gelmeden önce taleplerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz.
 • Hatalı ya da eksik ürün durumunda sorunlarınıza çözüm talebinde bulunabilirsiniz.
 • Sipariş öncesinde ürünlerle ilgili bilgi almak üzere bağlantı kurabilirsiniz.
 • Kilim Mobilya şikâyet durumlarında iletişime geçebilirsiniz.

Kilim Mobilya müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 25 49


Kilim Mobilya Telefon Numarası

Kilim Mobilya, ürettiği çeşit çeşit ürünlerini “Bir Kilim Yeter” ifadesiyle müşterilerine ulaştırmaktadır. Ürün çeşitliliği markanın popüler oluşuna önemli katkılarda bulunmuştur. Oturma odası takımları, salon takımları, koltuk takımları, kanepeler, köşe takımları ve berjerler ile oturma gruplarında çeşitlilik sağlanır. Televizyon üniteleri, yemek odaları, televizyon sehpaları yaşam odaları başlığı altında ele alınır. Yatak odaları, genç ve çocuk odaları için en son kalitede mobilyalar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra tamamlayıcı birçok mobilya aksesuarını da temin edebilirsiniz.

Ürünlerinin temininin ardından müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenin yanında firma ile iletişime geçmek isteyenler Kilim Mobilya telefon numarası arayışına girerler. Gerek siparişler gerek diğer konular için bu numara ile iletişime geçebilirsiniz.

Kilim Mobilya telefon numarası: +90 352 322 02 02

Kilim Mobilya Müşteri Şikâyetleri

Kilim Mobilya çağrı merkezi üzerinden şikâyetler alınabilmektedir. Aldığınız mobilyalarınız ile ilgili oluşan sorunlara karşın müşteri hizmetlerini arayarak ya da form doldurarak şikâyetlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız iletişim bilgileri ile müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kilim Mobilya’nın kendi sitesi üzerinden form doldurabilirsiniz. Taleplerinize en hızlı ve en iyi şekilde geri dönüş yapılacaktır.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Sema

  11 ay önce aldığım koltuk takımım maviden griye döndü ve baz Kölük bölümlerinde sünger var bazılarında Singer yok tahtası var

 2. Gamze Öziç

  Bahar koltuk takımı sürekli yay sesi geliyor ayakları tahtası hep kırıldı cok dikkat ederek kullanıyorum 2 yıl oldu alali geri dönüş sağlar mısınız

 3. salim duray baykara

  Kilim Çorum şubesinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Konunun değerlendirilmesini rica ederim.

 4. Didem

  Kilim ismine güvenip te almakla hata yapmışım daha 1 yıl oldu çökme yaptı ve 1kez tadilat gördü yine aynı sorun gereken tüketici heyetlerine başvuru yapıcam