İstanbul Seyahat Bağlan İletişim Telefon Numarası

İstanbul Seyahat Bağlan

i̇stanbul seyahat i̇letişim & direkt bağlanma
i̇stanbul seyahat i̇letişim & direkt bağlanma

İstanbul Seyahat Telefon Numarası

0850 222 59 59

İstanbul Seyahat Halkla İlişkiler Telefon Numarası

0212 658 29 43

İstanbul Seyahat E-Posta Adresi

[email protected]

İstanbul Seyahat Ana Adresi

Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul

İstanbul Seyahat iletişim telefon numarası ve müşteri şikayetleri irtibat kanallarını sizler için derledik. İstanbul Seyahat Otobüs firmalarının verdiği hizmet müşterinin bir sonraki seferde sizleri tercih edip etmeyeceğini belirlemektedir. Yani her yolcuya ilk kez geliyormuş gibi davranarak onlara en iyi hizmeti vermek gerekmektedir. Bu konuda en iyi firmalardan biri haline gelmek önemlidir. Çünkü pek çok yolcu fiyatı önemsemeden yolculuk sürecine en iyi hizmet alacağı ve en güvenli biçimde geçireceği firmayı tercih etmektedir.

Güven ve hizmet bu sektörde ana noktadır. İstanbul Seyahat 1940 yılından beri bu alanda hizmet vermektedir. Bu süreçte her zaman sıkı çalışan İstanbul Seyahat güncel teknolojik gelişmelere göre kendisini güncellemiştir. Bu oldukça önemli bir özelliktir. Kaliteli hizmet anlayışı kapsamında firmalar kullanıcılarına yeni imkanlar sunmaktadır.

İstanbul Seyahat bunu başarmayı amaçlamıştır. Ancak bu süreçte iletişim son derece önemlidir. Yani firma ile iletişim kurabilmek birçok yolcuya güven vermektedir. İstanbul Seyahat bağlan ile birlikte müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve probleminizi anlatabilirsiniz.

Birçok insan yolculuk esnasında bir eşyasını kaybeder veya bir problem olur. Bunları aktarabilmek için bir iletişim numarası veya bir mail adresi gerekmektedir. İstanbul Seyahat iletişim hattı, müşterilerin daha kapsamlı bir hizmetten yararlanabilmelerini sağlamaktadır.


İstanbul Seyahat İletişim

İstanbul Seyahat uzun yıllardır hizmet veren otobüs firmalarının başında gelmektedir. Elbette alanında deneyimli olan bir firma, aynı işi yapan pek çok firmadan daha başarılı olur. Ancak deneyim tek başına yeterli değildir. Bunu müşteri memnuniyeti ile desteklemek gerekmektedir.

İstanbul Seyahat Müşteri hizmetleri günümüzde en gerekli firma parçalarından biridir. Müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetinin bir parçasıdır. Eğer müşteri memnuniyetini sağlayamazsanız yeterince başarılı olamazsınız. Müşteri memnuniyeti için yolculuk esnasındaki hizmet kadar müşteri hizmetleri ile sunulan imkanlar da önemlidir. Müşteriler olası problemleri veya kafalarındaki soruları sizleri arayarak çözebildiklerinde yeniden sizi tercih etmek için birçok sebepleri olacaktır.

İstanbul Seyahat de kullanıcılarına uygun bir müşteri hizmetleri imkanı sağlar. Bunu bir e-posta adresi ve bir İstanbul Seyahat telefon numarası ile sağlamaktadır.


İstanbul Seyahat Telefon Numarası

İnsanlar seyahat ettikleri firmalar ile iletişim kurabilmeyi oldukça önemserler. İstanbul Seyahat’in de bu konuda yeterli telefon numarası ve bir adet e-posta adresi bulunmaktadır. İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak varsa bir probleminiz onu çözebilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ancak kendi yakınınızda olan şubelere de danışabilirsiniz.

Bunu sağlayabilmek için İstanbul Seyahat internet sitesine girmeniz ve iletişim bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Buradan terminallere ve şubelere erişebilirsiniz. Kalktığınız terminale veya vardığınız terminale gerekli konuları danışabilirsiniz. Ayrıca şikayet veya öneriler için de bu telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ancak her ilde bir şubeleri bulunmamaktadır bu sebepten diğer seçeneği veya müşteri hizmetlerini deneyebilirsiniz.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Salih yaman

    Siz nasil bir firmasiniz telefonu yuzumuze kapatmak hangi devirde yasiyoruz ataşehir terminal telefonunuzu acmasiyla yuzumuze kapanmasi bir oluyor Allah sizi bildigi gibi yapsin