Inca Modem Müşteri Hizmetleri İletişim

İnca Modem Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Inca Modem Müşteri Hizmetleri İletişim
Inca Modem Müşteri Hizmetleri İletişim

Inca müşteri hizmetleri iletilen talepleri en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirmeyi hedefler. Inca Modem İletişim ağı size doğru yönlendirme yaparak hem sizin vaktinizi almamış olur hem memnun kalmanızı sağlamış olur. Bu doğrultuda ulaşabileceğiniz Inca Modem telefon numarası ve mail bilgilerini şu şekilde belirtebiliriz:

İnca modem müşteri hizmetleri: +90 (212) 213 28 78

İnca mail adresi: [email protected]

Günümüzde teknolojinin gelişimiyle pek çok alanda teknolojik ürünler üretilmeye başlanmıştır. İnca, geliştirdiği birçok ürün ile teknoloji hizmetleri alanında öne çıkan markalardan biridir. İnca Teknoloji, 1998 yılında network alanında sunduğu ürünler ile adını duyurmayı başarmıştır. Gelişen talepler doğrultusunda bu alanın yanında web kameraları, kulaklık, ev elektronik araçları, ses sistemleri gibi birçok alanda ürünleri piyasaya sürmüştür.

Sektörlerde genişleme yaşamasıyla beraber müşteri hizmetleri alanında gereksinin duyulmaya başlanmıştır. Özellikle modemler için İnca modem müşteri hizmetleri ihtiyaç duyulan alanlardan biridir.  Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İnca, farklı kategorilerde 230’dan fazla ürünü temin etmenize olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerin teknik detayları ve süreçleri hakkında bilgi almak üzere müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz.


İnca Modem Müşteri Hizmetleri Bilgileri

İnca, teknoloji alanında sunduğu ürünlerinde yüksek performansı her zaman göz önünde bulundurduğundan markanın bilinirliği hızla artmıştır. Müşteri memnuniyetini önemseyerek müşteri hizmetleri kanalını daima açık tutmaktadır. İletişim formu üzerinden iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetlerine telefon ve mail üzerinden de ulaşabilirsiniz. Talepleriniz veya şikâyetleriniz, hassasiyetle ele alınıp geri bildirim verilir. Aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde iade ve değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Şirket adresi: Esentepe Mahallesi Zincirlidere Caddesi No:86/A Esentepe-Şişli/İstanbul

İnca Destek

Her zaman en iyi kalite hedefiyle teknoloji alanında adımlarını atan İnca, ürettiği ürünlerin her daim satış sonrası desteğini devam ettirir. İnca destek hizmetleri ile aldığınız ürünün oluşturduğu aksaklıklara en hızlı çözümü üretmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Alanında uzman kişiler tarafından gerekli destek sağlanarak sorunların hemen çözülmesi için çalışmalar yürütülür.

Özellikle oyunlar için tedarik edilen klavye, mouse, soğutucu, kulaklık gibi ürünlerde teknik sorunlar oluşabilir. Bu sorunların çözümü kolay olabildiği gibi karmaşık olabilmektedir. Zamandan tasarruf kazanıp oyunların tadını çıkarmanız adına gerekli tüm teknik destekler iletilir.

İlginizi Çekebilir: ZTE Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


İnca Teknolojileri

İnca modem ve ağ ürünleri ile internet diğer adıyla network alanında yer alır. Bu ürünlerin en başında modemler ve kabloları gelir. İnternete erişimimiz için kaliteli modem önem arz eder. Bunun yanında İnca modem kurulumu özellikle uğraş gerektiren işlemlerdendir. Modem kurulumu sonrasın yaşanabilecek arızalara karşı müşteri hizmetlerine canlı bağlanarak sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

İnca, çeşitli modemleri ile internet bağlantılarında sorun yaşanmaması adına en son teknoloji ürünleri sunmaktadır. Netteki hızınızı etkileyecek her türlü modemle ilgili konuya anında müdahale eder. Bağlantı hatalarının modem kaynaklı olanlarını en aza indirgemeyi hedefler.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Inca Modem Müşteri hizmetleri & Inca Modem Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Inca Modem üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Inca Modem hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Inca Modem İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Inca Modem kurulumu yapmak çok basittir. Web tarayıcı adres çubuğuna http://192.168.1.1 yazın kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra kuruluma başlayın.

Inca Modem Güncellemek için öncelikle modem arayüzüne girmeniz gerekiyor. Tarayıcı adres çubuğuna http://192.168.1.1 yazın arayüze giriş yaptıktan sonra ayarlar kısmından güncelleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Hasan BOZKURT

    İyi Günler
    İnternet Wi Fi şifremi değiştrmek istedim bir türlü başaramadım. ttnet i de aradım yapamadılar. Modem firmanızla görüşün dediler. Modem (İNCA) bu konuda bana yardımcı olur musunuz. Modemin üzerinde altında yada bir yerinde kullanıcı adı şifre yazmıyor.