Homend Müşteri Hizmetleri Tel İletişim Bilgileri

Homend Müşteri Hizmetleri İletişim

homend müşteri hizmetleri
homend müşteri hizmetleri

Homend Müşteri Hizmetleri irtibat numaralarını Homend iletişim sayfamıza ekledik. Marka ile ilgili soru, sorun, şikayet ve önerilerinizi bu kanallar vasıtası ile yapabilirsiniz.

Homend çağrı merkezi telefon numarası: 0850 222 32 45

Homend mail adresi: [email protected]

Türkiye’de elektronik ev aletleri sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri Homend olarak belirtilir. Index Grup bünyesinde bulundan Homend, dünyanın dört bir yerinde ürünleri ile adını sıkça duyuran firmalardan biridir. Görsel açıdan ve kalite olarak son derece üst düzey tasarlanan ürünler evlerde yerini almaktadır. 2009 yılında piyasaya çıkan firma, kısa sürede ilk sıralara doğru yükselmeyi başarmıştır. Fiyatları ve şık tasarımları sayesinde dikkatleri üzerine çeken ürünler her evin atmosferine uymaktadır.

Çokça tercih edilmenin yanında satış sonrası ya da öncesi müşterilerle iletişim kurma gerekliliği hassasiyetle gerçekleştirilir. Homend müşteri hizmetleri ürünlerle ilgili teknik detaylara karşı müşterileri bilgilendirir. Müşteri taleplerine karşın en hızlı geri bildirimi sağlar. Pazartesiden cumartesiye 9.00 ile 20.00 arasında hizmet vererek tüm talepleri titizlikle inceler.


Homend Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Homend ile günümüzde evlerimizde birçok elektronik ürünle beraber hayatımızı devam ettirmekteyiz. Bu ürünlerin en kalitelilerini almış olsak dahi zaman zaman zihnimizin çözemediği bazı durumlar ortaya çıkmaktadır. Homend, kullanım kılavuzları aracılığıyla ürünlerin kullanımına dair bilgileri aktarmaya çalışır. Bunun yanında kaliteli ürünleri temin eden Homend müşteri çağrı merkezi aracılığıyla teknik bilgileri en iyi şekilde aktarmaktadır. Uzman kişilerin yönlendirmeleri ile taleplerinize kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Homend, satış öncesi ve sonrasında müşteri destek hattına özel bir hassasiyet göstermektedir. Müşteri taleplerini ve sorunlarını en ince ayrıntısına kadar detaylandırarak çözüm üretir. Kalite standartlarını çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri alanında da yükseltmeyi her daim hedeflemektedir.

Homend çağrı merkezi telefon numarası: 0850 222 32 45

Bu numara üzerinden iletişim kurabilirsiniz, taleplerinizi iletebilirsiniz. Bunun yanında mail aracılığıyla deneyimlerinizi veya şikâyetlerinizi aktarabilirsiniz.

Homend mail adresi: [email protected]


Homend Nerede Satılıyor?

Homend ürünleri; küçük ev aletleri, elektrikli ev aletleri şeklinde iki başlık altında ele alınır. Çaydanlıklar, su ısıtıcıları, tost makineleri ve robot süpürgeler en çok tercih edilen Homend ürünleridir. Bu ürünlere ulaşmak isteyen müşteriler Homend nerede satılıyor gibi sorulara cevap ararlar. Homend birçok noktada satışa sunulmaktadır. İstanbul’da Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca semtlerinde satış noktaları bulunmaktadır. Buralar dışında Karaca mağazalarında Homend ürünleri satışa sunulmaktadır.

Sektörün kalite standartlarını yükselten Homend, müşterilerine sunduğu ürünlerle büyük takdir toplamıştır. Ürünlerini birçok ortakla birlikte değerli müşterilerine ulaştırmayı hedefler.

Şu Bağlantı da işinize yarayabilir; Monster İletişim – Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi

Homend Şikâyet

Homend, kaliteli ürünleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda ürünlerinin müşteriye ulaşımının ardından gerekli çalışmaları da devam ettirir. Bazı dönemler çıkabilecek olumsuz durumlara karşı şikâyet hattını her daim açık tutmaktadır. Homend şikâyet hattı hem yazılı olarak hem telefonla gelen şikâyetleri inceleyerek çözüme kavuşturmayı amaçlar.

Homend ile ilgili şikâyetlerinizi çağrı merkezi numarasından kolaylıkla iletebilirsiniz. Diğer bir iletişim kanalı ise mail aracılığıyla iletmektir. Mail adresini de yukarıda sizlerle paylaştık. Tüm şikâyetlerinizi bu iki kanaldan aktarabilirsiniz.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *