Flo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Flo Müşteri Hizmetleri

Flo Müşteri Hizmetleri
Flo Müşteri Hizmetleri

0850 290 33 56

Flo Müşteri İlişkileri E-Posta Adresi

[email protected]

Flo müşteri hizmetleri vermiş olduğu hizmet ile büyük takdir toplamaktadır. Çünkü Flo müşteri hizmetleri numarası içerisinde bir adet Flo canlı destek hattı, bir adet Flo müşteri hizmetleri telefon numarası ve bir adet Flo destek e-postası bulunmaktadır.  İçlerinden size en uygununu seçebilirsiniz.

Benzer sayfalar: Çin’den Gelen Kargolar İçin Takip Siteleri

 

Flo uzun yıllardır hizmet veren bir ayakkabı firmasıdır. Ayakkabı sektöründe yıllardır var olan ve bu alanda her kitleye hizmet edebilecek kadar gelişmiş markaların başında gelmektedir. İçerisinde her türlü ayakkabıyı bulabilmeniz elbette bir ayakkabı markası için önemlidir. Pek çok ayakkabı markası vardır ancak bunlar genelde belli kitlelere hitap ederler çünkü belirgin tarzlarda ayakkabılar yaparlar.

Bu durumda her zaman aynı kitleye ve aynı ortalama kazanca sahip olmaları oldukça olasıdır. Ancak Flo her türlü kitleye hitap eder. Çünkü Flo, aynı anda pek çok tarza hitap etmeyi başarabilen, öncü bir markadır. Bu sayede her kitleden insanı çeken ve her zaman başarılarını ve kazançlarını katlayan bir marka olmuştur.

Flo günümüzde başarısını katlamaya devam etmektedir. Bu sayede her gün müşteri memnuniyetini katlayarak, arttırmaktadır. Ancak bununla birlikte Flo müşteri iletişimleri ile de dikkat çekmektedir. Flo birçok farklı şekilde iletişim alanı sağlar ve kendisinden ayakkabı alan veya almayan herkesin iletişim ihtiyacını gidermeyi amaçlar.  Flo telefon ile iletişim kurabileceğiniz bir firma olmakla birlikte Flo canlı destek gibi seçeneklere de sahiptir.

Flo İletişim Direkt Bağlanma

Flo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Flo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Flo müşteri hizmetleri tel ve Flo ilk hizmetlerini 1960 yılında vermeye başlamıştır. Küçük bir atölyede başlayarak günümüzde kapsamlı ve geniş mağaza zincirlerini oluşturmuştur. Günümüzde her çeşit ve her model ayakkabıyı bünyesinde barındırmaktadır. Neredeyse her şehirde en az bir tane mağazası olan Flo bu kadar çeşit sayesinde geniş bir kitleye yayılabilmiştir.

Telefonla konuşmak için müsait değilseniz mail atabilirsiniz veya canlı destekten problemlerinizi en kısa sürede çözebilirsiniz. Flo tüm bu imkanları ile ayakkabı satmak kadar ayakkabı sattığı kullanıcılarını da bu süreçte memnun etmek ister. Bu yüzden de size en uygun seçeneği seçebileceğiniz kadar çok hizmet ve iletişim imkanı sunarlar.

Flo Müşteri Hizmetleri İletişim Seçenekleri

Flo müşteri hizmetleri üç seçeneğe sahiptir. Bunlar sırasıyla;

  • Canlı destek
  • Müşteri hizmetleri telefon numarası
  • Destek e-posta adresi olarak ayrılmaktadır.

Flo müşteri hizmetleri telefon numarası belirli saatler arasında ulaşabileceğiniz bir hizmete sahiptir. Sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında tüm günler boyunca Flo müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere hizmet vermektedir. E-posta adresi ise daimi olarak hizmet vermektedir.

Flo müşteri hizmetleri canlı destek hattı ise problemlerinize anında çözüm üretebilir. En hızlı destek yöntemi canlı destektir. İnternet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz bir canlı destek hattı vardır. Canlı destek hattından faydalanabilmek için Flo sistemine giriş yapmanız veya kayıtlı değilseniz kayıt olmanız gerekmektedir.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Flo Müşteri Müşteri hizmetleri & Flo Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Flo Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Flo Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Flo İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Flo hesabınıza giriş yapın > Siprişlerim > Sipariş detayları Kolay iade > İade sürecini başlatıp iade kodunu alın bu kod ile kargoya veya yakın mağazaya iade edebilirsiniz.

FLO olan ürünler de yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz henüz faturası kesilmemiş siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Flo direk bağlanmak için 0850 290 33 56 Numarasını kullanabilirsiniz.

Flo ile ilgili şikayetlerinizi 0850 290 33 56 numarasından veya diğer iletişim kanallarından yapabilirsiniz, diğer iletişim kanallarını sayfamıza ekledik.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *