FACEBOOK İletişim Mail & Müşteri Hizmetleri Türkçe Destek

Facebook İletişim Müşteri Hizmetleri Türkiye

Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook İletişim ve Telefon yardım hizmetleri ücretli ve fiyatları hiç uygun olmadığı için öncelik olarak aşağıda vermiş olduğumuz Facebook Yardım Sayfası veya Mail Adreslerinden destek almaya çalışın.

Facebook resmi yardım sayfasına ulaşmak için:  BURAYA TIKLAYINIZ 

Facebook resmi forumun da bir soru sormak için BURAYA TIKLAYINIZ

 1. Profil ve Hesap sorunları :                               [email protected]
 2. İstek, talep, öneri :                                                [email protected]
 3. Güvenlik ve gizlilik problemleri :                          [email protected]
 4. Bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet:                        [email protected]
 5. Dil, Profil ve teknik yardımlar :                                   [email protected]
 6. Facebooku uyarmak, site sorunları, sayfa açıkları vs.: [email protected]
Facebook mail adreslerini kullanarak belirtiğimiz sorunları hangi kategoriye giriyorsa oraya yazmanız daha hızlı cevap almanızı sağlayacaktır..

Facebook İletişim Özel Destek Telefon Numaraları

Facebook Müşteri temsilcisi Teknoloji Destek hatları aşağıda ki gibidir. aşağıda belirtiğimiz saatler içerisinde haftanın 7 günü yardım alabilirsiniz. Bu hatların ücretli olduğunu unutmayınız, ücretlendirme tarifesi aşağıda yer almaktadır.

11820 (Tıkla Ara)

11870 (Tıkla Ara)

Çalışma saatleri: Sabah 09:00 Gece 00:02  gibi uzun bir süre aşağıdaki numaradan destek alabilirsiniz.

Dikkat: Fakat maalesef bu hatlar ücretsiz değildir aşağıda sizlere detaylı olarak sunduğumuz ücretlendirme tablosu mevcuttur.

Telefon Ücretlendirmeleri

OPERATÖR
ÜCRET TL /DK
PERİYODU
Türk Telekom mobil
3,49
60 sn
Turkcell
3,49
60 sn
Turk Telekom ev telefonu
3,75
60 sn
Vodafone
3,49
60 sn

”Yukarıdaki’ Tablodaki fiyatlara %18 KDV ve ÖİV(Türk Telekom için %15, GSM operatörleri için %25) dahil değildir.

OPERATÖR
ÜCRET TL /DK
PERİYODU
Türk Telekom mobil
4.99
60 sn
Turkcell
4.99
60 sn
Turk Telekom ev telefonu
4.99
60 sn
Vodafone
4.99
60 sn

Fiyatlar güncel olmayabilir, bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

Facebook Müşteri Hizmetleri ve Facebook Telefon Numarası bilmek her ülkede olduğu gibi çok önemlidir zira Facebook ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Facebook iletişim başlarda bir üniversite öğrencisi olan Mark Zuckerberg  tarafından yine üniversiteler arasında ki öğrencilerin bir birleri ile iletişime geçmeleri için kurulmuş bir yerdi. Zamanla sevilen bu sosyal medya Mark Zuckerberg’in de beklemediği kadar bir ilgi gördü ve böylelikle dünyaya yayıldı. Facebook diğer ülkelerde ki gibi Türkiye’de de çok çabuk popüler olan bir sosyal medya platformudur.

Facebook Çağrı Merkezi İle Neler Yapılır?

Facebook Türkiye‘de ilk çıktığı zamanlar da kısıtlı bir kesim kullanıyordu sonrada facebooka her girdiğimizde hiç ummadığımız aile, akraba, arkadaşlarımızın bizlere istek gönderdiklerini görmeye başladık sonradan sonraya artık bir telefon numarası kıvamına gelerek birbirimize facebook adresin nedir diye sormaya başladık sonuç olarak günümüzde halen artarak devam eden bir popületisi söz konusu.

Ayrıca: Facebook Görüntüleri Kişi Görüntüleri İle Senkronize Etme konumuza göz atın

Halen facebook kendini geliştiren her gün yenilikler kendine katan bir sosyal medya alanı olmasından dolayıda bazı zorluklarla karşılaşa biliyoruz bu durumlarda eskiden bilgisayardan iyi anlayan komşu çocuklarından yardım istemek zorunda kalırken artık özel Facebook Türkiye müşteri Hizmetleri kurulmuş durumda. Bizlerde artık en ufak bir sorunumda bize yardımcı olacak bir Facebook yardım telefon numarasına sahip olduk. tek yapmanız gereken herhangi bir sorunda bu numaraya ulaşarak destek almak.
Mesela Facebook telefon numarası ne gibi destekler alabiliriz.

 • Üyelik ve  şifre sorunlarında arayabiliriz.
 • Herhangi bir özeliği anlayamadığımızda öğrenmek için.
 • Üyeliğimiz çalındığı/hacklendiği yada saldırı altında olduğunu düşündüğümüz durumlarda.
 • Herhangi bir üyeliği şikayet etmek için.
 • Facebook hakkında sorun, soru ve şikayet bildirmek için
 • Facebookta reklam vermek için.
 • Facebook sayfalarımızda ki sorunlar için.
 • Teknik konularda facebook girmiyor, video açılmıyor, resim görüntülenmiyor, yorum yazamıyorum gibi bir çok teknik sorunda ve buna benzer bir çok alanda facebook ile telefonla iletişim kurup derdimizi anlatacağımız Türk müşteri temsilcileri mevcut.

Facebook Messanger Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir konumuza da göz atabilirsiniz

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
FACEBOOK İletişim Müşteri hizmetleri & FACEBOOK İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için FACEBOOK İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca FACEBOOK İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Facebook İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Facebook hesabınızı kapatmak için şu adımları izleyin; 1 Facebook'un sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın. 2 Ayarlar ve Gizlilik'i seçin ve ardından Ayarlar'a tıklayın. 3 Sol sütundaki Facebook Bilgilerin'e tıklayın. 4 Dondurma ve Silme'ye tıklayın. 5 Hesabı Kalıcı Olarak Sil'i seçin ve ardından Hesabı Silme İşlemine Devam Et'e tıklayın. 6 Hesabı Sil'e tıklayın, şifrenizi girin ve Devam'a tıklayın.

Facebook hesap Hack olayı çok sık rastlanan bir durumdur %90 kullanıcı zafiyeti olan bu gibi hadiselerde Facebook çalınan hesabı geri almak için https://tr-tr.facebook.com/hacked bağlantısını kullanabilirsiniz.

Facebook İletişim mail adresi [email protected] diğer mail adreslerini görmek için Facebook müşteri hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Kerem Doğaner

  Lütfen kısıtlamayı kaldırır mısınız?
  Bir USA gazetesinin haberini paylaştım.
  Alkolle ilgili bir haber.
  Ama nedense otuz gün kısıtladınız.
  Hakaret ve suç unsuru bişey yok.
  Bu ne biçim saçma bir uygulama!
  Bu mesajı gönderiyorum hemen saniyesinde daha önce gönderilen bir mesaj diye bildirim yapıyorsunuz.
  Paylaştığım metinde topluluk standartlarına aykırı ne var ki?
  Kısıtlamayı kaldırmıyorsanız hesabımı tümden iptal edin..
  Veya bu saçma içerikli yazılımınızı düzeltin.

 2. Hasan karisma

  Ya bukadar cifte satanlar olmaz bu ne ya her yaptığım yorumda cezamı alacam ha bir an önce bu cezanın kaldırılmasını istiyorum ben sadece bana yapılan lar karşılık verdim

 3. Halil

  Ben yurt dışındayım facebook giriş yapamıyorum ve onay kodu gelmiyor telefon numaramı giriyorum eski hesap görünüyor benim kullandım hesaba onay kodu gelmiyor eski hesaba geliyor bunun icin ne yapa bilirim isim giriyorum hesap görünüyor ama şifremi unuttuğum icin onay kodu istiyorum oda gelmiyor +9 koyamadığım için gelmiyor

 4. Hasan karisma

  Bana verilen bu cezaları ben hak etmedim benim bayrağına dinine hakaret edilecek bende susacak ha yok öyle bisey ben aldığım cezaları b ne sebeple aldim bide arastirn bakalim kim hakli ha hanki konulardan ceza aldım birahane araştırın yoksa ben gerken yerlere şikayetim yapacam

 5. Gökhan YÜKSEL

  Hesabım 39 gün boyunca kısitlandi şikayeti değerlendiren Facebook sorumlusu her kimse tarafsız davranmıyor son kisitlamaya sebep olan yorumumu incelediginizde haklı olduğumu göreceksiniz hesabımın kısitlanmasını kaldırılmasını talep ediyorum. Tarafsız davranmayan keyfi şekilde hesabımı kısıtlayan gorevlinizi incelemeye almanızı talep ediyorum. Görevini suistimal ediyor Bu durumu Türk medyasına ve Tc.ilgili makamlarına bildurecegimi beyan ediyorum. [email protected] mailine 0533 5736959 nolu telefonuma bağlı Facebook hesabımın defalarca topluluk kurallarını ihlal etmeyecek yorumlarım nedeniyle kapatıldı .Son kısıtlamaya neden olan yorumumun değerlendirilmesi ni talep ediyorum topluluk standartlarına aykırı bir yorum olmadığını ısrarla belirtiyorum. Yorumu değerlendirip hesabımı kısıtlayan muhtemelen Türk görevli Facebook elemanınizi debetlemenizi rica eder gereğinin yapılmasını arz ederim

 6. Feride oven

  Merhaba eski hesabımın meil ve telefon numaramı unuttuğum için hesabim açık ve bilgilerimi herkez görüyor. Hesabima giriş yapamıyorum ve kapatılmasını istiyorum yardımcı olurmusunuz uzun zamandır. Spam yapıyorum ama bir türlü kapanmıyor

 7. yusuf kenan

  [email protected] gesabımın neden kapatıldıgını anlayamadım. bilgilendiriseniz memnun olurum.

 8. İlhan hatunoğlu

  Facebook hesabım yaş mevzusundan kapatıldı hüviyetin resmini gönderdim 70 yaşındayım hala açılmadı günler oldu

 9. Nurettin Turan

  Facebook hesabımı bulamiyorum huawe y 7 cihazında özelikle hesabımı bulamiyorum

 10. Nurettin Turan

  İyi günler şu an Huawei y7 cihazı kullanmiyorum ama gece hesabımı bulamiyorum neyardımcı olurmusunuz

 11. Ahmet cicek

  Facebook hesapım kapanacak niye kapncak bana bilgi verilmesini istiyorum

 12. Sibel Has

  Ben [email protected] maili ile Facebook’a giriş yapan Sibel Has.. aşağıda vereceğim iki linkteki adres benim ismim ve daha önce WhatsApp ta kullandığım fotoğrafım çalınarak oluşturulmuştur..adım aratıldığında adım soyadım ve bana ait fotoğraf olan bu iki adres de çıkmakta..ne amaçla açıldığını bilmiyorum.kötü niyetlidir.benim fotoğrafımın kullanılmasını istemiyorum.derhal o iki linkteki fotoğrafımın kaldırılmasını ve bana bilgi verilmesini talep ediyorum.Sibel Has tel: 05454867520 Linkler

  https://www.facebook.com/sibel.has.12

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100067683161431

 13. Öznur

  Facebook kimseye ulaşamıyorum kimse yardim.etmiyor sizlere hiç yakıştıramadım günlerdir ulaşmaya çalışıyorum yardim bekliyorum

 14. Mustakime Nuran Sınav

  Facebook Türkiye gurubu ;Bu ülkenin adı Dünya kabulü olarak “TÜRKİYE! “olarak geçer ,Dünya haritasında da yeri belirlidir.Ben de 7 göbek sülalemle Türk’üm.Bu ülke adına verdiğim şehitlerim ve Gazilerimle Türk’üm ! diyorum.Nerenize battı da benim ülkemde Türk’üm dediğim için ikide bir de bana yok!ceza veriyorsunuz,yok bilmem ne kadar yasak koyuyorsunuz?Ben asla ırkçılık yapmıyorum yapmama da Siz kimlersiniz benim ülkemde beni cezalandırmaya kalkanlar Yahudi ya da pkk artığımıssınız?.Burası benim Atalarımın kanlarını dökerek bana sunduğu özgür ve bağımsız Vatanımdır.Her tür millet bu ülkede emeğimi sömürecek ama bana Türk’üm ! dedirtmeyecek…Benim babam 7 yıl Yemen savaşlarına katılmış sonra da gazi olarak vatanına dönebilmiştir.Kimsiniz siz?Kimlersiniz?

 15. Musamet G.

  Merhaba arkadaşlar Facebook kilitlecekk haberler söyledi özel açıklama cinsel
  Giriyor mesela LGBTIQ Facebook hesapları
  Amerika da engiltere yazıyor cevap vermiyor
  E-posta yazdım Rapor istiyor benden
  Bide pasaportu istiyor benden
  Ayıp şeyler resimler ve video paylaşıyor
  Kilitlendi…. Twitter dan özel açıklama yaptı
  Şimdi ben kapatim… Intagram kulaniyorum
  Iyi günler dilerim.

 16. Berkan Gümüşdere

  Merhaba arkadaşlar Facebook kilitlecekk haberler söyledi özel açıklama cinsel
  Giriyor mesela LGBTIQ Facebook hesapları
  Amerika da engiltere yazıyor cevap vermiyor
  E-posta yazdım Rapor istiyor benden
  Bide pasaportu istiyor benden
  Ayıp şeyler resimler ve video paylaşıyor
  Kilitlendi…. Twitter dan özel açıklama yaptı
  Şimdi ben kapatim… Intagram kulaniyorum
  Iyi günler dilerim.

 17. Berkan Gümüşdere

  Merhaba arkadaşlar Facebook kilitlecekk haberler söyledi özel açıklama cinsel
  Giriyor mesela LGBTIQ Facebook hesapları
  Amerika da engiltere yazıyor cevap vermiyor
  E-posta yazdım Rapor istiyor benden
  Bide pasaportu istiyor benden
  Ayıp şeyler resimler ve video paylaşıyor
  Kilitlendi…. Twitter dan özel açıklama yaptı
  Şimdi ben kapatim… Intagram kulaniyorum
  Iyi günler dilerim.

 18. Berkan Gümüşdere

  Selamın aleyküm , benim Facebook
  Hesaplar neden kilitlendiriyor
  Almanya da yaşıyorum şimdi
  İstanbul dayyim.

  Benden pasaportu istiyor
  Nasıl yüklenir bilirim?

  Facebook açıklama yaziyor
  Bide mesaji kapalı …..

  Saygılar Berkan Gümüşdere

 19. Neval Kütük

  Merhaba sayın yetkili,

  Uluslararası Yoga Federasyonu Hukuk Bilimi uzmanıyım.

  Konu, Facebook ta yayınlanan bu link ile ilgilidir.

  https://www.facebook.com/Ummeti.Muhammediz/posts/1479759565597157/

  Bu linkle ilgili sizden ricamız , bu linki ACİLEN kaldırmanızdır. Konunun ACİLİYETİ vardır ve ÇÖZÜMLENMİŞ olarak geri dönüş sağlamanızı talep ediyoruz.

  https://www.facebook.com/Ummeti.Muhammediz/posts/1479759565597157/

  Sayın Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf, 2014 yılında çok büyük bir iftiraya uğramıştır. Ardından yüce Türk adaleti tarafından tamamıyla
  suçsuz bulunmuştur. İftiraları atan kişiler hapis cezaları almışlar ve konu
  tamamıyla kapanmıştır.

  O dönemde paylaşım yapılan bu link tamamen gerçek dışıdır. Zaten içeriğindeki video da mahkeme kararıyla kaldırılmıştır. Çünkü hiç bir şekilde hakaret içermemektedir. Tüm suçlamalar mahkemede kanıtlanmıştır ve iftiracılar cezalarını almışlardır.

  Bu da gösteriyordur ki , bu paylaşımın hiç bir doğruluk payı yoktur.

  Bu paylaşım, konunun unutulmasına ve Sayın Federasyon Başkanının masumiyetine engel teşkil etmektedir. Böyle bir olay olmamıştır ve tamamen gerçek dışıdır.

  Bu gerçek dışı ve doğruluk payı hiç bulunmayan linkin ACİLEN
  kaldırılmasını rica ediyoruz. Ve gereğinin yapılmasını ACİLEN talep
  ediyoruz.

  https://www.facebook.com/Ummeti.Muhammediz/posts/1479759565597157/

  Konuyu yargıya taşımadan önce sizinle iletişim yolunu seçtik. En doğrusunun
  bu şekilde olacağını düşündük. Kaldırılmadığı takdirde kurumumuza tazminat davası açılacaktır. Bu, sizin sorumluluğunuzdadır.

  Konu ile ilgili geri dönüşünüzü bekliyoruz. Lütfen buradan çözümlenmiş bir şekilde mesajınızı bekliyoruz.

  Bilgilerinize arz ederim …

  Saygılarımla

  Neval Kütük
  Uluslararası Yoga Federasyonu Hukuk Bilimi Uzmanı
  0530 877 06 04
  [email protected]

 20. Mehmet Özdere

  AKP ye yalakalık yapmayı bırakın. Günü geldiğinde bunların hesabı sorulmayacak sanmayın.

 21. Mehmet Özdere

  Ulan ibneler sizde utanma sıkılma yokmu. Benin sosyal medyamı yine kapattınız. O kadar şerefsiz paylaşımlar varki. Mesela Atatürk’ün kendisini ve annesini yapılan küfürleri nereye koyacaksınız. Metin külün denen it ne diyor. Peygamberimizin de diploması yoktu diyor.

 22. Sevban

  Market place de ban yedim bilmeden yasak olan bişeyi satmışım bu bidaha açılmayacak mı kimle konuşacam

 23. Fatih erkan

  Hesabımı öldü gösterip kapattiniz e posta adresimi lütfen aktiflestiriniz [email protected] hesabim bu bütün oyunlarim silindi giremiyorum lütfen yardımci olun

 24. Tombis Tombis

  Mhb benim fecbook sifre unuttum eski numera de kaiyotliyidi o numera iok suan baska numerade nasil acabilirim.ben kimse gormesin dye gmail numera gizledim

 25. Necmettin

  Alakasız ve mesnetsiz sebeb yaratılarak, Kasıtlı olarak 31mart2021 günü itibariyle 30 gün kısıtlama uygulanmaktadır.
  İletişim özgürlüğüme yapılan bu kısıtlamanın kaldırılmasını istiyorum.

 26. MUSTO

  FECEBOOK HESABIM KİLİTLENDİ HANGİ NEDENLE KİLİTLENDİ =GÜVENLİK
  AMA BİR GÜVENLİK SORUNU YOK AÇILMASINI TALEP EDİYORUM. Lütfen açın…

 27. SELÇUK YALÇINTAN

  ARKADAŞLAR; HİZMETİMİZİ İYİLEŞ TİREBİLMEMİZ İÇİN BİZE YARDIM EDİN DİYE CEP AÇIYORSUNUZ YAZIYORUM GÖNDEREMİYORUM YARDIMA PASS EDİLİYORUM……ŞİMDİ 1 HAFTA 10 GÜNDÜR ÖNE ÇIMKANLAR FOTOGRAFLARINDA MESLEĞİM VE AİLE FERT LERİMLE DÜZENLEDİĞİM 8 FOTOGRAFLIK TABLO YOK OLDU…..YENİLE RESİM KOY VS DİYE EMİR VERİLİYOR YÖNLENDİRNME YAPILIYOR…..BENİM SEÇME ŞANSIM VE İSTEĞİM YOKMU ??…SENELERDİR AYNI DURAN GALİBA 11 YILDIR BERABERİZ ? …ÖNEÇIKANLARIMI NEDEN DEĞİŞTİREYİMKİ ????????? ESKİ HALİNE DÖNDÜRMEK İSTEDİM ÖNÜM KAPALI BENDE BU SABAH HEPSİNİ KALDIRDIM VE İPTAL ETTİM…..78 YAŞINDA EMİRLE HAREKET EDEN BİR KÖLEMİ OLACAĞIM YANİ …..BENİM TİCARET HANEM YOK -PARA PULLA HİÇ İLGİM YOK ÜÇ KURUŞ MAAŞLA GEÇİNEN BİR SANAT ÇIYIM…..NE İSTENİYON BENDEN ÇÖZEMEDİM DOĞRUSU ….

 28. Mehmet can

  Benim hesabım başka biri alıyor ve Numaramı değiştiriyorum beni incelemeye almış Lan ne olduğunu öğrenmek istiyorum yardımcı olan var mı

 29. Metin Demir

  Yukarıda yazılı olan 118 ile başlayan numaraları sakın aramayın. Bu numaraların facebook ile hiçbir alakası yok. Kendilerini arayarak para kazanan 118’li numaralar.

 30. melek uçar

  Facebook sayfam çalındı hotmail mi Şifremi bilgelirim i değiştirmiş ler müstehcen paylaşımlar yapılıyor ne yapabilirim

 31. Yeter Çoşkun

  Benim numaram değişti şifremi de unuttum hesabıma nasıl ulaşabilirim lütfen yardımcı olun

 32. Baran

  Merhaba benim bir fotoğraflari ve videoları hiç bilmediğim bir sayfa paylaşıyor şikayet edip raporladigim halde Facebook buna sessiz kalıyor şikayetçiyim izinsiz paylaşım yapmasın bu konuda Facebook yetkililerinden yardım istiyorum lutfen

 33. Berfin akgul

  Hesabimi kilitlediler 1sene dolacak nerdeyse hesap 1gun sonra kapatılacak diyor ama kapanmıyor acilmiyorda lütfen ya acın yada kapatın yeter ya bu ne içinde rahmetli nenemin fotografi var onu alıp büyütecem lütfen acin facemi lütfen

 34. Yusuf doğan

  Hotmail adresim çalındı ona bağlı orijinal Facebook hesabimin kapatılmasını istiyorum [email protected]

 35. Okan

  Facebook’um kapandı hala bana dönüş yapılmadı Facebook hesabım saldırı altında

 36. Okan Tolga Mertel

  Kredi Kartı ekledim, 2 dolar kestiniz? Paramı geri verin!

 37. Enver

  Facebook hesabım çalındı e posta değiştirildi

 38. ramazan

  Selam çok büyük bir açığımız var bunu bilmediğinizi sanıyorum başkalarının hesap hiçbir bilgim olmaksızın yeni kurduğum telefonda direk açıyor korkunç bir hata ekran videosunu yaptım

 39. yahya bozdemir

  Faceşifrem bulmak için benden uzun zamandır kullanmadığım. [email protected]  şifremi de bilmediğimden facebook hessbımı kullanamıyorum. Oysa benim gmsil hesabım aktif vr sonradan da aotlook hesabı actım. Fakat kodu hotmail gönderiiyosunuz acil yardım.5058408296 mesaj da atabilir yada diğer amaillerime gönderebilirsiniz
  NOT:TEL VE GMAİL HESABIM AKTİF.
  LÜTFEN ACİL YARDIM

 40. Hakan

  FACEBOOK HESABIM SPAM YEDİ HESAP KAPANIRMI AÇILIRMI

 41. kaptan

  hesabım kapatıldı hiç bir şekilde bişey yapmadığım halde kimliğimi atıyorum ama gitmiyor nasıl yapabilirim hesabı nasıl kurtabilirim emailde gönderiyorum cvp vermiyorlar

 42. su

  Facebook üzerinden reklam oluşturdum ve reklam onaylandıktan sonra hesabım kısıtlandı. Değerlendirme talep ediyorum fakat mail adresime kod gönderilmiyor.
  Mailde attım hala dönüş alamıyorum. 28 gün içerisinde değerlendirme talebi oluşturamazsam hesap kapatılacakmış. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

 43. Mustafa artuç

  Öncelikle selamlar benim 10 yıllık hesabım dün bir kendini bilmezler tarafında sahte hesap diye şikayet etmişler ve hesabımı kapatmak üzeresiniz lütfen kimlik bilgilerimi de yolladım size inceleyip hesabımın sahte olmadığını göreceksiniz gereğinin yapılmasını istiyorum hesabımın tekrar açılmasını talep ediyorum MUSTAFA ARTUÇ

 44. ayşe dökümcü

  mrhb ben şifremi unuttum face mi kullanamıyorum yardım edin ltfen

 45. Muhammet kont

  Benim hesabıma erişim saglanamıy giriş yapamıyorum ama Gmail bildirim geliyor ve Facebook girdimde farklı şeyler diyo giriş yapamıyorum

 46. FATİH AKAY

  30 GÜN ENGEL YEDİM.AMA KAÇ SEFER YAZMAMA RAĞMEN SEBEBİNİ SÖYLEMEDİLER BİLDİRİMDE GELMEDİENGELLENDİNİZ ŞU SEBEBDEN DİYE 15 GÜNDÜR ENGELLİYİM DAHA 15 GÜNÜM VAR ENGELİMİN SEBEBİNİ VE KALDIRILMASINI EN KISA ZAMANDA KALDIRILMASINI İSTİYORUM

  • Muhammet kont

   Ben engelmi yedim bende bilmiyorum kardeşim hesaba girdim zaman şöyle diyo hesabını yasınız küçük olduğu için incelemede diyor ve 8 senedir bu hesabı kullanıyorum

 47. serkan duman

  Selam ben serkan duman numaramla hesap actimm ve hataliyimm kapatilmasini isdiyorumm
  kaldirmayi nededimm sayfa yuklenemiyo diyo
  numaramla islenecek suclardan hizzat bizzar facebok isletmelerii sucludur kaldirilmasini isdiyorumm en kisa surede arz ederimm

 48. Tc Muzaffer Didin

  bu sabah ” facebook hesabımda ” Alaatın Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir ülkücü müdür ? ” bir paylaşım yapmak istedim. fesbook, 30 günlük paylaşım kısıtlaması cezası verdi. bunun sebebini anlayamadım. niye paylaşım kısıtlaması kondu bilmek istiyorum. bu paylaşımımda kısıtlamayı gerektirecek ne vardır. kısıtlamanın kaldırılmasını istiyorum.

 49. Ulu Gök Türk

  ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E HAKARET VE KÜFÜR EDENLERİN sayfa VE hesaplarını şikayet ettiğimiz halde ceza vermiyor yada veremiyorsunuz ayrıca her önüne gelene küfür eden ak trollere Neden ceza vermiyorsunuz sizdemi sistemden korkuyorsunuz’da onlara ceza veremiyorsunuz ama onlar bizi şikayet edince anında yapıştırıyorsunuz bir ay cezayı bizlerin hesaplarına bu çifte standartılarınız ahlaki değere ve etiğe uyuyormu? Ne oldu üç seferdir yayınla diyorum ama korkudan bunu bile yayınlayamıyorsunuz sizi arap seviciler sizi. sayfasına ATATÜRK resmi koyanlara neden bukadar düşmansınız yoksa sizdemi işgalci sever feslinin müritlerisiniz

 50. Ulu Gök Türk

  ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E HAKARET VE KÜFÜR EDENLERİN sayfa VE hesaplarını şikayet ettiğimiz halde ceza vermiyor yada veremiyorsunuz ayrıca her önüne gelene küfür eden ak trollere Neden ceza vermiyorsunuz sizdemi sistemden korkuyorsunuz’da onlara ceza veremiyorsunuz ama onlar bizi şikayet edince anında yapıştırıyorsunuz bir ay cezayı bizlerin hesaplarına bu çifte standartılarınız ahlaki değere ve etiğe uyuyormu? Ne oldu üç seferdir yayınla diyorum ama korkudan bunu bile yayınlayamıyorsunuz sizi arap seviciler sizi

 51. Ulu Gök Türk

  ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E HAKARET VE KÜFÜR EDENLERİN sayfa VE hesaplarını şikayet ettiğimiz halde 5ayrıca her önüne gelene küfür eden ak trollere Neden ceza vermiyorsunuz sizdemi sistemden korkuyorsunuz’da onlara ceza veremiyorsunuz ama onlar bizi şikayet edince anında yapıştırıyorsunuz bir ay cezayı bizlerin hesaplarına bu çifte standartılarınız ahlaki değere ve etiğe uyuyormu?

 52. Ulu Gök Türk

  ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E HAKARET VE KÜFÜR EDENLERİN sayfa VE hesaplarını ayrıca her önüne gelene küfür eden ak trollere Neden ceza vermiyorsunuz sizdemi sistemin çomarı oldunuz onlar bizi şikayet edince anında yapıştırıyorsunuz bir ay cezayı bizlerin hesaplarına

 53. Edmond Dantes

  siz ne yapmaya çalışıyorsunuz. bıktırdınız artık. araplaştınız iyice. arap kelimesini geçtiği herşeyi siliyrsunuz, hesbımıda kısıtlıyorsunuz. siz arap hayranımısınız. paylaşımlarım gayet normal ama sürekli topluluk standardı diyerek hesabımı kısıtlıyorsunuz. küfür etmiyorum ama hesabım kısıtlanıyor. diğer hesabımdan 7 gün kısıtlama geldi, bu hesabımdan bir paylaşım yaptım yine kısıtlama geldi. sakın bana topluluk standardından bahsetmeyin çünkü yaptığım palaşım küfür içermiyor. büyük bir boykot başlatmayı düşünüyoruz. facebook kullanmayın diye çok büyük bir boykot başlatacağız.

 54. Hayat

  6 yıl önce kulandığim hesabın hiçbişeyini hatırlamiyorum acaba geri alabilirmiyim

 55. Müşteba Karamanoğku

  Müşteba Karamanoğlu adına kayıtlı facebook hesabıma, profilinize kim bakmış gönderisi ile şifremi istediler ben de yazmış bulundum ,şifre ile benim hesaba girilmiş bu girişi siz mi yaptınız gönderimine yanlışlık la evet ben giriş yaptım diye cevapladım bu şekilde benim facebook hesabim kötü amaclı kişilerin eline geçti, su an hesabim başka birinin elinde geri almak için ne yapmalıyım
  Saygıyla bildiririm

 56. Gürbüz Battal

  Bilgisayardaki Facebook görüntüsünü değiştirdiniz. Ben gelen bildirimleri açmakta zorlanıyorum. Bildirimleri açmak için defalarca tıklamak zorunda kalıyorum. Bu durumu düzeltmenizi istiyorum.

 57. İsmail. Mintaş

  Facebook. Sayfam. Yok kapandımı silindimi bilemiyorum geri gelmesini. İstiyorum

 58. Gusan Yedic

  Hesabim 30 gunlugune askiya alinmistir. Bunun da nedeni organize spam operasyonu oldugunu saniyorum. Turbanli kadinlar hakkinda “turbanli seyyyler” gibisinden yakisik almaz bir ‘imali” ifadede bulunan bir baska Facebook hesabini kadina yonelik saldirganlik temasi nedeniyle Emniyet Genel Merkezi’nin Facebook sayfasina sikayet ettigim icin, organize bir grup tarafindan Facebook yetkililerine sikayet edildigi ve soz konusu olan paylasimimin da iceri okunmadan sikayette bulunan organize grubun sayi cogunlugu goz onunde bulundurularak askiya alindigini saniyorum. Konu hakkinda detaylari aktarabilecegim bir merciiye ulasip, hesabimin acilmasi konusunda yardimci olmanizi rica ederim.

 59. ADNAN ALTINDİŞ

  FACEBOOKUN DİKKATİNE ZORLA YENİ FACEBOOKA GEÇİRMENİZ DURUMUNDA HESABIMI DONDURACAĞIMIN TARAFINIZCA BİLİNMESİNİ RİCA EDERİM

 60. Emin

  Facebook hesabim çalındı geri almanın kolay yolu varmı mail adresimle giriş yapıyordum

 61. ekrem uzunçakmak

  hesabım niçin kapatıldı ve niçin yeni hesap açamıyorum

 62. Gökçehan

  Facebook da fotoğraflarımı çalarak birisi sahte hesapla benim hakkımda iftira ve şantajla tehtid etmekte sayfanın kapatılması için ne yapabilirsiniz

 63. tor inci

  ben hesabimin sifresini epostasini her seyini unutum sadece ismini biliyorum biliyom acik ama hesaba hicbi sekildr erisemiyorum yaaa

 64. Evrim

  merhabalar onay kodu gonderdigimde onay mesajini gelmedi Bende fazla gonderdigimde sonra 24 saat gonddrme olmaz yards Ama 2gun oldu Halen onay mesajini gelmedi lutfen yard I’m bekliyorum ismim Evrim dagdelen

 65. [email protected]

  facebook hesabıma kayıtlı numaram ve [email protected] hesabım kayıtlıdır ancak çıkış yaptım bidaha erişemedim şifre yenilemek için onay kodu geliyor giriş yaparken giriş kodu istiyor 2 gündür kod gelmediğinden erişim yapamıyorum lütfen yardımcı olun hesabımı başkasımı erişti de kodu kendisine yönlendirdi yardım edin

 66. Sinan

  Benim fotoğrafımın olduğu hic bir seyini bilmediğim hesabımı kapatmak istiyorum hatta 2 yıldır o hesapta giriş ve çıkış yapılmıyo lütfen yardımcı olun

 67. Sinan s

  Benim fotoğrafımın olduğu hic bir seyini bilmediğim hesabımı kapatmak istiyorum hatta 2 yıldır o hesapta giriş ve çıkış yapılmıyo lütfen yardımcı olun

 68. ersin Belen

  Önceki mesajıma ek olarak benim çalışmama para alırken sıkıntı etmeyen facebook daha reklamımın başlangıcında 1 gün gecmiş ve daha 9 günlük kdv si içinde kredi kartımdan parayı aldı ve bu gün ben hesabıma ulaşamıyorum. Eğer hesaplarım açılmayacaksa da alınan paranın hesabıma aktarılmasını istiyor7m

 69. Ersin Belen

  Benim iki ayrı hesabım bloklandı facebook tarafından gayri resmi yada illegal bir iş yapmamama rağmen dropshipping yaptıgım site ile bağlantıları yaparken iki heasbım ayrı ayrı bloklandı kimlik doğrulaması istendi yapmama rağmen istenenleri heasplarıma ulaşmam engelleniyor facebook tarafından şirketimin adres bilgileri amerikada ve ben su anda türkiyede yaşıyorum ve işim online olduğu için verdiğim adreslerde farklılık gösterebilir ayrıca dns bağlantısı türkiye görünebilir . Lütfen hesaplarımın bir an önce açılmasını rica ediyorum.

 70. Erkan

  Hesap açamıyorum açtığım hesap bir saat içinde kapatılıyor nedenini anlayamadım belki ceza falan diye sabrettim fakat uzun zaman oldu merak ediyorum neye göre hangi kurallara göre kapatiyorsunu? İnsanları kızdırmak için onların özgür hareketlerinimi kisitliyonuz ???

  • serkan duman

   Ben serkan numaramla hesap actim facebook musteri izmetleri numarasi yok arayamiyomm ve numaramla usdume islenecek suclardan bizzat ben sorumlu degilimm ve
   facebook isletmelerine numaramin kaldirilmasini isdiyorumm
   en kisa surede
   veya hesabimin silinmesini isdiyorumm
   arz ederimm

 71. Turgut akyüz

  Fesbook şifremi degiştiremiyorum lütfen yardımcı ola bilirmisiniz .

 72. Derya Çakır

  facebook kişisel hesabımın açılmasını arz ederim iki ay oldu

 73. Derya Çakır

  facebook kişisel hesabımın açılmasını arz ederim

 74. Serkan

  şahıs olarak kayıt yaptığım face hesabımdan açmış olduğum sayfaya giriş yapıyorum fakat ne sayfayı ne şahıl olan hesabı tıkladığımda açmıyor ekran görüntüsünü aldım fakat onu da burdan görnderemitorum. iyi çalışmalar.

 75. Turgut akyüz

  Ben şifremi değiştiremiyorum sorun var diyor şifremi unutuma tıklıyorum şifremi giriyorum sorun var deyip daha sonra tekrar deneyin diyor

 76. Hüseyin EĞRİ

  Birkaç gündür paylaşım yapmadım.Ancak tüm hizmetlerde engellemeler var.neden.Her ay 82 TL fatura ödüyorum.Paylaşımlarım yasaldır. Tamamen anayasanın 25 ve 26 maddesi gereği eleştiriyorum.Devran döndüğünde bunların hesabı tüm yönetimden SORULACAKTIR.

 77. Necati Özer

  Özür dileyerek paylaşımı geri iade ettiniz.. Lakin cezayı kaldırmadınız.. Talimat mı aldınız.. Kaça satın aldılar sizi.. Ben daha fazlasını vereyim…

 78. cihat

  merhaba ben cihat turan benim kredi kartımdan para kesilmiş facebook oyunu diye sizden ricam benim onayım olmadan kesilen parayı iadesi

 79. Orhan Çağmel

  Hem yardım destek deyip hem de ücretlendirme nedir .kaç sefer hesap açtım kapadınız resim gönderin sizmisiniz inceleyeğiz benim işte .Tanıyor olabileceğiniz kişiler kısmında önerilen arkadaşlara istek göndersek hesap incelemesi öyleyse oraya o öneriyi koymayın

 80. ertugrul

  ben gercek bilgilerimi dgruladım ancak aylar oldu acılmadı. hesabım acılmadıgı icin yeni hesap acıyorum ve tekrar kapatılıyor yeni hesaplarımda tel numaramı veriyorum ve yinede kapatılıyor

  • ertugrul

   bir hafta önce facebokk hesabı actım tel numaramı hasaba yazdım kendi adıma actım sonra kullanıcı adımı degiştirdim ve tel numaramı kaldırdım aradan 2 saat gecti hesabım incelemeye alındı kimsye uygunsuz bir davranısım olmadı neden bu yapılıyor.siz kapattıkca biz yeni hesap acıyoruz yine kapatıyorsunuz

  • ertyugrul

   bir hafta önce facebokk hesabı actım tel numaramı hasaba yazdım kendi adıma actım sonra kullanıcı adımı degiştirdim ve tel numaramı kaldırdım aradan 2 saat gecti hesabım incelemeye alındı kimsye uygunsuz bir davranısım olmadı neden bu yapılıyor.siz kapattıkca biz yeni hesap acıyoruz yine kapatıyorsunuz

 81. Fatma cenik

  [email protected] Fatoş C.Cenik adlı gerçek hesabım kapatıldı bütün bilgilerim gerçek iş amaçlıda kullanıyorum lütfen acil açılmasını istiyorum

 82. Remzi

  tc remzi gökçen fesbook adresim neden kapatılmış ve içerisine giremiyorum kürü paylaşım lar yapmadın nasıl aynı adresi acabilirim

 83. Musa cetin

  Yanlışlıkla Facebook çıkış yaptım şifremi unuttum giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olun

 84. kadir

  web sitem linki internettesat.com facebook tarafından engellenmiş durumda. Yani spam muamelesi görmekte lütfen yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum

 85. ENES

  MERHABA FACEBOOK MUŞTERİ HİZMETLERİ HESABIM CALINDI VE Bİ OYUN OYNUYORUM İÇİNE BAGA YUKLU Bİ PARA HARCADIM SİZDEN RİCAM SİZİN KOYDUNUZ KİTLENME NEDENİYLE GİREMİYORUM SİZDEN ARZ EDERİM HESABIMDAKİ KİLİDİ ACMANIZI TALEP EDERİM İYİ GECELER İYİ AKŞAMLAR SAGILAR

 86. Kadir mutlu

  Ben Facebook da reklam ödemelerimiz kapatıldı diyor 3 yıldır böyle bunu aktif nasıl edebiliriz

 87. Nazire

  Facebook incelemede diyor hesabıma giriş yapamıyorum lütfen bir an önce düzeltin bu sorunu

 88. yusuf yatan

  Hesabım çalîndı

 89. arif

  ne yaptım ne ettiysem face hesabı açıp kullanamadım açtığım face hesabım en çok 2 saat açık duruyor ve hemen kapatıyorlar hesap onayı için kimlik isteniyor yolluyorum ama nedense bir türlü yüzde yüz bana ait olan sahte olmayan hesabımı kapatıyorlar her türlü yoldan face email yolluyorum kimliğimi yolluyorum hesabımı açmiyorlar hatta kaç defa telimde numara değişikliği yaptım numaramda bir sıkıntı vardır diye boşu boşuna masraf ettim 50-60 lira şimdi kafamdaki sorular şu ortalıkta bir sürü sahte fake hesaplar cirit atarken onlar kapatılmazken yüzde yüz bana ait olan sahte olmayan fake olmayan hesabım neden hemen kapatıliyor ve kimlik yolladığım halde hesabım açılıvağına kapatıliyor ve daha açılmiyor.face email yolluyorum bu sorunu onlarlada paylaşiyorum ama geri dönüş filanda olmuyor bilgide vermiyorlar.ben bu durumda nasıl face hesabı açıcam.kaldıki face hak ve sorumluluklarını ihlal edecek hiç bir paylaşımda bile bulunmadığım halda hesabı açtığımın dakkasında hesap onayı için kimlik isteniyor yolluyorum hesabımın açılmasını beklerken hiç bir açıklama ve gerekçe gösterilmeden hesabım kapaniyor.sayın ilgili face hesabı nasıl açıp kapanmamasını sağlayabilirim acaba kolay gelsin emailim [email protected] bilgi yazarsanız sevinirim kolay gelsin

 90. arif

  ya bu facebook sitesini anlayan varmı ben anlamakta zorlaniyorum çünkü hesap oluşturuyorum hesap onayı için kimlik yollamam isteniyor kimliğimin onaylanıp hesabımın açılmasını beklerken hiç bir sebep gösterilmeden yüzde yüz bana ait olan gerçek hesabım kapatıliyor face email gönderip hesabımın bana ait olduğunu kaç kere belirtip emallede kimlik yollamama rağmen hesabımı açmiyorlar facete ne hak ve sorumlulukjlarını ihlal edecek paylaşımda bulunuyorum nede bir şey yapiyorum ama hesabım kapaniyor ve açılmiyor.ortalıkta sahte fake olan hesapları kapatmiyorlar neden benim yüzdeyüz bana ait olan hesabım kapaniyor acaba bu face bu gerçek olan hesapları kapatıp açmama kuralını sadece türkiye içinmi uyguluyor boyle saçma bir sistem olmaz.sayın ilgili face hesabı nasıl açıp kapanmamasını sağlayabilirim acaba kolay gelsin emailim [email protected] bilgi yazarsanız sevinirim kolay gelsin

 91. arif

  ne yaptım ne ettiysem face hesabı açıp kullanamadım açtığım face hesabım en çok 2 saat açık duruyor ve hemen kapatıyorlar hesap onayı için kimlik isteniyor yolluyorum ama nedense bir türlü yüzde yüz bana ait olan sahte olmayan hesabımı kapatıyorlar her türlü yoldan face email yolluyorum kimliğimi yolluyorum hesabımı açmiyorlar hatta kaç defa telimde numara değişikliği yaptım numaramda bir sıkıntı vardır diye boşu boşuna masraf ettim 50-60 lira şimdi kafamdaki sorular şu ortalıkta bir sürü sahte fake hesaplar cirit atarken onlar kapatılmazken yüzde yüz bana ait olan sahte olmayan fake olmayan hesabım neden hemen kapatıliyor ve kimlik yolladığım halde hesabım açılıvağına kapatıliyor ve daha açılmiyor.face email yolluyorum bu sorunu onlarlada paylaşiyorum ama geri dönüş filanda olmuyor bilgide vermiyorlar.ben bu durumda nasıl face hesabı açıcam.kaldıki face hak ve sorumluluklarını ihlal edecek hiç bir paylaşımda bile bulunmadığım halda hesabı açtığımın dakkasında hesap onayı için kimlik isteniyor yolluyorum hesabımın açılmasını beklerken hiç bir açıklama ve gerekçe gösterilmeden hesabım kapaniyor.

 92. Atilla Uzun

  Konuyu bilmeden cevap verilmesi çok yanlıştır

 93. Hüseyin top

  10 yıllık kullandığım orijinal hesabım kapandı kimlik bilgilerini gönderdiğim halde yinede açılmadı hesabım

  • ENES

   MERHABA FACEBOOK MUŞTERİ HİZMETLERİ HESABIM CALINDI VE Bİ OYUN OYNUYORUM İÇİNE BAGA YUKLU Bİ PARA HARCADIM SİZDEN RİCAM SİZİN KOYDUNUZ KİTLENME NEDENİYLE GİREMİYORUM SİZDEN ARZ EDERİM HESABIMDAKİ KİLİDİ ACMANIZI TALEP EDERİM İYİ GECELER İYİ AKŞAMLAR SAGILAR

 94. DAVUT KARAYÖRÜK

  giriş yapamıyorum
  yardım istiyorum
  5453726685

  • Zeynep

   Kisisel facebok hesabim kapatildi hesabiniz kapatildi diyor kimlik gonderiorum fakat 3 aydir hic bir yanit yok lutfen bu konuda artik yardimci olun

 95. davut

  giriş yapamıyorum yardım istiyorum

 96. DAVUT KARAYÖRÜK

  Davut KARAYÖRÜK Facebook hesabıma bağlı mail ve tel no yu kullanmıyorum giriş yaparken [email protected] e mesaj gönderidi diyor mesajın [email protected] adresine gönderilmesini yada 5453726685 tel no ya gönderilmesini istiyorum hesabıma girebilmek için.

 97. murat

  selamı aley kü saygılar beni facebook sosyal maedyamı geri alması talep ederiz küvennik kodu istemekdedir dahaönce kulan dım facebook küvenik kodunaçevrildi daha açamadım
  gerverilmasini talepde bulunuyorum [email protected]

 98. Halil

  Facebook hesabimin ismini deyismek istiyorum 2 aydir kimlik bilgilerimi gonderiyorum ama ilgilenen kimse olmadi yardimci olacak bir kisi olurmu acaba hesabımın adresini veriyorum yardimci olunuz ricam dir [email protected] isim deyisikligi yapılacak hesabim yardımınızı bekliyorum

 99. cihan

  facebook şifremi unuttum. facebook mail adresimin şifresini de unuttum. kafayı yicem biri yardım etsin

 100. Mehmet Bulkur

  Merhaba iyi günler Facebook hesabım kilitlendi kimlik dogrulama için kimlik bilgilerimi gönderiyorum cevap gelmiyor lütfen yardımcı olun

 101. Burhan

  Ben şu an kullandığım hesabı sildirmek istiyorum acil şekilde

 102. musa

  facebok sıfremı unuttum

 103. ali demir

  facebook hesabıma giriş yapınca ; ” Kimliğini onaylamak için telefonuna bir onay kodu göndereceğiz ” diyor ancak devam diyince telefon numaramı secemiyorum numaram gözükmüyor ne yapmalıyım ?

 104. ejder

  Market place’ta neden arapça veya baska dılde ılanlar goruyorum. Zorundamıyım ben buna. Veya zorundamıyız mıllet olarak.Dıger platfformlarda herkes kendı dılını kullanıyor ve bız anadılımızı secerken, cıkarmıs oldugunuz bu uygulamada ıkı ılandan bırı arapca. Hayır yanı kendı dıllerını secıp o sekılde kullansınlar bunda bı sorunumuz yok.Kendımı turıst gıbı hıssetmeye basladım

  • İsmail

   Merhaba iyi günler
   Ben eski Facebook hesabımı 8 9 senedir kullanmıyorum hiç bi şekilde de giriş yapmadım.
   Ama yakın bi tarihte profil resmi güncellendi diye geldi. Bu neden olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

 105. Suat

  Ya arkadaş hesabımı kapatınız geçici olarak kimlik gönderdim yine açılmadı hesabı eski telefon numarasini e posta yapmıştım şimdi kod eski numaraya gidyor lütfen yardım edin görmezden gelmeyin kafayı yigecigm

 106. Sadullah korkmaz

  [email protected] kullanıcısıyım hesabım kapatıldı. Hesabımın neden kapatıldığını öğrenmek istiyorum. Ayrıca sizelere güvendiğim için çok pişmanım.

 107. yasemin nuriler

  merhaba
  facebook umu mail yoluyla kurtardım ancak telefon kodu için onay istiyor. Oraya geçmişte yazdığım numara kullanım dışı hat kapandı bu yüzden hesabıma ulaşabilmek için lütfen yardım edin.

 108. Rukiye mert duha

  Faceme giriş yapamıyorum kod da gelmiyor yardım lütfen

 109. Fatoş

  Sahte olmayan hesabım kapatıldı yıllardır yüklediğim ailemin resimleri var lütfen ne yapmalıyım bu durumda TLF giriyorum ilk şifre geliyor ama ikinci etapta şifre gelmiyor lütfen yardımcı olun

 110. Volkan

  facebook için çok güzel bir özellik buldum ve emin olun herkesin severek kullanacağı bir özellik bu benimle iletişime geçerseniz söylerim aksi taktirde Instagram la iletişime geçip onlara söylerim arayın beni yetkililer 0539 241 1988

  • Musteri Hizmet

   @Volkan, Yalnız İnstagram da Facebook’a ait 🙂

   • ilhan

    ben Facebook giriş yapamıyorum benim adıma birisi hesabıma el koymuş olabilir hotmail adresisinde 882271271195 aypi numaralı kişi tarafından değiştirildiğini yazıyor lütfen gerekli önlemi alınması Facebook iptali istiyorum ilgilelere

 111. aksoy

  hesabımı alamıyorum resimlerim gıttı lütfen yardım

 112. Fatma Elalmış

  Facebook güvenlik kontrolü kodu alamıyorum numaram silindi

 113. Zeynep tuncer

  Rica etsem facebook hesabımı niye kapatiyorsunuz şüpheli ne var bilmek isterim lütfen bu kaçıncı yardımcı olursanız hesaplarımı istiyorum

 114. kaan

  hesabım kapatıldı neden benden resim istediniz.size resim gönderdim . iki gün oldu hala cevap alamadım hesabım açılmadı lütfen gereken işlemi yapmanızı talep ediyorum . teşekür ederim görevinizde başarılar dilerim saygılarla

 115. kaan

  neden sebesiz yere hesabıbım kapatıldı

 116. Elbet bir gün

  Facebook sifremi ve e posta şifremi unuttum telefon numaram da yok nasıl giriş yapabilirim lütfen yardım :(((

 117. Yasemin kemal öztürk

  Facebook hesabim calindi geri almama yardimci olurmusunu

 118. volkan

  Değerli ilgili ,
  Facebook şifremi değiştikten sonra ,wilhunt isimli gameroom da oynanan oyuna giremiyorum.Oyun açılırken bir pano çıkıyor ve daha önce wilhunt a facebook ile girmiştiniz devam etmek istermisiniz yazısı görünüyor.evet yada iptal e bassamda oyun donuyor.Wildhunt oyun yöneticileri bu olayın facebook tan kaynaklandığını söyledi.Yardımcı olmanızı arz ve rica ederim.Saygılarımla [email protected]

 119. Yasemin kurtulus

  Ya facem kimlik bilgilerim kendi fotom ve nom olmasına rağmen kapandi 10 yıldır kullaniyodum lütfen yardım edin

 120. Nurtan ÜNALDI

  Yeni hesap açtım bir sürü arkadaşımla iletişim kurdum ve pat resim doğrulama çıktı. Halen resminiz inceleniyor durumundayım. 12 saatten fazla oldu. Hayır şimdi iletişim kurduğum arkadaşlar niçin birden hesabımın kapandığını düşünmez mi? En başından yapılsaydı bu resim inceleme, olmaz mıydı? Ne zaman biter bu iş?

 121. Nilgün Akın

  Facebookda bir terbiyesiz, bana, aileme piç diye hakaret, iftira etti. Onu engelleyeceğine, beni engellediniz. Yorum yapamıyorum.

 122. ÇETİN İZKÜBARLAS

  tavla oyununda 330.000.000 civarında puanım varken -41 000 000 düştü seviye latlrken oldu yardımcı olun 5 yıllık oyunum gittti….

 123. cihan

  ücreti alındığı halde reklamım yayınlanmadı sebebi nedir acaba _?

 124. Erkan

  Facebokkdan muhabbet kuşu satişı yapiyorum canlı yayin açıp ama facebook yayınımı kapatiyor ne yapabilirim

 125. selim

  Merhaba iyi günler 2017 de açtığım facebook hesabı bi anda kapandı.Hesabın kapatıldı dendi.bi anda şu yazı geldi Facebook’u Şu Anda Kullanamazsın Bize gönderdiğin fotoğrafı inceliyoruz.Fotografı gönderdim sonrada hesabınız kapatıldı dendiBunu nasıl çözebilirim gerçek hesap nasıl açabilirim

 126. Serdar

  Telefon numaram değiştiği için gelen kodu alamıyorum çünkü eski numaraya geliyor o yüzden hesabımı acamiyorum

 127. Mustafa Alp

  Facebook hesabım telefon numaram değişti güvenlik aşamasında kod yollandı giremiyorum

 128. Gökhan Gökdağ

  ikidebir hesap kapatıldı deyip durması ne bunun yaw.. kimlik gönderiyoz yine aynı

 129. Ömer

  Hesabım kitlendi giremiyorum güvenlik çıkıyor güvenlik kodu telelofa gönderildi girin diyor ama numaram çıkmıyor ve mesaj gelmiyor hesabıma nasıl girebilirim

 130. Lokman sevici

  Hesabınız kilitlenmiş kimlik fotomu yolladim bir haftadan beri haber alamiyorum gereken herşeyi yapmama rağmen geri dönüşüm olmadı lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 131. Volkan KALAYCI

  Merhabalar facebook güvenlik kontrolü cep telefonuma kısa mesaj ile güvenlik kodu gelmiyor. Acil destek alma şansım var mı?

 132. Veyis demirtas

  Benim facebookumu neden kapattiniz sebep ne bunun aciklamasini yaparmisiniz siz boyle yaparakmi sevgiyi barisi kardesligi simgeliceksiniz benim rahmetli annemin resimleri hepsi o sayfadaydi size yaziklar olsun ve bu kul hakki bunu yapanlara yaziklar olsun

 133. Erol

  Giriş yapamıyorum. Mail adresime kod geliyor şifre değiştiriyorum. SMS alacaksınız diyor. Telefon numaram farklı. SMS alamadığım için giriş yapamıyorum.

 134. Nisan

  5 senedir erişim sağlayamadığım hesap kapatılsın diye aylar hatta yillardir şikayet gonderiyorum arkadaşlarıma sikayet ettiriyorum ama 5 senedir hiç aktif olmayan hesabı bir türlü kapattıramıyorum ne yapmam gerekiyor hesapla ilgili e maile de ulasamiyorum zaten e mail dogrulamasi yapılmamıştı tel numarami da degistirdim kimlikse kimlik ne istiyorsaniz dogrulayayim kapansin artık lutfen !!

 135. şafak akay

  selam
  telefon numarası ile açmış olduğum facebook hesabımı çaldılar. şimdi mail adresi tanımladı ve kendisine mal etti. açmış olduğum günden beri kullandığım tüm şifreler aklımda kullandığım profil resimleride zaten kendi resimlerimdi. şimdi o hesapta ne resim nede paylaşım var ve isminide değiştirmiş.bu hesabı geri nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun. önceden numaram ile şifremi giriyordum giriş yapıyordum yani bir mail adresi tanımlamamıştım şimdi ise numara ile o hesabı bulamıyorum.

 136. Ahmet Karaoğlan

  Merhaba,
  Ahmet Karaoğlan yönetiminde olan Ahmetcan’ın Beyin Tümörü İle Mücadelesi hesabı çalınmıştır.
  bu hesap beyin tümörü ile mücadele eden birçok çocuğun ailesi ile iletişim kuran sosyal yardım hesabıdır.
  lütfen !! ÇOK ACİL !! sayfayı Ahmet Karaoğlan yönetimine geri verin.

 137. Ahmet oytun bakım

  Ben birkaç aydır Facebook da mesaj gönderemiyorum ve birkaç gündür de yalnız Facebook a girdiğimde kabul görmüyor ve ekran başa dönüyor!Telefon da bir sorun yok ACİL sorunun çözülmesi talebimdir!…

 138. Emine polat

  Neden hesaplar kapatiliyo kimlikli hesabim gitti 3 yillik

 139. Pınar

  Hesabım çalındı hiçbir şekilde geri alamıyorum kimlik fotograf gönderemiyirum formunuzda yardım edin fotograflarimı kötü amaçta kullanıyorlar yorumlar yapıyorlar adresim [email protected] yardım ediniz hesabımı geri istiyirum e posta adresimide kullanamıyorum aşağıdaki eşimin adresini yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 140. emre

  Yardım edin lütfen..Bize gönderdiğin fotoğrafı inceliyoruz.Her zaman güvenliğini önemsiyoruz, bu yüzden inceleme tamamlanana kadar Facebook’u kullanamayacaksın diyor. ne yapmam gerekiyor.?

 141. Kadir aykül

  Kisisel hesabimin acilmasini istiyorum

 142. Ceylan Çoban

  Aktif olan facem kapandi kimlik onaylayin deniyor ve ben destek ekibini aradim bana mail atin yardimci olunur dendi benim facemdeki numara iptal oldu facem orjinal ve surekli kulandigim faceme kulanilmayan hatta kod yollandik deniyor lutfen yardimci olun kulanilmayan numaraya kod gidiyor yardimlarinizi bekliyorum???

 143. sedat

  101 okey pulus ta engellendim hiç bişey yapmadığım.halde lütfen engeli kaldırın

 144. Ramazan özat

  Yeni sayfa oluşturdum ve birleştirmek istiyorum ama olmuyor. Sürekli hata veriyor. Yardım lütfen

 145. osman

  hesabım çalındı nasıl bir işlem yapa bilirim

 146. Soner gündoğdu

  MERHABA.BENIM FACEBOOK HESABIM SÜREKLİ KAPANIYOR GERCEK HESABIM.KİMLİK FOTKOBİMİ FACEBOOKA ATTIM HALA ACILMADI TEKRAR ATTIM HALA ACILMADI HESAP DOGRU.ACILMASINI İSTİYORUM.BİRDE ŞÖYLE BİR SIKINTI VAR BAŞKA HESAP ACIYORUM 1 DK.SONRA KENDİLİGİNDEN KAPANIYOR HİC PAYLAŞIM FALAN YAPMADAN.HESABIMIN ACILMASINI İSTİYORUM.

 147. Tamila

  Facebokda giriş yapamyorum lütfen yardımcı olursunuz sevinirim

 148. Tc Bülent Ölge

  Facebookda 40 bine yakın üyemiz olan Kartal Yürekliler Platformu grubumuza yönetici olan bizler üye ekleyemiyoruz.. Sürekli sorun yaşıyoruz.. Üyelerimizden biri 400 kişi eklemesine rağmen sadece 2 kişi eklendi gözüküyor.. Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyoruz..
  Saygılarımızla..

 149. Yunusemre

  Facebook umu caldilar sifremi almak istiyorum baskasinin numarasina gidiyor sms neyapabilirim cok acil yardim

 150. Ferhat

  Ya ben facebook hesabım giriş yapamıyorum hep hata veryor

  • Musteri Hizmet

   @Ferhat Facebook’a girerken tam olarak aldığınız hata nedir?

   • Tülay Özadalıo

    Merhaba, her hafta hesabım geçici olarak askıya alınıyor ve şifre değiştirmem isteniyor. Ayrıca paylaşımlarım topluluk ilkesi gereğinde bloke ediliyor ama inceleme talep ettiğimde ise özür dilenip tekrar yayınlanıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

    • Musteri Hizmet

     Facebook hesabınız üzerinden üyelik oluşturduğunuz bazı yerlere (uygulamalar, siteler, takipçi kasma panelleri vs.) bilerek yada bilmeyerek facebook hesabınızla ilgili izinler verirsiniz. Bundan kaynaklı olarak izin verdiğiniz yerler, sizin bilginiz dışında paylaşım yapabilmektedir. sorununuz bundan dolayı kaynaklanabilir. Lütfen facebook hesabınız üzerinden ayarlar bölümünden izinli uygulamaları kontrol ediniz.

     • Kıraç

      Merhaba, facebook’a girerken kimlik doğrulaması için sms onayı istiyor ancak sms’ler bana ulaşmıyordu. Daha sonra operatör kaynaklı olabileceğini düşündüm ve kendi telefon numaramı başka bir facebook hesabına bağlayıp onaylattım. Ancak şuan facebook hesabım resmen buga girdi. Şöyle ki; Facebook hesabıma giriyorum sms onayı istiyor ancak onay gönderecek telefon numaram orada yazmıyor ayrıca manuel olarak yazacağım bir bölüm de bulunmuyor. Kendi ismini farklı bir facebook hesabından aratınca da görünmüyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

     • Ahmet Karaoğlan

      Merhaba,
      Ahmet Karaoğlan yönetiminde olan Ahmetcan’ın Beyin Tümörü İle Mücadelesi hesabı çalınmıştır.
      bu hesap beyin tümörü ile mücadele eden birçok çocuğun ailesi ile iletişim kuran sosyal yardım hesabıdır.
      lütfen !! ÇOK ACİL !! sayfayı Ahmet Karaoğlan yönetimine geri verin.

 151. Mustafa Yalçın

  Mesenger da silinen mesajların geri getirebildiği söyleniyor, ben silinen mesajların bir kısmı geliyor fakat istediğim mesajları gelmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz benim için çok önemli iki aydır uğraşıyorum olmuyor

 152. Omer kocaman

  Manasansor facebook sorunum %100 halaa devam ediyor 28 dakikada cozuldu denmisti anlamiyorum neden bu sorunlar arttikca katlaniyor MARK ZUCKERBERG turkiye ekibinizi kiniyorum
  Saygilarimla Ömer Kocaman

 153. Seren kırkayak

  H hesabın bir yorumum yüzünden ceza yemişti ben de Facebook’a tekrar bakılması için gönderdim ve geri dönüş olarak benden özür dileyip yorumun hiçbir kurala aykırı olmadığı söylendi ama halen cezam devam etmekte haksız yere nereye başvurabilirim ????

 154. Mustafa

  Kendi hesabıma giriş yapamıyorum sürekli eski hesap ustune yeni hesap açılıyor yardımcı olursanız sevinirim

 155. Dilek

  Hesabında birileri arkadaşlarımın adına birebir purofil resmini kullanim hesap acilyolar ve o kisiymis gibi konuşuyorlar bu nasil bisey facebook yöneticisi olarak bu tür olaylarla ilgilenmenizi rica ediyorum bu konu katkında yardımcı olmanızı istiyorum

  • MusteriHizmet

   Merhaba Dilek, Sahte hesabın bulunduğu profile girerek profil resminin yanında bulunan (…) üç noktaya tıklayın ve “Şikayet Et” seçeneğini seçerek talimatları izleyiniz. Böylelikle hesap incelenmeye alınacaktır.

   • ismihan

    şifremi sıfırlayamıyorum mailime msj gelmiyor

    • MusteriHizmet

     Mail adresinin doğru olduğundan emin olun, eğer telefon numaranızı facebook hesabına tanımladıysanız, onay kodu göndererek facebook şifrenizi sıfırlamayı deneyiniz.

     • ümran

      hesabıma giriş yapabiliyorum fakat onay kodu istiyor herhangi arkadaşımı yada telefon numaramı eklemedim.. telefonumun değişti her zaman kullandığım bilgisayarın geçmişi silinmiş durumda hesabıma tekrar nasıl ulaşım sağlarım yardımcı olur musuzun lütfen? onay kodunu nasıl yapabilirim yada herhangi başka yolu varmıdır?

 156. Akın tekman

  Facebook hesabıma giremiyorum neden acaba bilgi verir misiniz

 157. Safure

  Facebook şifremi unuttum ve başka şifre almak için telefon numarama onay kodu gelmiyor saatlerce bekliyorum

 158. zafersan

  mail adresimin şifresini bilmiyorum onun gizli sorusunu dahi hatırla mı yorum hesabımı geri nasıl kurtara bilirim

 159. Çetin kavaklı

  Fecbook üzerinde sevda Kaya adına gelen arkadaşlık teklifini kabul etmemden sonra video ve fotoğraflarımla düzenlenen bir linkle arkadaş eş dostlarımla beni tehdit eden bu kişiyi şikayet ediyorum ve linkime erişimin engellenmesini istiyorum çetin kavaklı eski bir fecbook hesabımı bu olay yüzünden kapatım yardımınızı bekliyorum.

 160. Mesut

  5 gün oldu facebook erişimim yok 20 adet mail attım bir kişi bile geri dönüş yapmadı yazmak zor geliyor galiba

 161. Meryem

  facebook sıfrem calınmıs hesabıma gıremıyorum kayıtlı e postayı ıstıyor ama ona da gırıs yapamıyorum talımatları ızlıyorum ama 8yıl once actım aktıf kullanmıyordum sıfremı bılmıyorum soruları yanıtlıyorum ama yanlıs dıyor telefon numarama onay kodu gonderse ordan gırsem onu da yapmıyor takıldı kaldı lutfen yardım edın bana

 162. medet bakan

  16 kasım da ayyıldız alpa adında bir facebook kulanıcı özelıme bir resim attı ve benım telefonum tuşlu abı nolur bunu bana kırpıp atarmısın dedi bende insanlık ölmediye ver kırpıp atım dedım resımı kırptım özelıne attım atıktan 10 sanie sürmeden hesabım kapatıldı kimlik onaylı hesap ben kimlık atım tekrardan en kısa zamanda emailinize mesaj gönderilecektir diyor ve beklıyorum ve ugrasıyorum gelmıyor 2850 sayfa kurcusuyum 3 tane grup kurcusuyum 52 bin 11.205 ve 22.450 gruplarım var kimlık + telefon numaramı attım ve hala herhangi bir dönüş saglanmadı facebook acil acılmasını arz ederim saygılar kolay gelsın herkese hayırlı geceler

 163. İbrahim yılmaz

  Hesabım çalındı.acil yardımcı olurmusubuz.herkesten para ve telefon numaralarını istiyorlarmış.acil yardımlarınızı bekliyorum.
  Çalınan Hesabım: yü[email protected]

 164. İbrahim

  Facebook şifremi unuttum giriş yapamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz.

 165. Kadir

  Fecabook hesabım donduruldu saçma bi sebebden nasıl geri alabilirim hesabımı sacma sebebde su kimliğini doğrula dedi ben reddettim araç kullanıyordum hesabımda deyerli fotolarım lütfen hesabımı veriniz

 166. Bekir hasan

  Ne kadar sizlere teşekkür etsem azdır inanın. Çok güzel bir hizmet sorunumu çözdüm sayenizde.

 167. Cengiz Güzel

  Kişisel Facebook adresim ihlalden yanlışlıkla kapandı açılmasını ve tekrar kullanılmasını istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

 168. Kıymet yıldırım

  Manisa salihliden girilen hesap bana ait değil . Düzeltmeye uğraştım fakat sanırım yanlış işlem yaptım. O hesabın üzerimden silinmesini arz ederim..

 169. Osman HN

  Facebook hesabıma giremiyorum. Giriş yap dediğim anda telefon numarası istiyor. Kendi numaramı yazıyorum ama geçerli bir cep telefonu numarası girmen gerekiyor diyor. Bir sürü numara denedim abimin, arkadaşımın numaralarını numaralarına kod geliyor ama kodu giriyorum bu seferde facemi açmıyor. Neden böyle oluyor ne yapmam lazım anlamadın. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 170. ozge

  Facebook desteğiniz için teşekkür ederim.

 171. kutay kurt

  kendime yeni facebook hesabı açtım. bir süre sayfada böyle bir ileti çıktı … Facebook’u Şu Anda Kullanamazsın
  Bize gönderdiğin fotoğrafı inceliyoruz.

  Her zaman güvenliğini önemsiyoruz, bu yüzden inceleme tamamlanana kadar Facebook’u kullanamayacaksın.

  ne yapabilirim yardımcı olur musunuz uzun bir süredir açılmıyor:.

 172. mustafa

  2 gündür facebook potansiyel reklamalarda formlar açılmıyor ama reklam devam edip paramızı alıyor,canlı destek hattıyla yazıştım, küstahlık seviyesinde cümleler kurdu, facebook artık dolandırıcılığa başladı sanıyorum

 173. Ceren

  Reklam verdiğimde şu şekilde bir hata veriyor;
  Reklam hesabınız ilke ihlalleri nedeniyle işaretlendi. Yayınlamakta olduğunuz reklamlar kapatıldı. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
  Ancak iletişime geçince de kimse dönüş yapmıyor. Ne yapabilirim?

 174. Hakan Aslan

  Merhabalar
  Cep numaramla sahte hesap açmıştım fakat o hesap için resim doğrulama istedi gönderdim nerdeyse bir ay oldu halen inceleniyor diyor. Ne açılıyor ne kapanıyor ama telefonuma o sahte hesaptan dolayı Facebook bana mesaj gönderip duruyor. Benim isteğim o hesabı açıp kapatmak veya açmadan kapatmak ama nasıl yapacağımı bilmiyorum sahte profilden dolayı Facebook bana mesaj atıp duruyor acil yardım.

 175. Alper

  Merhaba
  Paylaşımlara yapılan yorumların sürelerini android cihazlarda neden tam olarak yani saat ve dakika şeklinde göremiyorum. Sadece saat yazıyor, örneğin : 3 saat önce gibi. Ben tam süreyi öğrenmek istiyorum
  örneğin : 3:32 gibi
  Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla

 176. halil emre

  Merhabalar Lütfen Facebook bana ulaşsın 531 812 xx xx

 177. Emre

  Merhabalar Facebook Ben Emre Çetin 18 Eylül de Reklam Yöneticime 3000 TL para yükledim kredi kartı ile
  Antalya da festival yapan bir gruba 1000 bilet sattırdım karşılığında para alacaktım nakit atmadılar kredi kartını verdi önlü arkalı resmini attı bana ben oyun sunucuları açıyorum onun için direk reklama attım ve 1375 tl para harcandı 1600-1700 tl yakın sponsor param kalmıştı fakat 5 ekim günü saat 21:45 de sabah kaltığımda bakiyem 0 yazıyordu ve banka geri ödemesi yazıyordu ve şuan bilet sattırdığm adamlar tarafından dolandırıldım facebook için 1600 tl para değil hesabımda her türlü kanıtım ss var reklman yöneticim şuan pasif yardımcı olun banka geri ödemesi yazıyor fakat benim iznim olmadan reklman yöneticmden para çekilmiş durumda .

 178. emrah

  sayfamızdaki yönetici sayfadan cıktı 2 kişi editör olarak kaldı yeni yöneticiyi nasıl atayabiliriz

 179. Ali

  [email protected] benim hesabim birisi tarafından çalındı ve ulaşamıyorum lütfen bana yardımcı olun iki gün oldu sizden rica ederim ve yardımlarınızı bekliyorum

 180. selçuk

  fotoğraflarından arkadaşlarını tanı saatlik sınır aşıldı uyarısı alıyorum 6-7 saattir nedir acaba süresi tekrar denemek için giriş yapamıyorum

 181. Ahmet

  hesabıma giremiyorum. kimliğim doğrulanmıyor.

 182. gökhan

  safa adını değiştirmek istediğimde hata alıyorum yardımlütfen

 183. Samet akgün

  Lütfen e-Mail den bana ulasabilirmisiniz çok acil

 184. sinan Kolçak

  Merhaba, Facebook Business da credit line nasıl açabiliriz? ( kullanılabilir kredi limiti )
  Teşekkürler

 185. Sevda

  Telefonum bozuldu tekrar format atıldı otuzda fasbook hesabımı açamıyorum yardıminizi bekliyorum

  • MusteriHizmet

   Merhaba, telefonla facebook hesabınızın bir bağlantısı yoktur. Mail yada telefon numarası ve şifrenizle istediğiniz cihazda tekrar açabilirsiniz.

   • Radife

    Hesabım kapatıldı hiç bir şekilde kötü amaçlı davranış yok paylaşım yok. Neden kapatildi

   • Ercn

    Mrb ben faceye bir haftadir goremiyorum internetim ayarlarim hersey tmm sosyal medyalara giremiyorum acaba nedendir

   • Mehmet

    Hikayede paylastigim resimlerimi arkadaş olmayan kişiler de görüyor bunlarin kim oldugunu ben göremiyorum bunları görmem için ne yapmam lazım

 186. Recep Ertürk

  2 ay önce açmış oldugum imeil adresimi unuttuğum için Facebook hesabımı açamıyorum

 187. Serkan Ünal

  Nazmi Ünal olarak 3 tane hesabım açılmış. Bunların hepsini sildirmek istiyorum. Doğum tarihleri bazılarında 01.06.1947 olarak bazıları 01.05.1947 olarak geçiyor. Telefon numaram 0539 825 30 xx olarak geçiyor. Bu konu hakkında yakın arkadaşlarım tarafından uygunsuz fotoraflar geldiği söylenmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.
  Saygılarımla Nazmi Ünal

 188. Yonca koray

  Face de yaptığım bir yorumdan dolayı karakola ifade vermeye çağırdılar şimdi face im bloklanmış bu ceza aldığım anlamına geliyor herhalde bir yere gelip donuyor ilk defa olduğu için bilemiyorum ne yapmam lazım

 189. uğur

  giriş yapamıyorum
  yardım istiyorum

  • MusteriHizmet

   Ne gibi bir sorun oluyor facebook’a bağlanmaya çalışırken? Biraz daha açarsanız yardımcı olalım.

   • faruk Eraslan

    E posta Şifremi unuttum Giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

    • Mine Kocaman

     İki facebook adresim vardı.Biri hiç kullanılmadı.O adresi dün sildim.
     Kullandığım ikinci adrese girilerek çalındı.Kullandığım facebooka birtürlü giremiyorum.Şifre ve mail adresim isteniyor.Yazıyorum sürekli yanlış diye reddediliyor.
     Lütfen, bu konuda acilen yardımcı olmanızı ,hesabıma erişmemi sağlamanızı rica ediyorum.
     Saygılar,teşekkürler

     • rayike

      Slm facebook ve mail adresimi calındı bir türlü allamıyorum ltfn yardımcı olun

   • yavuz tatlitug

    facebook calindi nasil geri alirim yardim lutfen

   • Kemal keskin

    Merhaba Ben kemal keskin hesabımı onaylarmışsınız

    • Halil

     Facebook hesabimin ismini deyismek istiyorum 2 aydir kimlik bilgilerimi gonderiyorum ama ilgilenen kimse olmadi yardimci olacak bir kisi olurmu acaba hesabımın adresini veriyorum yardimci olunuz ricam dir

   • Destan

    Benim hesabim çalındı ve listemde olan kisileri dolandırıyorlar lütfen kaoanmasi icin yardim edin

 190. Ahmet

  Eski hesabım 2.kez çalındı.ilkinde geri almıştım.2.kez çalındı yaklaşık 15 gün oldu.lütfen geri almama yardımcı olurmusunuz.

  • MusteriHizmet

   Facebook üzerinden gerekli bilgileri doğruladığınız taktirde, hesabınızı geri alabilirsiniz.

   • Ahmet

    Teşekkürler facebook hesabım için

   • İsmail Adanaş

    Hesabım çalındı.Yaklaşık 15 gün oldu.lütfen geri almama yardımcı olurmusunuz

    • Tugce

     Facebook giremiyorum sifremi unuttum e postaya gelen kodu girin diyo onuda goremiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

     • Serkan

      Sezer murat isimli kisi benim aleyimde facebook sayfasinda millet icinde kucuk dusurme nedeniyle sizlerden ricam omur boyu face book adresini iptal etmenizi arzu ederim saygilar

    • Ulu Gök Türk

     ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E HAKARET VE KÜFÜR EDENLERİN sayfa VE hesaplarını ayrıca her önüne gelene küfür eden ak trollere Neden ceza vermiyorsunuz sizdemi sistemin çomarı oldunuz onlar bizi şikayet edince anında yapıştırıyorsunuz bir ay cezayı bizlerin hesaplarına

   • İsmail Adanaş

    Dediğiniz bütün aşamaları gerçekleştirdim bir işe yaramadı

   • Şevki Tepeyurt

    Ben giriş yapamıyorum kimliği mi bile gönderdim ama giriş yapamıyorum şifremi değiştirebiliyorum ama giriş yapamıyorum giriş kodu istiyor telefonuma sms gelmiyor ne yaptıysam giremiyorum

   • Fatoş

    Bi kaç gün önce hesabım çalındı ve çalan kişi eposta ve numaramı kaldırmıs kendine ait yapmış ve yapan kişi yaşamadığı yer Halep olarak geçiyo ve bana ve aileme ait fotoğraflar var ve bu durum güvenliğim açısından beni korkutuyo lütfen yardımcı olun!!

   • Adem

    Gerekli bilgileri dogruladim hesabim yinede acilmadi

   • 1ol

    Faceebook Sayfamda 17,830 kişi takipçim bulunuyor ve her aksam saat 20:00 – 00:00 arası yayın açmaktayım yayınımı izleyen kişiler geri bildirimlerine istinaden sizlere konuyu anlatmak istedim canlı yayın açtığım sırada sayfamda aşağıda belirttiğim sorunlara istinaden sizlere aktarmak istiyorum konuyla ilgili olarak da çözüm bulunması veya bu sorunun nereden kaynaklandığını öğrenmek istemekteyim desteğinizi rica ediyorum.

    * Canlı yayın açtığım sırada takipçilerim sayfamı göremediğini canlı yayın açtığımı sayfamın içine girince aşağılara inince gördüklerini dile getirdiler.
    * 17.830 Kişi takipçim var yayınıma her gün 5 – 10 – 15 kişi izleyicim oluyor 5 – 6 ay öncesinde minimum 150 maksimum 500 kişi izleyeceğim bulunuyordu ve bu sebepten kazancımda düştü * Canlı yayın açtığım sırada Keşfet bölümünde yayınlarım gözükmemektedir.
    * Canlı yayın sırasında bildirimlerim takipçilerime gitmemektedir.
    Konuyla ilgili hassasiyetinizi rica ediyorum yardımlarınızı talep ediyorum Teşekkür ederim,

   • Ebru Hocaoğlu

    Ben sizin söylediginizi yaptım hesabımı geri alamiyorum hesabim açilmıcaksa bilmek istiyorum.onagore facbook u tamamen silecem tlfnumda durmasıninda bir anlamı yok değilmi.

  • Celal baysal

   Eski bir fotografı geri almak istiyorum

  • Flora

   2 farklı doğrulama yaptım. Telefon numarası aktif değil. Maile kod geliyor telefona gelen SMS giremediğim için faceeboka giriş yapamıyorum yardım lütfem

 191. mehmet bekiroğlu

  neden ben sürekli ceza alıyorum biri bana bunu açıklasın lütfen

 192. Adem erdogan

  Facebook dan toplu mesaj silmek isiyorum

  • Aziz Serhat HOCAOĞULLARI

   Sponsorlu reklam vermek istiyorum

   • Kerem Doğaner

    Beni kurallara uymadı diye bir sene kalıcı uyarı cezası vermişsiniz. Paylaştığım fotoğrafta ne hata var anlamadım: Galata kulesinde işgal boyunca İngiliz bayrağı vardı, Ekim 1926’te işgal kalkınca tekrar Türk Bayrağı çekildi. Bu fotoğrafı paylaştım diye neden kalıcı uyarı yaptınız anlamadım. Daha önceki uyarı da da: paylaştığım iletide Faşist Alman Propaganda Bakanının bir sözü ve fotoğrafı vardı ve üstüne kınayan görüşümü yazarak gününüzde halen bunun gibi düşünen var diye paylaşmıştım.
    Siz üst yazıları okumadın işlem yapıyorsunuz.
    Lütfen kalıcı uyarı ifadesini kaldırın.
    Veya önceden hayatımda Facebook yoktu, şimdi de olmayabilir. Facebook’u silmek zorunda kalıcam.
    Gerekçeleriniz yanlış.

    • Fahri

     Kardeş bunlar sahtekar.. Yalakaları koruyor
     işlerine gelmeyen kim varsa ceza.. Ben bunların evrensel sahtekar olduklarına.
     cemaatlere ve yandaşlara hizmet veriyorlar

   • Sedat

    Facebook hesabım çalındı ve telefon numaram bide Gmail hesabımu kaldırıp kendi hesabını eklemiş nasıl geri alabilirim

  • Kadir

   Yanlış ilan oldu resim yanlış oldu

  • Emre özgür

   Telefona format attım iki faktörlü şifre uygulaması silindi giriş yapamıyorum ne yapmam lazım