Eskişehir Erikli Su Telefon Numarası

Erikli Su Telefon Numarası

eskişehir erikli su telefon numarası
eskişehir erikli su telefon numarası

Erikli Su, iletişim bilgilerini şu şekilde belirtebiliriz:

Günümüzde hemen her evde yer bulan Erikli Su, damacana ve paket su alanında lider markalardan biridir. Bursa merkezli su firması olan Erikli, Türkiye’nin birçok yerinde damacana su ve paket su satışı yapmaktadır. Evlerde çokça tercih edilen Erikli, evlere kadar su siparişlerini ulaştırmaktadır. Uludağ’ın benzersiz suyu, lezzetli suyu, içenler tarafından onay almıştır. Türkiye’nin birçok şehrinde dağıtıcıları olan firmanın, Eskişehir’de de birçok dağıtıcısı bulunmaktadır. Eskişehir Erikli Su telefon numarası arayanlar için bilgileri aktaracağız.

Erikli Su, İstanbul’da 3, İzmir, Ankara ve Antalya bölge ofisleri ile dağıtım süreçlerini yönetir. Benzersiz lezzete sahip ve pH değeri organik olan suyu, Türkiye’nin her noktasın ulaştırmayı hedefler. Genel müdürlük ve üretim tesisi ise Bursa Kestel’de bulunmaktadır.


Eskişehir Erikli Su

Erikli Su, damacana su hizmeti ile uzun yıllardır evlerde sizlere değer katıyor. Günümüzde birçok evde musluk su kullanılmamaktadır. Musluk sularının zaman zaman temizlik problemi yaşamasından kaynaklı damacana su çokça tercih edilir. Erikli Su,1960’lı yıllarda Nuri Nihat Aslanoba tarafından temelleri atılan bir firmadır. Henüz o yıllarda gelişmemiş olan su sektörünün öncü firmalarından biridir. Zaman geçtikçe lokantalardan evlere taşınan paketlenmiş su, günümüzde daha da yaygın bir şekilde tüketilmektedir.

Erikli Su bayileri birçok ilde ve semtte hizmet vermektedir. Çeşitli ortaklıklar kurularak Türkiye’nin hemen her yerine Erikli Su, damacana ve diğer çeşitleri ile ulaştırılmaya çalışılır. Çeşmelerden akan buz gibi suların yerini evlerde Erikli Su tamamlamaktadır.


Erikli Su İletişim

Erikli Su Eskişehir telefon numarasını belirttiğimiz gibi diğer iletişim bilgilerini de aktarmaya çalışacağız. Gerek duyulduğu takdirde bu iletişim araçları ile bayi dışında Erikli Su müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Erikli Su, bu kanallar aracılığıyla talep ve şikâyetlerinizi kabul etmektedir. Suyun en lezzetli hâli ile sizleri buluşturmak üzere ekipçe çalışmaktadır. Telefonla ulaşabileceğiniz gibi mail atarak da ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Erikli Su telefon numarası: 0222 322 46 46

Diğer iletişim numarası: 0222 323 89 00

Erikli Su Sipariş

Erikli Su online sipariş hattı kullanılabilmektedir. Online olabildiği gibi bulunduğunuz noktaya en yakın bayiden talep edebilirsiniz. Erikli damacanaları cam ve plastik şekilde temin edilebilir. Erikli cam damacana fiyat dağıtım noktalarından öğrenilebilir.

Çeşitli kanallardan abone olabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Erikli Su kampanya düzenlediği takdirde avantajlı fiyatlara evlerinize gelmektedir. Keyifle tüketebilirsiniz.

 

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. aylin kotan

  merhaba musteri hizmetletine ulasilmiyor su teslimi cok gec yapiliyor

 2. Halime Aydın

  1 ve 2 kasımda su siparişi verdiğim halde teslim edilmedi ve geri dönüş yapılmadı

 3. Füsun Dalgıçlıoğlu

  Bugün su siparisi verdim ama su gelmedi sistemde de teslim edildi yaziyor. Ben su teslim almadım telefonlarada kimse cevap vermiyor

 4. Ayla özen

  4440222 sabah sabah su istedim gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım 6 dakika müzik var cvp veren yok beni biri arayabilirsin. Bugün su gelmeyecekse su alayım mağdur oldum saygılar