Eskişehir Erikli Su Telefon Numarası

Erikli Su Telefon Numarası

Eskişehir Erikli Su Telefon Numarası
Eskişehir Erikli Su Telefon Numarası

Erikli Su, iletişim bilgilerini şu şekilde belirtebiliriz:

Günümüzde hemen her evde yer bulan Erikli Su, damacana ve paket su alanında lider markalardan biridir. Bursa merkezli su firması olan Erikli, Türkiye’nin birçok yerinde damacana su ve paket su satışı yapmaktadır. Evlerde çokça tercih edilen Erikli, evlere kadar su siparişlerini ulaştırmaktadır. Uludağ’ın benzersiz suyu, lezzetli suyu, içenler tarafından onay almıştır. Türkiye’nin birçok şehrinde dağıtıcıları olan firmanın, Eskişehir’de de birçok dağıtıcısı bulunmaktadır. Eskişehir Erikli Su telefon numarası arayanlar için bilgileri aktaracağız.

Erikli Su, İstanbul’da 3, İzmir, Ankara ve Antalya bölge ofisleri ile dağıtım süreçlerini yönetir. Benzersiz lezzete sahip ve pH değeri organik olan suyu, Türkiye’nin her noktasın ulaştırmayı hedefler. Genel müdürlük ve üretim tesisi ise Bursa Kestel’de bulunmaktadır.


Eskişehir Erikli Su

Erikli Su, damacana su hizmeti ile uzun yıllardır evlerde sizlere değer katıyor. Günümüzde birçok evde musluk su kullanılmamaktadır. Musluk sularının zaman zaman temizlik problemi yaşamasından kaynaklı damacana su çokça tercih edilir. Erikli Su,1960’lı yıllarda Nuri Nihat Aslanoba tarafından temelleri atılan bir firmadır. Henüz o yıllarda gelişmemiş olan su sektörünün öncü firmalarından biridir. Zaman geçtikçe lokantalardan evlere taşınan paketlenmiş su, günümüzde daha da yaygın bir şekilde tüketilmektedir.

Erikli Su bayileri birçok ilde ve semtte hizmet vermektedir. Çeşitli ortaklıklar kurularak Türkiye’nin hemen her yerine Erikli Su, damacana ve diğer çeşitleri ile ulaştırılmaya çalışılır. Çeşmelerden akan buz gibi suların yerini evlerde Erikli Su tamamlamaktadır.


Erikli Su İletişim

Erikli Su Eskişehir telefon numarasını belirttiğimiz gibi diğer iletişim bilgilerini de aktarmaya çalışacağız. Gerek duyulduğu takdirde bu iletişim araçları ile bayi dışında Erikli Su müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz. Erikli Su, bu kanallar aracılığıyla talep ve şikâyetlerinizi kabul etmektedir. Suyun en lezzetli hâli ile sizleri buluşturmak üzere ekipçe çalışmaktadır. Telefonla ulaşabileceğiniz gibi mail atarak da ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Erikli Su telefon numarası: 0222 322 46 46

Diğer iletişim numarası: 0222 323 89 00

Erikli Su Sipariş

Erikli Su online sipariş hattı kullanılabilmektedir. Online olabildiği gibi bulunduğunuz noktaya en yakın bayiden talep edebilirsiniz. Erikli damacanaları cam ve plastik şekilde temin edilebilir. Erikli cam damacana fiyat dağıtım noktalarından öğrenilebilir.

Çeşitli kanallardan abone olabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Erikli Su kampanya düzenlediği takdirde avantajlı fiyatlara evlerinize gelmektedir. Keyifle tüketebilirsiniz.

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Eskişehir Erikli Müşteri hizmetleri & Eskişehir Erikli Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Eskişehir Erikli üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir Erikli hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Erikli Su İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik.

Erikli Su damacana fiyatları bayiilere göre değişiklik göstermektedir. 19 lt damacana su fiyatı 11 ila 19 tl arası değişmektedir.

Erikli Su 1960 yılında Nihat Aslanoba tarafından kurulmuştur. Uludağ'ın kaynak sularını satarak mark haline gelmiştir.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *