Bellona Müşteri Hizmetleri & Telefon Numarası

Bellona Servis İletişim

Bellona Servis İletişim & Telefon Numarası
Bellona Servis İletişim & Telefon Numarası

Bellona Müşteri Hizmetleri Tüketici Danışma Servisi

444 33 99

Bellona Müşteri Hizmetleri Tüketici Danışma Servisi İkinci Numara

0850 222 33 99

Bellona firması,1957 yılındaki birtakım başlangıçlar ile bugüne gelmiş başarılı bir ev dekorasyon firmasıdır. Günümüzde pek çok insanın ev dekorasyonu ve özellikle mobilya için tercih ettiği adreslerin başında gelmektedir. Bellona bağlı olduğu holdingin parçalarından biridir. Ancak bağlı olduğu holdingin en başarılı firması olarak anılmaktadır. Bellona özellikle Türkiye’ye ve ardından yurt dışına mal olmuş önemli bir dekorasyon firmasıdır. Kendi sektörünün ise ülke çapındaki en başarılı örneği olarak bizlere sunulmaktadır.

Bu kadar başarılı olunmasının arkasında sadece mobilyalar yoktur. Bir firma başarısını müşteri hizmetleri ve teknik servisleri ile de göstermelidir. Ancak bu şekilde müşterilerin ayağını alıştırabilir ve tüm ülkeye kendini sevdirebilir. Özellikle Bellona gibi mobilya ile uğraşan firmaların müşteri hizmetleri dışında bir de yetkili servisleri olması gerekir. Bellona servis alanında da oldukça başarılı bir yol izleyerek kendisini müşterilerine sevdirmeyi başarmıştır.


Bellona Servis Telefonları

Bellona yetkili servisleri her ilde ve birden fazla olacak şekilde bulunmaktadır Tüm illerin listesi ve Bellona servis numaraları bu sayfada. Bu yüzden direkt onlarla iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde isterseniz Bellona müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yetkili servislere erişim sağlayabilirsiniz. Bu yolu uzatmak olacak dahi olsa size uygun gelen yöntemi seçebilirsiniz. Bellona pek çok seçenek sunmaktadır. Hangisini seçeceğinizi ise sizlere bırakmıştır. Bellona servis telefonları tek bir telefon değildir. Yani hangi ildeyseniz en az 2 tane yetkili servis olduğunu belirtmek gerekmektedir.

Bu yazımıza da göz atın: Tüketici Hakları ve Şikayet

Bellona servisleri ve Bellona servis telefonları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Bellona’nın servis noktaları sistemine başvurmalısınız. İnternet üzerinden servisleri aratabilirsiniz. Ancak en net ve gerçek sonuca Bellona servis noktaları ve Bellona internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Buradan oturduğunuz ili seçerek aşağıda çıkan Bellona servislerini ve numaralarını görebilirsiniz. Genelde her ilde birden fazla olmaktadırlar. Bunun sebebi ise her birinin ildeki farklı ilçelere hizmet ediyor olmasından kaynaklıdır. İlçenize hizmet eden Bellona servis noktasına ulaşabilirsiniz.  Buradan Bellona servis telefonlarını öğrenebilir ve iletişime geçebilirsiniz.


Bellona Yetkili Servis

Bellona Yetkili Servis
Bellona Yetkili Servis

Bellona servis telefonları bölgelere göre değişmektedir. Bu yüzden kesin bir numara ve adres verilemez. Ancak Bellona servis noktaları hizmetinden faydalanarak hem adresleri hem de telefon numaralarını görebilirsiniz. Tabii buradan kendi bölgenize hizmet eden yetkili servisi bulmanız öncelikli olacaktır.

Ancak Bellona Yetkili Servis bölgeler dışına çıkıldığında ve genel olarak bakıldığında iki adet telefon numarasına sahiptir. Bu numaraları arayarak bilgi alabilmeniz mümkündür. Hatta olası problemlerinizi veya sorularınızı buradan müşteri hizmetlerine danışarak kolaylıkla çözümleyebilirsiniz.

Bellona’nın merkez adresi Kayseri olarak bilinmektedir. Mobilyalarınız bazı durumlarda yetkili servisler tarafından halledilir iken bazı durumlarda buraya gelecek ve gerekli yapılandırmalar gerçekleştirilecektir. Veyahut sizlere yenisinin verilmesi de mümkündür.

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Bellona Müşteri Müşteri hizmetleri & Bellona Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Bellona Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Bellona Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Bellona İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Bellona ürününün garanti süresi 10 yıldır.

Bellona şikayet hattı 444 33 99 - 0850 222 33 99. numaralarından yapabilirsiniz.

Bellona servis numarasını öğrenmek için https://www.bellona.com.tr/bellona-servis-noktalari sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *