Alfemo Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi

Alfemo Müşteri Hizmetleri

Alfemo Müşteri Hizmetleri
Alfemo Müşteri Hizmetleri

Alfemo müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 850 222 10 30

Alfemo faks numaraları: +90 232 853 10 75 / +90 232 853 12 50

Alfemo şikâyet ve talep mail adresi: [email protected]

Alfemo adres: Yedi Eylül Mahallesi Celal Umur Caddesi No:12 Torbalı / İzmir


Tasarımlarında her daim özgünlüğü temel hareket noktası alan Alfemo, sektörde günceli belirlemeyi hedefler. Ürettiği ürünleri ile sektörde öne çıkan mobilya firmalarından biridir. 1997 yılında çıktığı başarı yolculuğunda döşemeli mobilya ürünleri ile müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir. Mobilya sektöründeki hareketlenmeye karşın özgünlüğü, fiyatları ve kalite standartlarından dolayı konumunu her daim güçlendirmiştir.

Mobilyada hem işlevselliği hem de estetik duruşu her zaman göz önünde bulundurarak tüketici memnuniyetini en üst düzeyde korumayı başarmıştır. Ürünlerin kalitelerinin yanında satıştan sonraki sürecin iyi yönetilmesi mobilya alanında önem arz eder. Bu nedenle Alfemo müşteri hizmetleri satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. Düzenli gelişimi amaç edinen Alfemo, uzman çağrı merkezi ekipleri ile müşteri hizmetlerini hızlı ve doğru şekilde sağlamaktadır.


Alfemo Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Alfemo, Türkiye’nin mobilya sektöründe en geniş ürün yelpazesine sahip firması olarak değerlendirilir. Oturma odası takımları, yemek odası takımları en çok tercih edilen takımlardır. Yatak odası takımlarının yanında yatak çeşitleri ile oldukça dikkate değer ürünler temin eder. Devamında aydınlatma ürünleri ile takımların kombinleri tamamlanır. Çeşitli mobilya aksesuarları ile her zevke uygun mobilyalar tasarlanmaktadır. Renkleri ve yapım durumlarıyla estetik açıdan son derece talep gören mobilyalara Alfemo mağazalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kurulum ve tedarik hizmetleri için müşteri hizmetlerini sizinle paylaşacağız. Alfemo müşteri hizmetleri bilgileri şu şekildedir:

Alfemo Telefon

Alfemo, İzmir merkezli kurulan bir firmadır. Mobilya üretim tesislerini bu kentte kuran firma, Türkiye’nin her yerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Kurulum ve montaj işlemleri için illerde mağazalar aracılığıyla ekipler oluşturulur. Hemen her ilde mağazaları bulunan Alfemo, kurulum hizmetlerini titizlikle gerçekleştirmektedir.  Kurulum aşamaları dışında talep ve şikâyetler için Alfemo telefon numaraları araştırmaları yapılmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz müşteri hizmetleri numarası dışında gerekli numaraları da paylaşacağız. Bu numaraları arayarak siparişlerinize dönük taleplerinizi iletebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri öğrenebilirsiniz.

Alfemo telefon numarası: +90 232 999 30 00

Bu numara aracılığıyla mağazalarla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.


Alfemo Şikâyet

Alfemo ürün kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sunmayı hedeflese de bazı zamanlarda hatalar oluşabilir. Oluşan hataları düzeltmek adına şikâyet hattı her daim işlevselliğini korumaktadır. Alfemo şikâyet hattı ile ulaştırılan şikâyetler en hızlı şekilde çözüme kavuşturulur.

Şikâyetlerin ardından gerekli incelemeler yapılarak sorunların tekrarının oluşmasının önüne geçilir. Bu nedenle her şikâyet dikkatle detaylandırılır ve kaydedilir. Şikâyetleri yukarıda belirttiğimiz numaralardan iletebileceğiniz gibi mail adresinden ve sitedeki formlardan iletebilirsiniz.

Alfemo şikâyet ve talep mail adresi: [email protected]

 

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Alfemo Müşteri Müşteri hizmetleri & Alfemo Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Alfemo Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Alfemo Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Alfemo İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Alfemo isminin açılımı "Ali Feyzullah Mobilya"'dır

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *