AEG Müşteri Hizmetleri 2021 Direkt Bağlanma

AEG Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

AEG Müşteri Hizmetleri 2021 Direkt Bağlanma
AEG Müşteri Hizmetleri 2021 Direkt Bağlanma

AEG Servis Numarası ve irtibat kanalları ile marka ile alakalı yaşadığınız soru ve sorunları iletebilirsiniz. AEG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası verilmiştir;

Telefon: 0850 250 35 89

AEG yetkili servis telefon numarası: 444 78 56

AEG müşteri hizmetleri mail adresi: [email protected]

AEG, Alman menşeili ve uzun yıllardır elektronik aletleri alanında faaliyet gösteren köklü firmalardan biridir. Dünyanın birçok yerinde çamaşır makineleri, soğutucu dolaplar, televizyonlar, el aletleri gibi ürünleri tedarik etmektedir. Ortakları ile beraber Türkiye’de yoğun olarak buzdolabı, kurutma makineleri, derin dondurucular gibi ürünleri satışa sunmaktadır. 1883 yılına dayanan geçmişi Alman ve Fransız ortaklığı üzerine kuruludur. Birinci Dünya Savaşı esnasında ürettiği uçaklar ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

İlk dönemlerinde Sıemens ile ortaklık kurar devamında ayrılarak Almanya’nın en büyük elektronik aletleri firması yolunda ilerler. Günümüzde tüm dünyada oldukça popüler ve tercih edilen elektronik aletler üreten firmaların başında gelmektedir. Kaliteye nazaran uygun fiyatlı oluşu ilk tercih edilme sebeplerinden biridir. Farklı ürün kategorilerinde hizmet verdiğinden AEG müşteri hizmetleri oldukça yoğun talep görmektedir.


AEG Müşteri Hizmetleri Numarası

AEG Türkiye’de Electrolux firması ile birlikte ürünlerini sunmaktadır. Müşteriler ile iletişimi bu marka aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda müşteri hizmetleri bilgileri bu firma ile ortak kullanılmaktadır. Müşteriler ile iletişimi titizlikle yürüten AEG, tüm talepleri en ince detayına kadar incelemektedir. Gerek duyulduğu takdirde ürün bilgilerine ulaşmak için müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ürünlere dair oluşan arıza durumları ya da herhangi bir konu hakkında teknik destek almak üzere bağlanabilirsiniz. Talepler ve sorunlar en hızlı şekilde yanıtlanarak çözüme kavuşturulur.

AEG müşteri hizmetleri numarası: 0850 250 35 89

Bu numara ile bağlanabileceğiniz AEG müşteri hizmetleri, en deneyimli çalışanları ile sizlere dönüş sağlamayı hedefler. Deneyimli çalışanlar, teknik ekip gerektiğinde yönlendirmeleri en hızlı şekilde gerçekleştirir.


AEG Yetkili Servis

AEG Teknolojik ürünler özellikle ev aletleri, karmaşık yapıları ile zaman zaman bizlere zorluk çıkarabilir. Kullanıma bağlı olarak veya üretimden kaynaklı hatalar oluşabilir. Bazı dönemlerde daha ürünü kullanmaya başlamadan önce arızalarla karşılaşabiliriz. AEG ürünleri, son teknolojiyle donatılmış ürünlerdir. Mağazadan yola çıktığı andan kurulumu yapılana kadar olan süreç, AEG yetkili servis tarafından gerçekleştirilir.

Şuna da göz atın; Televizyon Kanalları & Ajansların WhatsApp İhbar Hattı Numaraları

Her nokta özenle tamamlanmasına karşın zaman zaman hatalar oluşabilir. Teknik destek telefonla çözülebildiği takdirde yetkili servise tekrar gerek duyulmaz. Çözülemediği takdirde AEG yetkili servis donanımlı ve tecrübeli çalışanları ile ürünle ilgilenir. Bölgelere en yakın teknik servisler hemen yönlendirilir.

AEG yetkili servis telefon numarası: 444 78 56

AEG Servis Numarası

AEG servis numarası üzerinden ürünleriniz için en yakın teknik ekibi bulabilirsiniz. Teknolojik ürünler, belirli bir sistemle çalıştıklarından işin uzmanı olmayanlara teslim etmek daha büyük zararlar verebilir. Bu doğrultuda yetkili servislerden gerekli tamir, bakım ve onarım işlemleri talep edilmelidir.

AEG, gün geçtikçe hizmetlerini geliştiren, farkındalık yaratan bir firma olmaktadır. Ürünlerinin yanında hizmetleri oldukça bilinir bir firma olmasına katkı sağlar. Bu neden müşteri ilişkileri ve hizmetleri alanına önem vermektedir. Yukarıda belirtilen numaralar dışında AEG müşteri hizmetleri ile mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

AEG müşteri hizmetleri mail adresi: [email protected]

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
AEG Müşteri Müşteri hizmetleri & AEG Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için AEG Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca AEG Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

AEG İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik.

AEG Alman menşei bir markadır.

Kısa adı AEG olan Allgemeine Elektricitats-Gesellschaft AG markası elektronik alanda dünyaca ün salmış sağlam bir markadır.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *