Yataş Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

Yataş Müşteri Hizmetleri
Yataş Müşteri Hizmetleri

Yataş, müşterilerine verdiği değeri sistemli olarak hizmet veren Yataş müşteri hizmetleri çağrı merkezi ile kanıtlamaktadır. Yataş müşteri hizmetleri sayesinde her daim ulaşabileceğiniz bir hat vardır. Aynı şekilde Yataş müşteri hizmetlerini aramaya vaktiniz yoksa Yataş’ın internet sitesi üzerinde yer alan formu doldurarak probleminizi anlatabilirsiniz. Her iki seçenek de müşterilerin sorunlarını gidermeye yönelik bir çalışmanın ürünüdür.

Yataş, 1976 yılında sünger amacı ile kurulan ve ardından süngerli yatağa dönen bir firmadır. Yataş uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. İlerleyen süreçte ev tekstiline de yönelmişlerdir ve bu süreç günümüze kadar başarıyla gelmiştir. Yataş her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Edindiği deneyimlerle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerde konforu ve kaliteyi ön planda tutmaktadır.

2 Yataş Firması

Yataş başta sünger firması olarak çalışmaya başlayan firmanın devamı niteliğindedir. Bu süreçte Yataş günden güne, yıldan yıla değişim göstermiş; ilerleyen yıllarda ev tekstiline de yönelmiştir. Aynı şekilde kendini geliştiren firma, mobilya sektöründe de kendine yer bulmuştur.

Yataş markasını biz genelde kaliteli yatakları ile bilsek de mobilyaları ve tekstil ürünleri de aynı popülerliğe sahiptir. Günümüzde 48 ülkeye kadar ihracat yapmaktadır. Türkiye’deki yatak markaları arasında en bilineni ve en çok tercih edileni Yataş’tır.

3 Yataş Müşteri Hizmetleri Şikayet

Yataş müşteri hizmetleri ve Yataş ile ilgili bir probleminiz olduğunda bunu belirtebileceğiniz bir Yataş müşteri hizmetleri telefon numarası, bir mail adresi ve bir şikayet formu vardır. Yataş’ın kendi sitesinde bu form bulunmaktadır. Yataş müşteri hizmetleri şikayet sürecini en iyi şekilde yönetmektedir.

Yataş şikayet formunu her türlü probleminiz için kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan veya bir problemi olan ürününüzü buradan müşteri hizmetlerine ve oradan gerekli birimlere iletebilirsiniz. Yataş müşteri formuna şu bilgileri girmeniz gerekmektedir:

  • Kategori seçimi
  • Ad-Soyad
  • E-Posta Adresi
  • Cep Telefonu
  • Açıklamanız
  • Size nasıl bilgi verelim seçeneği
  • Açıklamanızda yazan konu ile ilgili görsellerin ekleneceği kısım gelmektedir.

Açıklama kısmınıza sorununuzu anlatabilirsiniz. Burada anlattığınız durumu gerekli görseller ile pekiştirmelisiniz. Fotoğrafların kaliteli olması önemlidir. Bu sayede probleminiz daha net gözükecektir. Size nasıl bilgi verileceği seçeneği ise girdiğiniz e-posta veya cep telefonu seçeneklerinden hangisini seçtiğinizi sormaktadır. Bu iletişim kanalı ile size bir dönüş yaparlar. Örneğin mail adresinize dönüş yapılmasını istiyorsanız Yataş müşteri hizmetleri mail adresi ile sizlere dönüş yapacaklardır.

4 Yataş Şikayet Hattı

Yataş şikayet hattı ile müşteri hizmetleri telefon numarası aynı amaca hizmet etmektedir. Yataş müşteri hattı üzerinden şikayetlerini anlatabilirsiniz. Aynı şekilde teslimat sürecinize dair bilgi almak için veya şikayet ve öneriliniz için Yataş müşteri hizmetleri kullanılmaya açıktır. İsterseniz bu hat üzerinden servis talebi gerçekleştirebilirsiniz. Mobilyanız veya yatağınızdaki problemler ile servis hizmetleri ilgilenecektir. Yataş birçok açıdan müşterilerine yardım etmekte ve problemlerini çözmek için gerekli çabayı göstermektedir.

5 Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

444 0 987

0850 850 0 987

6 Yataş Grup Adres

Yalı Mahallesi Kadir Sokak. No: 14/1 – Kartal / İstanbul

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yataş Müşteri Müşteri hizmetleri & Yataş Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Yataş Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Yataş Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Yataş Garanti süresi kullanılan tekstil için 3 yıl yay kısımları için 10 yıl olarak belirlenmiştir. Temizlikten doğacak yırtılma, yıpranma solma gibi durumlar kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti kapsamına girmemektedir.

Yataş tüm ürünlerde KDV dahildir

Yataş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 0 987

Yataş sitesi üzerinden resmi sitesini kullanarak sipariş verebilirsiniz. Seçenek Ekle kısmından renk kumaş gibi seçenekleri de ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *