Tadım Çağrı Merkezi Telefon Numarası

“Tuzlu Türkiye’nin tadı” bu cümle muhtemelen size çok yabancı gelmiyor. Tadına bak evet doğru anladın. Böylesine tanınmış bir markanın telefon numarası ve çağrı merkezi numarası oldukça merak konusu. Dilerseniz Tadım firması hakkında bilgi verebilir ve ardından Tadım telefon numarası, Tadım çağrı merkezi telefon numarası Bilgiye devam edelim.

Tatma

Tadım, Türkiye’nin lider kuruyemiş markasıdır. 1971 yılında İstanbul’da kurulan Tadım, her geçen gün daha da büyüyor. Yıllar önce Antep fıstığını paketleyerek Amerika’ya kadar uzanan ihracat yapan Mehmet Tekinalp, diğer ürünleri de paketleyerek satma kararı alır. Kararının ardından 1971 yılında Tadım markasını kurdu ve paketli kuruyemiş sektörüne bomba gibi girdi. Bugün hemen hemen her markette, AVM’de ve tekel bayilerinde karşılaştığımız Tadım, yurtdışında da çok satış yapıyor. Çoğunuzun, adın nereden geldiğini merak ettiğinizden hiç şüphesi yok. Tadım’ın markası, zevkini anlatacak bir isme karar verilerek belirlendi ve şüphesiz en etkili unsurlardan biri olan logo, ünlü ve tanınmış grafik tasarımcısı Mengü Ertel tarafından yapıldı ve tasarlandı. Eğer istersen Tadım çağrı merkezi, Tadım telefon numarası ile devam edelim.

Tadım Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Tadım markası sektörde iyi bilinen hem yurt içi hem de yurt içi satışları ile ülkemizin en büyük ambalajlı kuruyemiş markalarından biridir. H kırmızıböyle olunca birçok arz ve talep gerçekleşiyor ve bunlar hakkında sorular ve iletişim kurma ihtiyacı var. Tadım, bu iletişim ihtiyacını çağrı merkezi telefon numarası ve elektronik iletişim kanalları ile karşılıyor. Tadım çağrı merkezi telefon numarası 0850201 1971 numara telefon numarasıdır. Tadım müşteri hizmetleri elektronik mesaj kanalıdır [email protected] adresli e-posta kanalıdır. Tüm bunlardan Hafta içi 08:00 – 17:00 Saatler arası destek alabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, şikayetlerinizi ve geri bildirimlerinizi ileterek destek alabilirsiniz.

Tadım Şikayeti

Yurt içi ve yurt dışı satış yapan bir firma olduğunuzda herkesin istediği sonuçları vermek biraz zor olabilir veya seri üretimden kaynaklanan problemlerle karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda şikayetlerinizi bildirmeniz gerektiğini bildiğimiz açıktır. Bunun için Tadım şikayet telefonunu siz kıymetliokurlarımıza özel bulduk. Tadım şikayet telefonu aşağıda listelenmiştir, ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümünde Tadım markası ile ilgili şikayetlerinizi bizlere iletebilir ve sesinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Sitemizde sizler için hazırladığımız diğer firmalar hakkında bilgi almak ve telefon numaralarını ve çağrı merkezi numaralarını öğrenmek için. Lütfen buraya tıklayınız.

Tadım Şikayet Telefonu – 0850201 19 71

Tadım Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Tadım Çağrı Müşteri hizmetleri & Tadım Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Tadım Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Tadım Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *