Sodexo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Sodexo telefon numarası, Sodexo çağrı merkezi telefon numarası bilgileri nedir? Sodexo, 1966 yılında kurulmuş ve yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri olan bir şirkettir. Dilerseniz dünyanın en büyük Fransız asıllı işvereni hakkında bilgi verdiğimiz ve müşteri hizmetleri çağrı merkezinin telefon numarasını paylaştığımız yazımızla başlayalım.

Sodexo

1966 yılında Fransa’da kurulan Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede yaşam kalitesinde lider konumdadır. Türkiye’de 25 yıldır hizmet veren şirket müşterilerine günde 100 milyondan fazla hizmet veriyor. Verdiği hizmetleri kategorize edersek;

  • Sağlıklı ve güzel yaşam,
  • Sağduyu,
  • Sosy kırmızıetkileşim,
  • Öz gelişim,
  • Kolaylık ve verimlilik,
  • Fiziksel ortam diyebiliriz.

Sodexo Türkiye, çalışanlarının haklarının yanı sıra restoranında ağırlıklı olarak onlara geçiş kartları ve çekleri ödüllendirme, hediye çeki sağlayan geçiş hizmetleri sunmaktadır.

Sodexo Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Her gün 100 milyondan fazla kişiye hizmet veren bir şirket olan Sodexo, elbette müşterileri ile iletişim kurması gereken durumlar olacaktır. Bu gibi durumlar için çağrı merkezleri aracılığıyla hizmet vermek Sodexo telefon numarası İle iletişime geçebilirsiniz. Sodexo telefon numarası ile aklınıza gelebilecek tüm soruları anlatabilir, merak ettiğiniz tüm durumlar hakkında bilgi alabilir ve sorunlarınızı ifade edebilirsiniz.. Sodexo telefon numarası 444 72 77 Pazar günleri hariç haftanın 7 günü 08:00 ile 20:00 saatleri arasında Sodexo çağrı merkezi, Sodexo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonla aramadan direkt iletişim formunu doldurarak söylemek istediklerinizi anlatmak Lütfen buraya tıklayınız. Göndermiş olduğunuz formlar müşteri temsilcileri tarafından incelenecek ve en kısa sürede mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.

Sodexo Şikayeti

Sodexo firması ile ilgili şikayetleriniz varsa bunları Sodexo telefon numarası ile çağrı merkezleri üzerinden bildirebilirsiniz. Sodexo şikayet telefonunu aşağıdaki numaradan arayabilirsiniz. Ayrıca şikayetlerinizi daha geniş kitlelere duyurabilir ve aşağıdaki yorumlar bölümünde yorumlarınız ile çözüm bekleyebilirsiniz. Sodexo firması ile ilgili diğer sorulara da yanıtvereceğiz, yorumlarınız ile birlikte bildirirseniz, lütfen sayfamızdaki diğer firmalar hakkında bilgi almak için buraya tıklayın. Www.cagrimerkezitelefonlari.com ayrıcalığı ile….

Sodexo Şikayet Tel: 444 72 77

Bu gönderiye oy verin

Sodexo Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sodexo Çağrı Müşteri hizmetleri & Sodexo Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sodexo Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sodexo Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *