Karaca İletişim Formu ve Müşteri Hizmetleri

Karaca İletişim Formu ve Müşteri Hizmetleri
Karaca İletişim Formu ve Müşteri Hizmetleri

Karaca olası problemlere karşı aynı özveri ile hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz kadar sizlere yakındır.Karaca iletişim formu doldurabilir veya gerekli telefon numarasından Karaca’ya ulaşabilirsiniz. Karaca özellikle formlar ile sizlerle anında iletişime geçmektedir. Karaca kırık parça kayıp formu ya da başka bir probleminiz varsa Karaca bize ulaşın formu ile gerekli iletişimi en kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Karaca 1973 yılından beri ev tekstili ve mutfak gereçleri ile ilgili pek çok ürünü satışa sunmaktadır. Kendini yıllar boyu edindiği tecrübeler ile geliştirmiştir. Bu bağlamda müşterilerine her zaman daha iyi ürünler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana Karaca, kendini geliştirmiş ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Sofralara eklenen her bardak, her bardak Karaca’nın başarısının bir sonucudur. Ailelerin içerisine girmiştir ve kendine yer edinmiştir.

Karaca Kırık Parça Talep Formu

Karaca üzerinden aldığınız tüm ürünlerin gerektiğinde Karaca ile iletişimini sağlayabilmeniz mümkündür. Buna Karaca kırık parça talep formu dahildir. Tabaklarınızdan biri kırıldığında kırık parça talep formu ile kendinizi anlatabilirsiniz. Bu formda doldurulması gereken birtakım kısımlar vardır. Bu kısımları eksiksiz biçimde doldurmanız gerekmektedir. Form sayfası buradadır

Bunlar;

 • Ad
 • Soyad
 • E-Posta Adresiniz
 • Cep Telefonu
 • Adresiniz
 • Sipariş No
 • Ürün Adı
 • Ürün Kodu
 • Kırık Parça Veya Parçaların Gözüktüğü Tek Bir Görsel
 • Kırık Parça ve Adeti gerekmektedir.

Tüm bu bilgileri uygun ve gerektiği gibi sisteme girmeniz gerekir. Karaca’dan aldığınız bir ürünün kırık olması durumunda bu formu doldurarak gerekli yerlere iletimini en kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Bu formda kırık parça veya parçaları net bir biçimde tek bir fotoğrafta birleştirip atmanız gerekir. Bu önemli bir ayrıntıdır.

Karaca Bize Ulaşın

Karaca da yaşadığınız diğer problemler nedeniyle de Karaca ile iletişime geçebilirsiniz. Karaca müşteri iletişim formu ile birlikte probleminizi anlatabilirsiniz. Örneğin kargo ile yanlış ürün geldiyse veyahut ürününüzde ekstra bir problem çıktıysa bunu iletişim formu ile direkt anlatabilirsiniz.

Karaca bize ulaşın seçeneği sayesinde tüm problemlerinizi anlatabilirsiniz. En kısa sürede Karaca müşteri hizmetleri tarafından sizinle iletişime geçilecektir. Gerek e-posta gerekse telefon üzerinden bu iletişimin gerçekleşmesi mümkündür. Ancak kırık problemleri için başka bir form doldurarak sizinle direkt bu konu ile ilgili iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Karaca Bize Ulaşın Formu

Karaca üzerinden yaşadığınız problemler ile ilgili Karaca bize ulaşın formu doldurulmalıdır. Karaca bize ulaşın formunda istenen birtakım bilgiler vardır. Bunlar sırasıyla;

 • İletişim Kanalı Seçimi
 • Ad
 • Soyad
 • E-Posta
 • Cep Telefonu
 • Konunuz
 • Dosya Eki veya Görsel
 • Mesajınız gerekmektedir. Bu bilgileri girerek ve probleminizi arttırarak sizlerle iletişime geçmelerini beklemelisiniz.

Karaca İletişim Numaraları

+90 212 412 44 00

+90 850 2525 572

Karaca müşteri hizmetleri çalışma saatleri sabah 9’dan başlamaktadır ve akşam 8’e kadar Karaca müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Karaca Adres

CUMHURİYET MAH. YENİ YOL 1 SK. NOW BOMONTI NO: 2 İÇ KAPI NO: 12 ŞİŞLİ/ İSTANBUL

Karaca Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Karaca uzun yıllardır sektörün öncü markalarından biridir. Ev tekstilini ve mutfak gereçlerini ön plana çıkaran bir ürün yelpazesine sahiptir. 1973 yılından beri kendini düzenli olarak geliştirmiş bir markadır. Karaca her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler satışa sunmayı başarmıştır. Elbette bunun arkasında büyük bir çalışma ve azim yatmaktadır.

İnsanların önce sofralarında sonra da mutfaklarında kendine yer edinmiştir. Herkesin hayatına dokunan Karaca yeni çıkan ürünleri ile bunu başarmaya devam etmektedir. Ancak memnuniyet sadece ürünlerin kendisi ile gerçekleşmez. Bir markanın ürünleri dışında müşteri hizmetleri de kullanıcılar açısında önemlidir.

Karaca müşteri hizmetleri sayesinde pek çok insan problemlerine çözüm bulmuştur. Karaca üzerinden kırık parça formu doldurabilirsiniz. Aynı şekilde telefon numarası ile iletişim sağlayabileceğiniz gibi direkt iletişim formu da doldurabilirsiniz.

Karaca İletişim Formu Doldur

Karaca bize ulaşın formu internet üzerinden Karaca’nın internet sitesinden doldurabilir. Karaca iletişim formunun içerisinde doldurmanız gereken birtakım bilgiler vardır. Bu bilgiler sırasıyla; iletişim kanalı seçimi, ad, soyad, eposta, cep telefonu, konu yani probleminiz, görsel veya dosya ve ardından bir mesaj gerekir. Burada probleminizi ayrıntıları ile anlatmalısınız. Bu bilgileri girdikten sonra formu yollayınız. Karaca müşteri hizmetleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Karaca iletişim formu doldur seçeneği ile probleminizi net bir biçimde iletebilirsiniz. Bu sayede telefon başında beklemeden en iyi sonucu alabilirsiniz. Aynı şeyi Karaca kırık parça işleminde de gerçekleştirebilirsiniz. Burada ek olarak birtakım görseller gerekecektir.

Karaca Müşteri Hizmetleri Kırık Parça

Karaca müşteri hizmetleri 3 bölüme ayrılmıştır. Bunlardan biri telefon numarasıdır. Karaca iletişim numarası ile müşteri hizmetlerini sabah 9 akşam 8 olacak şekilde arayabilirsiniz. Diğer iki yöntem ise formdur. Bunlardan biri bize ulaşın formudur. Burada kırık hariç her türlü probleminizi anlatabileceğiniz bir müşteri hizmetleri sistemi bulunmaktadır. Diğer bir form ise kırık parçalara özgüdür. Karaca Müşteri Hizmetleri Kırık Parça üzerinden kırık parça veya parçalar ile ilgili problemlerinizi kolaylıkla anlatabilir ve çözümleyebilirsiniz. Burada ek olarak tek bir görsel istemektedir. Bu görselde kırık veya kırıkları net bir biçimde çekmeniz gerekmelidir.

Karaca üzerinden birçok konuyu arama yapmadan halledebilirsiniz. Bunu müşteriler adına kolaylaştırmak için form yöntemi tercih edilmiştir. Bu sayede müşteriler arama yapmakla uğraşmadan en kolay biçimde çözüme odaklı yöntemler ile problemlerini çözebilirler.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Karaca müşteri hizmetleri ile form dışında telefon numarası iletişimi de mümkündür. Karaca Home şikayetleri var ise telefon numarası ile kendinizi anlatabilirsiniz. Özellikle acil bir problem ise telefon numarası ile halledilmelidir.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

+90 212 412 44 00

+90 850 2525 572

Karaca E-Posta Adresi

[email protected]

Karaca Home Adresi

CUMHURİYET MAH. YENİ YOL 1 SK. NOW BOMONTI NO: 2 İÇ KAPI NO: 12 ŞİŞLİ/ İSTANBUL

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Karaca İletişim Müşteri hizmetleri & Karaca İletişim Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Karaca İletişim üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Karaca İletişim hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Karaca kırık parça çıktığında yapmanız gereken karaca kırık parça formunu doldurmak ve kendizi şikayetinizi doğru bir biçimde Karaca ya iletmektir.

Karaca hesabınıza giriş yapın > Siparişlerim sayfasından Kolay İade butonuna tıklayın > İade etmek istediğiniz ürünü ve iade sebebini seçin iade kargo kodunu bir yere not alın > İade etmek istediğiniz ürünü ve faturasını bir pakete koyun > daha önce not almış olduğunuz iade kargo kodu ile birlikte kargoya ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.

Karaca müşteri hizmetlerine bağlanmak için; 0 850 252 5 572 bu numaradan arayabilirsiniz.

Karaca ile iletişime geçmek sorun, şifayet ve önerilerinizi yazmak için kullanabileceğiniz Karaca mail adresi [email protected]

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Abdulbaki Zararsız

  tel no yanlış olduğundan güncelleme yapamıyorum bu nedenlere telefon doğrulaması yapamıyorum.ietişimde sorun olacağından yeniden üyelik oluşturacağımdan üyelik iptalmin yapılmasnı istiyorum