Karaca İletişim Formu ve Müşteri Hizmetleri

karaca i̇letişim formu ve müşteri hizmetleri
karaca i̇letişim formu ve müşteri hizmetleri

Karaca olası problemlere karşı aynı özveri ile hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz kadar sizlere yakındır.Karaca iletişim formu doldurabilir veya gerekli telefon numarasından Karaca’ya ulaşabilirsiniz. Karaca özellikle formlar ile sizlerle anında iletişime geçmektedir. Karaca kırık parça kayıp formu ya da başka bir probleminiz varsa Karaca bize ulaşın formu ile gerekli iletişimi en kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Karaca 1973 yılından beri ev tekstili ve mutfak gereçleri ile ilgili pek çok ürünü satışa sunmaktadır. Kendini yıllar boyu edindiği tecrübeler ile geliştirmiştir. Bu bağlamda müşterilerine her zaman daha iyi ürünler sunmayı amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana Karaca, kendini geliştirmiş ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Sofralara eklenen her bardak, her bardak Karaca’nın başarısının bir sonucudur. Ailelerin içerisine girmiştir ve kendine yer edinmiştir.

Karaca Kırık Parça Talep Formu

Karaca üzerinden aldığınız tüm ürünlerin gerektiğinde Karaca ile iletişimini sağlayabilmeniz mümkündür. Buna Karaca kırık parça talep formu dahildir. Tabaklarınızdan biri kırıldığında kırık parça talep formu ile kendinizi anlatabilirsiniz. Bu formda doldurulması gereken birtakım kısımlar vardır. Bu kısımları eksiksiz biçimde doldurmanız gerekmektedir. Form sayfası buradadır

Bunlar;

 • Ad
 • Soyad
 • E-Posta Adresiniz
 • Cep Telefonu
 • Adresiniz
 • Sipariş No
 • Ürün Adı
 • Ürün Kodu
 • Kırık Parça Veya Parçaların Gözüktüğü Tek Bir Görsel
 • Kırık Parça ve Adeti gerekmektedir.

Tüm bu bilgileri uygun ve gerektiği gibi sisteme girmeniz gerekir. Karaca’dan aldığınız bir ürünün kırık olması durumunda bu formu doldurarak gerekli yerlere iletimini en kolay şekilde sağlayabilirsiniz. Bu formda kırık parça veya parçaları net bir biçimde tek bir fotoğrafta birleştirip atmanız gerekir. Bu önemli bir ayrıntıdır.

Karaca Bize Ulaşın

Karaca da yaşadığınız diğer problemler nedeniyle de Karaca ile iletişime geçebilirsiniz. Karaca müşteri iletişim formu ile birlikte probleminizi anlatabilirsiniz. Örneğin kargo ile yanlış ürün geldiyse veyahut ürününüzde ekstra bir problem çıktıysa bunu iletişim formu ile direkt anlatabilirsiniz.

Karaca bize ulaşın seçeneği sayesinde tüm problemlerinizi anlatabilirsiniz. En kısa sürede Karaca müşteri hizmetleri tarafından sizinle iletişime geçilecektir. Gerek e-posta gerekse telefon üzerinden bu iletişimin gerçekleşmesi mümkündür. Ancak kırık problemleri için başka bir form doldurarak sizinle direkt bu konu ile ilgili iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Karaca Bize Ulaşın Formu

Karaca üzerinden yaşadığınız problemler ile ilgili Karaca bize ulaşın formu doldurulmalıdır. Karaca bize ulaşın formunda istenen birtakım bilgiler vardır. Bunlar sırasıyla;

 • İletişim Kanalı Seçimi
 • Ad
 • Soyad
 • E-Posta
 • Cep Telefonu
 • Konunuz
 • Dosya Eki veya Görsel
 • Mesajınız gerekmektedir. Bu bilgileri girerek ve probleminizi arttırarak sizlerle iletişime geçmelerini beklemelisiniz.

Karaca İletişim Numaraları

+90 212 412 44 00

+90 850 2525 572

Karaca müşteri hizmetleri çalışma saatleri sabah 9’dan başlamaktadır ve akşam 8’e kadar Karaca müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Karaca Adres

CUMHURİYET MAH. YENİ YOL 1 SK. NOW BOMONTI NO: 2 İÇ KAPI NO: 12 ŞİŞLİ/ İSTANBUL

Karaca Müşteri Hizmetleri Bilgileri

Karaca uzun yıllardır sektörün öncü markalarından biridir. Ev tekstilini ve mutfak gereçlerini ön plana çıkaran bir ürün yelpazesine sahiptir. 1973 yılından beri kendini düzenli olarak geliştirmiş bir markadır. Karaca her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler satışa sunmayı başarmıştır. Elbette bunun arkasında büyük bir çalışma ve azim yatmaktadır.

İnsanların önce sofralarında sonra da mutfaklarında kendine yer edinmiştir. Herkesin hayatına dokunan Karaca yeni çıkan ürünleri ile bunu başarmaya devam etmektedir. Ancak memnuniyet sadece ürünlerin kendisi ile gerçekleşmez. Bir markanın ürünleri dışında müşteri hizmetleri de kullanıcılar açısında önemlidir.

Karaca müşteri hizmetleri sayesinde pek çok insan problemlerine çözüm bulmuştur. Karaca üzerinden kırık parça formu doldurabilirsiniz. Aynı şekilde telefon numarası ile iletişim sağlayabileceğiniz gibi direkt iletişim formu da doldurabilirsiniz.

Karaca İletişim Formu Doldur

Karaca bize ulaşın formu internet üzerinden Karaca’nın internet sitesinden doldurabilir. Karaca iletişim formunun içerisinde doldurmanız gereken birtakım bilgiler vardır. Bu bilgiler sırasıyla; iletişim kanalı seçimi, ad, soyad, eposta, cep telefonu, konu yani probleminiz, görsel veya dosya ve ardından bir mesaj gerekir. Burada probleminizi ayrıntıları ile anlatmalısınız. Bu bilgileri girdikten sonra formu yollayınız. Karaca müşteri hizmetleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Karaca iletişim formu doldur seçeneği ile probleminizi net bir biçimde iletebilirsiniz. Bu sayede telefon başında beklemeden en iyi sonucu alabilirsiniz. Aynı şeyi Karaca kırık parça işleminde de gerçekleştirebilirsiniz. Burada ek olarak birtakım görseller gerekecektir.

Karaca Müşteri Hizmetleri Kırık Parça

Karaca müşteri hizmetleri 3 bölüme ayrılmıştır. Bunlardan biri telefon numarasıdır. Karaca iletişim numarası ile müşteri hizmetlerini sabah 9 akşam 8 olacak şekilde arayabilirsiniz. Diğer iki yöntem ise formdur. Bunlardan biri bize ulaşın formudur. Burada kırık hariç her türlü probleminizi anlatabileceğiniz bir müşteri hizmetleri sistemi bulunmaktadır. Diğer bir form ise kırık parçalara özgüdür. Karaca Müşteri Hizmetleri Kırık Parça üzerinden kırık parça veya parçalar ile ilgili problemlerinizi kolaylıkla anlatabilir ve çözümleyebilirsiniz. Burada ek olarak tek bir görsel istemektedir. Bu görselde kırık veya kırıkları net bir biçimde çekmeniz gerekmelidir.

Karaca üzerinden birçok konuyu arama yapmadan halledebilirsiniz. Bunu müşteriler adına kolaylaştırmak için form yöntemi tercih edilmiştir. Bu sayede müşteriler arama yapmakla uğraşmadan en kolay biçimde çözüme odaklı yöntemler ile problemlerini çözebilirler.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Karaca müşteri hizmetleri ile form dışında telefon numarası iletişimi de mümkündür. Karaca Home şikayetleri var ise telefon numarası ile kendinizi anlatabilirsiniz. Özellikle acil bir problem ise telefon numarası ile halledilmelidir.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

+90 212 412 44 00

+90 850 2525 572

Karaca E-Posta Adresi

[email protected]

Karaca Home Adresi

CUMHURİYET MAH. YENİ YOL 1 SK. NOW BOMONTI NO: 2 İÇ KAPI NO: 12 ŞİŞLİ/ İSTANBUL

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. Mustafa işleyen

  Star city AVM de bulunan Karaca dan yapmış olduğumuz alışveriş sonucu kasaya geldiğimizde son derece gergin bir personel bizi bekliyordu üslubu gayet agresif olan emre dalkıran isimli personel gercekten soyadına yakışır tavrı ve hareketleriyle sinir bozucu ters konuşmalarıyla dikkatimizden hiç kaçmadı kasada eşimle ürün paketimizi beklerken eşime gayet sinirli tavırlarla sizde mi sıradasınız diyerek alaycı konuşmalar içine girdi eşimde hayır biz beraberiz görmediniz mi diyince yoo görmem mi lazım diyerek alaycı konuşmalarına devam etti eşimde kendisine kardeşim hayırdır bu ne gerginlik sorun mu var sen bence böyle büyük bir firma yerine küçük bir yerde çalışman iyi olur karaca ya hiç yakışmıyorsun diyince emre dalkıran isimli şahıs çocuklarımızın ve diğer müşterilerin içinde ağza alınmayacak küfürler etmeye ve eşimin üstüne yürümeye çalıştı mağaza müdürü olduğunu söyleyen kapalı bayan arkadaşı da boşver değmez emre diyerek tüm personel sözleşmiş gibi birbirlerini tuttular ve ağır küfür etmesine müsade ettiler değil özür dilemek sanki çok normalmiş gibi lütfen dışarı çıkar misınız diyerek hem kabahatli hemde magazadan kovma girisiminde bulundular karaca gibi kurumsal sandigimiz bir firmaya böyle egitimsiz ve kültür seviyesi düşük insanlarla çalışmak hiç yakışmıyor avm güvenliğine gerekli sikayetlerimizi bildirdik umarım gereken yapılır böyle bir saygısızlık kabul edilebilir gibi bir şey asla olamaz

 2. Merve Efe

  279 TL lik alışveriş yaptım kapak kırık olduğu için iade ettim hesabıma 140 TL yatırıldı müşteri hizmetleriyle görüştüm geri dönüş sağlayacaklarını söylemelerine rağmen hala bi dönüş yok ücret iadesini talep ediyorum

 3. Yasemin yakışıklı

  Aldığım 24 parça Akdeniz yemek takımın dan 1adet eksik kase çıktı 6adet yerine 5adet çıktı gönderilmesini talep ediyorum.

 4. Mehmet Delialioğlu

  Karaca değerli kıymetli yönetimi. 13/11/2021 Karaca internet sitesinden bir çaydanlık sipariş verdim.caydanligin fiyatı 124tl. tarih 14/11/2021 trendyol internet sitesinde aynı çaydanlık 117 TL ve Karaca gönderiyor siz olsanız kimi tercih edersiniz.Benim sizi tercih etmem için neden soylermisiniz. Teşekkürler

 5. Nebile ünal

  Granit karnıyarık tencere 30 cm papağı kırıldı 2 adet kapak istiyorum

 6. Nebahat bilgin

  İyi günler. Karaca Ankara Gordion avm den 17.10.2021 tarihinde çaydanlık aldım. Bir kaç gün kullandıktan sonra çaydanlıkta sarı lekeler farkettim. Aldığım avm ye götürdüm. Bana evime çok uzak bilmedigim yerde olan servise götürmemi söylediler. Benim oraya gitmem çok zor (İmkansız). Çaydanlığı yeni aldım bu şekilde de kullanmak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım.

 7. Ali karabacak

  Elektirikli süpürgesi 1 yıl içerisinde iki defa servise gitti ilki motor arısası ikincisi fişten dolayı 23 ekim 2021 tarihi cumartesi 2 dakika çalışmadı arıza verdi nasıl bir firma anlayışınız nasıl bir politikanız var 2 yıl garantili ürün çin malımı kullanıyosunuz gerçi çin malı sizin ürünlerden sağlam bence

 8. hasan demirci

  kargolarım geldi tşk. ancak kahvaltı takımdan yuvarlak peynir tabağından 1 i kırık ve bardağın 1 i kırık.bilginize…

 9. Nigar

  Karaca homed robot süpürgesi aldım kurulumu icin yardım edermisiniz

 10. Nergiz demir

  Iyi gunler ben ingsgramdan karaca_cuzzaciyeden hesaptan 3500tl lik siparis yaptim parayi (gonul balta) isime 350€ Gonderildi ve ondan sonra hem wahsaptan hemde insgraam engellendm ben karaca ismine guvenip
  Siparis vermistim bu hesap karaca_ cuzzaciye olarak kullaniliyor yardimci olursNiz seviniriz

 11. Sibel Erol

  Merhaba… Sizlere şikayet değil teşekkürlerimi sunmak için yazıyorum…Temmuz ayından Eylül ayına kadar yaşadığımız sorunu; Atlaspark AVM Sultanbeyli Karaca mağazası sorumlususu
  Sn. Ali Altun bey ilgi/alakası ile çözmüş, müşteri memnuniyetini sağlamıştır… Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz…

 12. Faden gul

  El müşterimi tamire gönderdim hala haber yok geri dönüş yapılmadı okul zamanı çok ihtiyacım var sürekli kek yapıyorum cocuklarima okul için tamire gönderdim kayboldu diye korkuyorum artık yani geri dönüş yok ulaşamıyorum yakışmadı sana karaca benim bütün ürünlerim karaca

 13. Fatma balık

  Trendyoldan aldığım 60 kişilik yemek takımının porselen tabaklarındaki motiflerin renkleri soldu. 24 adet tabağın yarısı hiç hoş durumda değil sanki fason ürün satılmış üstelik her gün kullanılan bir ürün değil. Bir daha karaca ürünü eve sokmam trendyola bilgi vermeme rağmen dönmüyor.

 14. Fatma Özkaptan

  Kahve makinem bozuldu calismiyor

 15. Senanur

  17.09.2021 tarihinde karaca web sitesi uzerinden almış olduğum 699,99 liralık tencere setini aynı akşam kargoya verilmeden siparişi iptal ettim fakat ücret hala hesabıma iade edilmedi ürün tedarikte gözüküyor yardimci olur musunuz

 16. Arzu özdemir

  7 yıl önce aldığım tenceret takımının düdüklü tencerenin kapağı 2 kullanımda üst kapağın pilastigi çatladı hiç bir şekilde pişirmiyor kaç defa forum doldurdum talep ettim aradim hiç bir cvp alamadım madur durumdayım hiç kimse yardımcı olmuyor satarken 10 yıl parça garantisi veriyorlar ürünün arkasında durmuyorlar yazik

 17. Pinar

  Ben üyelik işlemlerime giremiyorum hata veriyor

 18. Gülay Canbolat

  Ben dünde yazmıştım çatal kaşık takımında servis gereçleri yokmuş bunu bilmiyordum bir ikincisi ikinci çaydanlığa artı kağak konmuyomuş bunuda bilmiyordum üçüncüsü çay kaşığı eksik çıktı demiştim oda kutuya sıkışmış oyüzden aldığım yer için şikayette bulunmuştum geri alıyorum kusuruma bakmayın aldığım bayii iletişime geçtiğimde çok güzel ilgilendi çok teşekkür ederim tüm bayii olarak tekrar kusura bakmayın.

 19. Gülay Canbolat

  Eksik yazmışım servis gereçleri çatal bıçak takımında yok çıkmadı…

 20. Gülay Canbolat

  Karaca 12 kişilik yemek takımı 12 kişilik öatal bıçak takımıtencere seti 6 kişilik kahvaltı takımı çaydanlığı cezvesi düdüklü tencere si olan bir set aldım çatal bıçak takımında servis gereçleri çay kaşığı 12 yerine 11 ve çaydanlığın altt bölümü olan su joyduğumuz onun kapağı yok yani takımım eksik geldi hatay antakyada kapakı çarşısan bir karaca bayii den aldım by sorununun en kusa sürede düzeltilmesini talep ediyorum satucı en küçük bir hatada firma müşterinin yanında olduğunu söylemişti umarım doprudur teşekkür ederim

 21. Mehmet Kubat

  Karacadan dugun paketi aldım 10.000 para verdim tenceresi beş para etmez yuh
  Yaziklar olsun

 22. Güllü

  Karaca hatır plus kahve makinesi aldim malesef

  • Meltem Özdemir Yazıcılar

   08.07.2020 tarihinde düğünüm için gerekli bütün alışverişimi karaca dan gerçekleştirdim. Lakin birçok üründen memnun değilim. Çaydanlığımın kapağı çatladı boyası kavladı. Ek olarak bir kaç gün öncesinde düdüklü tencerem bozuldu evim tamamen yap oldu. Ben bu ve bunun gibi durumlardan şiddetle şikayetçiyim. Ne yapılabilir ne yapılmalı bir an önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Yapmış olduğum alışveriş 100 200 tl değil. 5000 6000 tl fiyatlardan bahsediyorum. Ciddi anlamda mağdurum. Bu mağduriyetim siz tarafından giderilmezse elimden gelen her imkana (tüketici hakları vs) başvuracağım.

 23. Abdulbaki Zararsız

  tel no yanlış olduğundan güncelleme yapamıyorum bu nedenlere telefon doğrulaması yapamıyorum.ietişimde sorun olacağından yeniden üyelik oluşturacağımdan üyelik iptalmin yapılmasnı istiyorum