Havaist İletişim & Havaist Telefon

havaist i̇letişim & havaist telefon
havaist i̇letişim & havaist telefon

Havaist ulaşım kullanan insanlar tam olarak nerede beklemeleri gerektiği ile ilgili birtakım konularda merak duymaktadırlar. Havaist otobüsleri hangi duraklardan hangi saat aralıklarında kalkıyor gibi soruların cevaplarını net bir biçimde öğrenmek için Havaist iletişim yöntemini kullanabilirler. Havaist’in birçok iletişim kanalı vardır. Bunun için Havaist Whatsapp iletişim numarası veya Havaist çağrı merkezi gibi kanallardan faydalanabilirsiniz.

Havaist, Hava İstanbul olarak bilinmektedir. İstanbul’daki havaalanlarına gidiş-geliş süreçlerini otobüsler ile gerçekleştirmektedir. Havaalanına giderken kendi aracınız yoksa ve taksi sizler için yüksek ücretlere sahipse Havaist sayesinde belirli duraklara kadar gittikten sonra kolaylıkla havaalanına gidebilirsiniz. Sadece İstanbul için geçerli olan bir sistemdir.

Havaist

Havaist yıllardır İstanbul’daki insanların havaalanlarına ulaşımını sağlamak için çalışmaktadır. Havaalanlarına gitmek artık çok daha kolaydır. Uzun yıllardır insanlar bu konuda sıkıntı çekmektedir. Trafiğin bu kadar yoğun ve uzun sürdüğü İstanbul trafiğinde havaalanına yetişmek için insanlar uzun saatler öncesinden yola çıkmak zorunda kalırdı. Artık Havaist ile çıkış saatlerinizi ayarlayarak rahatça havaalanında olabilirsiniz.

Kısa süreli bir yolculuk olmasına karşın Havaist otobüsleri oldukça donanımlıdır. USB şarj girişi ve dizi film izleyebilecekleri birtakım ekipmanlara sahiptir. Bu sayede yolculuğunuzun süresi önemsenmeden konforunuz ön plana alınmıştır.

Havaist internet sitesi üzerinden Havaist otobüslerinin durdukları duraklar ve saatlerini kendinize en uygun olan şekilde ulaşabilirsiniz. Ödemeler için öncelikle bir hesap açmanız gerekir. Bu aşamada kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Ödemeleri isterseniz internet üzerinden isterseniz de QR Kod ile gerçekleştirebilirsiniz.

Havaist sefer saatlerini öğrenmek için https://hava.ist/sefer-saatleri adresinden bakabilirsiniz.

Havaist İletişim Bilgileri

Havaist hakkında aklınıza takılan ya da bir problem olarak gördüğünüz şeyleri birkaç iletişim noktasından erişim ile halledebilirsiniz. Havaist iletişim bilgileri görüş ve önerileri de içerisinde barındırmaktadır. İsterseniz Havist internet sitesi üzerinden görüş ve önerilerinizi belirtebileceğiniz bir sistem vardır. Buraya kendi bilgilerinizi girdikten sonra görüş, öneri veya şikayetlerinizi mesaj halinde paylaşabilirsiniz.

Havaist ile ilgili aklınıza takılanları veya problem olarak gördüğünüz şeyleri Whatsapp iletişim hattı veya Havaist çağrı merkezi ile iletişime geçerek en kısa sürede çözümleyebilirsiniz. Aynı şekilde acil durumlar için bir hat daha vardır. Bu hat kayıp eşyalar için geçerlidir. Kayıp eşya süreci oldukça önemli ve hızlıca halledilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreci en hızlı şekilde ilerletebilmek adına Havaist kayıp eşya telefon numarası ile daha hızlı bir biçimde halledebilirsiniz.

Havaist İletişim Numarası

Havaist ile ilgili sorularınız veya problemleriniz için ulaşabileceğiniz birden fazla numara vardır. İsterseniz direkt Whatsapp hattı ile iletişime girebilirsiniz. Ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aynı soruları sözlü olarak iletebilirsiniz. İşleminizi en hızlı şekilde tamamlamanızı sağlayan yöntemi tercih etmeniz iyi olacaktır. Havaist’in aynı zamanda kayıp eşyalar için özel bir iletişim numarası bulundurmaktadır. Eğer Havaist’te kaybettiğiniz bir eşyanız varsa buradan direkt iletişime geçip kayıt oluşturabilirsiniz.

Havaist Telefon

Havaist otobüs hizmeti veren bir firmadır. Ancak bilinen şehirler arası otobüsler gibi düşünmemek gerekir. Havaist şehir içi bir otobüs hizmeti vermektedir. Hizmet verdiği son nokta ise havaalanıdır. Havaist havaalanına gitmektedir. Bu süreçte İstanbul’un her yerini gezer ve havaalanına giden insanları yol üzerinden belirli yerlerden alarak onları çok daha uygun fiyatlara havaalanına taşır.

Havaist bu alanda oldukça başarılı bir süreç yönetmektedir. Belirli duraklar vardır ve bu duraklardan belirlenen saatlerde geçmektedir. Bunlar internet sitesinde net bir biçimde belirtilmiştir ve bu saatler ve duraklar değişim göstermez. Ancak olası olumsuz durumlarda elbette haber verilir.

Havaist otobüslerinin donanımı birçok otobüsten çok daha iyidir. Bu yüzden yapacağınız kısa süreli yolculuk sizlere keyif verecektir. Ancak bir probleminiz veya sorunuz olursa Havaist telefon numarası ile müşteri hizmetlerine ulaşarak probleminizi veya aklınızdaki soruları giderebilirsiniz.

Havaist Ulaşım

Kısa süreli bir ulaşım sağlıyor olsa da Havaist konforundan asla vazgeçmez. Havaist, İstanbul içerisindeki herkesi havaalanına götürme görevini üstlenmektedir. Bunu oldukça uygun fiyatlara yapar ve müşteri memnuniyetini ön plana alır. Havaist otobüs donanımı fazlasıyla başarılıdır. Her koltukta dizi-film izlenebilecek bir alan vardır. Aynı şekilde telefonunuzu şarj edebileceğiniz bir USB girişi de bulunmaktadır.

Amacı birçok insanı taksilere harcanacak fazla paradan kurtarmak ve onlara konforlu bir yolculuk sağlamaktır. İstanbul halkını böylesine düşünen bir sisteme sahiptir. Havaist tüm taksi problemlerinin önüne geçer. Öncesinde ödeme yaparak yerinizi ayırtmış olursunuz. Size en yakın yerden Havaist otobüsüne binebilir ve kolaylıkla havaalanına gidebilirsiniz. Aynı şekilde bunu dönüşte de sağlayabilirsiniz. Havaist sizleri havaalanlarından alıp aldığı yere bırakabilmektedir.

Havaist Ödeme

Havaist ödeme yöntemi çeşitlidir. Havaist ödemeleri için Havaist üzerinden bir hesap açmanız gerekir. Havaist hesabınız ile birçok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte sitede Havaist otobüslerinin durakları yani sizi alıp bırakabilecekleri noktalar belirtilmektedir. Bir sorununuz veya merak ettiğiniz bir durum olur ise Havaist iletişim bilgileri kısmından gerekli aramaları gerçekleştirebilirsiniz.

Havaist ödeme isterseniz internet üzerinden direkt ödeme yöntemi ile ödenebilir. Aynı şekilde isterseniz Havaist QR Kod ile ödemenizi gerektiği yerde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu süreçte Havaist hesabınıza gerekli miktarda bakiye yüklemeniz iyi olacaktır. Yedek bakiye de sizler için uzun vadede faydalı olacaktır.

Havaist Telefon Numarası

havaist telefon numarası
havaist telefon numarası

Havaist ile alakalı aklınıza takılan soruları sormak artık oldukça kolaydır. Havaist ile iletişime geçmek için birçok seçeneğiniz vardır. Bunlardan ilki Havaist Whatsapp hattı olmaktadır. Numarayı ekleyerek direkt iletişime geçebilirsiniz. Anında dönüş sağlanacaktır. Bunun dışında Havaist müşteri hizmetleri de bir tercihtir. Müşteri hizmetleri sayesinde sorularınızı, önerilerinizi ve şikayetlerinizi anlatabilirsiniz. Eğer eşyalarınız kayıp ise bu durumda Havaist kayıp eşya numarası bulunmaktadır.

Havaist Telefon Numarası

0850 888 33 34

Havaist Whatsapp Numarası

0534 500 79 43

Havaist Kayıp Eşya Numarası

0538 231 74 83

Havaist İletişim Numarası Çağrı Merkezi

0850 888 33 34

Havaist Whatsapp Hattı

0534 500 79 43

Havaist Kayıp Eşya Numarası

0538 231 74 83

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Kadir ÖZER

    Havaist danışma hattı olarak bir numara var ve ben 2 gündür bu numarayı arıyorum uzun süre bekletip otomatik kapatıyorlar. Bu nasıl iştir anlamadım.

  2. Selma Çetiner

    Öncelikle şunu sormak istiyorum. Siz insanlarla dalga mı geçiyorsunuz Allahaşkına!!! Çağrı merkezinize ulaşmak mümkün değil. Saatlerdir aynı şeyleri tekrar tekrar dinleyip duruyorum el insaf. Özellikle kimseyle muhatap olmamak için bu taktiği mi yapıyorsunuz merak ettim. Telefonumu kapatmadığım halde sıra numaram sürekli değişiyor. Üstelik anlayamadığım bir şekilde yukarı aşağı yer değiştirerek. 2. sıra ile başladım 1 e indi, tekrar 2 ye çıktı, sonra 3 oldu derken 5 ile 2 arasında sürekli gitti geldi ama bir türlü operatöre bağlanamdı.Bu nasıl ve ne biçim hizmet anlamak mümkün değil. Madem cevap vermeyeceksiniz çağrı merkezini neden kurdunuz. Açıklamanızı bekliyorum.