Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde birçok insan bir ev sahibi olmak için çalışıyor ve çabalıyor. Uygun taksit ve farklı seçeneklerle ev satın almayı kolaylaştırmak için bir dizi organizasyon kurulmuştur. Bu kuruluşlardan biri “Türkiye Ev Sahibi Oldu!” Fuzul Ev sloganıyla yola çıkan bir şirkettir. Peki Fuzul Ev firması ile ilgili bilgileri merak ediyor musunuz? Veya Fuzul Ev telefon numarası, Fuzul ev müşteri hizmetleri telefon numarası? Dilerseniz Fuzul Ev ile ilgili iletişim bilgileri ve merak edilen bazı bilgileri cevapladığımız yazımıza başlayalım.

Fuzul Evi

Ana Sayfa Fuzul firması “Türkiye Ev Sahibi Oluyor” sloganıyla 1992 yılında hizmet vermeye başladı. Türkiye ekonomisine istihdam ve katkı sağlayan Fuzul Group, artık müşteri tabanına Fuzul Yapı- İnşaat, Fuzul Ev, Fuzul Oto, Akva Sigorta, Olimpa AVM, Nevita Internation kırmızıve Afiyet Medik kırmızımarkaları ile hizmet vermektedir. Şirket, daha önce müşterilerine Fuzul Oto ile sağladıkları güven ile gayrimenkul, konut sistemine benzer bir sistemi uygulamaya başladı. İlkesi FPK olan sistem “Faizsiz Ön Ödemesiz Kredi” sistemidir. Bu sistemle birçok aileyi evine getiren firma haklı olarak gurur duymaktadır. Ev ve yatırımın uğrak yeri olan hemen hemen herkesin şirketi düşündüğü mekan, tüm Türkiye ev sahibinin yapmayı planladığı gibi çalışmalarına devam ediyor.

Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fuzul Ev ile ilgili bilgi almak için Fuzul Ev müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçebileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Fuzul Ev müşteri hizmetleri telefon numarası ayrıcalığı ile çağrı merkezlerine bağlanarak sistemler ve firma hakkında bilgi alabilir, merak ettiğiniz tüm soruları sorarak destek alabilirsiniz. Fuzul Ev telefon numarası 444 63 13 Telefon numarasını arayarak çağrı merkezlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca 0 (212) 706 17 61 Servisi telefon numarası ile de alabilirsiniz. Fuzul Ev hakkında bilgi almak isterseniz e-posta yöntemini de kullanabilir veya form gönderebilirsiniz. Elektronik mesaj göndermek için [email protected] Mail adresine bir e-posta göndermelisiniz. İletişim formunu doldurmak için, “Lütfen buraya tıklayınız”.

Fuzul Ev Şikayet Telefonu

Fuzul Ev ile hizmet almayı tercih ettikten sonra çağrı merkezindeki kişilere veya diğer konulardaki şikayetlerinizi telefon numarası ile bildirmeniz mümkündür. Şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarası ile ifade edebilir ve gerekli tüm işlemleri yapıp size geri dönebilirsiniz. Ayrıca şikayet ve meraklarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden daha geniş kitler ile paylaşabilir ve yanıt bekleyebilirsiniz. Sayfamızdan diğer firmalar hakkında bilgi almak isterseniz, Lütfen buraya tıklayınız.

Fuzul Ev Şikayet Telefonu – 0212706 17 61

Fuzul Ev Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Fuzul Ev Müşteri hizmetleri & Fuzul Ev Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Fuzul Ev üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Fuzul Ev hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *