Ata AÖF İletişim Çağrı Merkezi Bilgileri

ATA AÖF İletişim Bilgileri, Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi

ATA AÖF İletişim ve Atatürk üniversitesi doğu anadolu açılan ilk üniversitedir. Mustafa Kemal Atatürk 1937 yılında millet meclisinde bulunan kürsüde doğu illerinin birinde üniversite kurma projesi olduğunu söyleyerek çalışmalara başladı. Maalesef bundan bir yıl sonra Atatürk hayatını kaybedince bu projede uzunca bir süre (12) yıl askıya alındı. Tekrar bu projeye el atan isimse Celal Bayer oldu. Uzunca bir süre doğu illerinde araştırma yapan heyet üniversitenin kurulması için en uygun bölge olarak Erzurum’u seçti ve 1957’yılında hizmete başladı. Anadolu Üniversitesinin ardından ilk kez Açık Öğretim Fakültesini açan yine Atatürk Üniversitesi oldu. Ata Aöf 2011 – 2012 eğitim yıllı itibariyle üniversiteyi örgün okumaya durumu ve zamanı olmayan vatandaşlar için devam zorunluluğu olmaksızın sadece sınavlara girerek üniversite okuyabileceğiniz açık öğretim fakültesi hizmete girdi.

ATA AÖF İletişim Numarası

Ata Aöf iletişim numaraları ve Atatürk Üniversitesi Çağrı Merkezi numaraları 7 gün 24 saat öğrencilerine hizmet vermektedir. Kayıt tarihlerinde yoğunluktan dolayı ulaşması biraz zaman alsa da AÖF çağrı merkezi hizmetleri oldukça iyi işlemektedir. 444’lü Ata Aöf telefon numaraları sizleri bir süre telesekreter karşıladıktan sonra sıraya alarak öğrenci işleri operatörüne bağlar.

0 850 255 02 82

444 92 82  

442 230 1000

Operatöre bağlanmak için  4 yada 7‘yi tuşlayınız

ATA AÖF İletişim İçin Diğer Bilgileri

AÖF iletişim kurmanın diğer farklı yolları da aşağıda sizlere sunulmuştur. Tercih ettiğiniz herhangi bir iletişim mecrasıyla AÖF işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dekanlık Faks: 0442 236 1716

Öğrenci İşleri Faks: 0442 236 1715 – 0442 236 1354

Blok Uygulama Birimi Faks: 0442 236 1714

E-Posta : [email protected]

ATA AÖF Adres: Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekanlığı 25240 Erzurum

Ata Aöf Öğrenci İşleri İletişim

Atatürk Ünivesitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrenci İletişim Merkezi Kültür Mahallesi İçel Sokak No:27 Kızılay/ANKARA

Telefon : 0312 432 0382

Faks : 0312 432 0383

Ata Aöf İletişim ve Kayıt Tarihleri

Ata Aöf İletişim ve kayıt tarihlerini merak eden ve takip etmek isteyen kişiler KAYIT TARİHLERİ sayfasından bakabilirler.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Ata AÖF Müşteri hizmetleri & Ata AÖF Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Ata AÖF üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Ata AÖF hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.
SSS

Ata AÖF İletişim İletişim numarasını direk bağlanma şeklinde sitemize ekledik

Ata AÖF İletişim mail adresi [email protected] olarak belirlenmiştir

Ata AÖF İletişim adresi: Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekanlığı 25240 Erzurum

Ata AÖF İletişim ve kayıt tarihlerini güncel olarak takip etmeniz için ilgili sayfayı iletişim sayfamıza ekledik

Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

 1. abdullah

  koskaca üniyersite ne telefonlara bakıyor nede maillere geri dönüş yapıyor. uzaktan bakıldıgında güzel bir üniversite içine girdin mi merdiven altı çalışan bir işletme..

 2. Mehmet Yaşar GÜNAY

  Merhaba, Ata aof öğrencilerinin bu hafta sonu ( 28, 29 Mart 2020 ) yapilacak bahar donemi vize sinavlari ertelendi mi? Ertelendi ise hangi tarihe kadar ertelendi. Universitenin uygulamasinda biyle bir duyuru yok. Ne yapacagiz. Bilgi verir misiniz.

 3. Seda

  Neden bu telefonlara kimse bakmıyor?

 4. Fikret VARGÜN

  28-29 Aralık 2019 tarihlerinde yapılan sınavlarda Adana Sarıçam ilçesi Toki Köprülü Anadolu Lisesinde gözetmen olarak görev yaptım.Ocak ayı içerisinde beni beni fakültenizden bir memure hanımefendi aradı ve bana’ IBAN numaranızı güncelleyin,sınav ücretinizi yatıramıyoruz’ dedi.IBAN numaramı güncellememe rağmen sınav ücretimi hala alamadım.İlgilerinizi bekler,gereğini arz ederim.