Artı Yatırım Holding Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Artı Yatırım Holding çağrı merkezi telefon numarası, müşteri hizmetleri iletişim bilgileri nelerdir? Özellikle gün içinde gelen haberlere bu firmanın iletişim bilgilerini yazmak istedik. Gelen haber doğrultusunda Artı Yatırım Holding Borsa İstanbul’da. Dilerseniz firma hakkında birkaç bilgi ve iletişim adresleri ile devam edelim.

Artı Yatırım Holding

Hisse senetleri yakın izleme piyasasında işlem gören bu şirket, Borsa İstanbul’dan ihraç edildi. Negatif öz sermaye nedeniyle Listeleme Direktifinin 23/1-f maddesine göre ve mali durumunun faaliyetlerinin devamlılığını sağlayamayacak düzeyde bozulması nedeniyle, Madde 23/1-d’nin kapsamı. Peki Artı Yatırım Holding yatırımcıları şirketle nasıl iletişime geçebilir, Artı Yatırım Holding’in telefon numarası nedir, buna devam edelim.

Artı Yatırım Holding Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Şu an itibariyle Artı Yatırım Holding web sitesine girmeye çalışıyoruz ve hatalarla karşılaşıyoruz. Yatırımcısını hay kırmızıkırıklığına uğratan firmanın iletişim bilgilerine Google üzerinden firmanın açıklama bölümünden ulaştık. İletişim bilgileri ipt kırmızıedilmemişse aşağıdaki gibidir;

  • Artı Yatırım Holding Telefon Numarası – 0216970 9536
  • Artı Yatırım Holding Faks- 0216428 68 00
  • Artı Yatırım Holding Mail Adresi- [email protected]

Aynı zamanda sayfadaki iletişim formu doldurularak iletişime geçilebilecek firmanın web sayfasının çökmesi nedeniyle bu formun linkini paylaşamıyoruz. Hâlâ görmek istiyorsan buraya tıklayabilirsiniz.

müşteri hizmetleri rehberleri

Artı Yatırım Holding Şikayeti

Artı Yatırım Holding ile ilgili tüm şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarasından yapabilir ve Artı Yatırım Holding Telefon Numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorumlar bölümünde söylemek istediğiniz her şeyi söyleyebilir ve sesinizin geniş bir kitleye duyurulmasını sağlayabilirsiniz. Sayfamızda diğer firmalar hakkında bilgi almak için Lütfen buraya tıklayınız.

Artı Yatırım Holding Şikayet Telefonu – 0216970 9536

Bu gönderiye oy verin

Artı Yatırım Holding Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde ortaya çıktı.

Şikayet Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Ziya Demirkan

    Aylardır sadece açıklama yapılıyor ama paramı nasıl alabileceğim konusunda bilgi yok,arıyorum ama kimse şirket iletişim numarasını açmıyor