Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oyak Yatırım müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi çağrı merkezi telefon numarası bilgisi nedir? Oyak Yatırım, 1982 yılında Ordu Yardımlaşma Teşkilatı tarafından kurulan sektörde öncü bir şirkettir. Hem kurums kırmızıhem de bireysel olarak hizmet veren bu şirket, istikrarlı pazar payı, yaygın satış ve çözüm ağı, kurums kırmızıfinansman anlaşmalarındaki yenilikçi yaklaşımları ve sektördeki tecrübesi ile sektörün öncüsüdür. 75.000’e yakın bireysel ve kurums kırmızımüşterisi ile Türkiye’nin 11 ilinde 13 şubesini kapsayan Oyak Yatırım, yatırım danışmanlığı gibi finans kırmızıdanışmanlık ve danışmanlık hizmetleri.

Oyak Yatırım

Oyak Yatırım, 1982 yılında Ordu Yardımlaşma Kurumu’na bağlı ve sektörde adından söz ettiren bir şirkettir. Nitekim Ocak 2015’te SPK lisanslı deneyimli ve profesyonel kadrosu ile geniş yetkilendirilmiş aracı kurum statüsüne sahip ve en çok faaliyet izni alan ilk aracı kurumlardan biridir. Bireysel ve kurums kırmızıolarak hizmet veren Oyak Yatırım, müşterilerine yatırım ve gelecek bilgisi adına yatırım danışmanlığı ve finans kırmızıdanışmanlık gibi hizmetler sunmaktadır. Oyak Yatırım şirketi aynı zamanda bir dizi değer ve politikayı da benimser. Bu değerler ve politikalar;

  1. Müşterilerinin, bireysel ve kurums kırmızıfirmaların beklenti ve ihtiyaçlarını en kaliteli hizmet ile karşılamak.
  2. Her geçen gün kalitesini artıran ve müşterilerini kalite sisteminin merkezine odaklayan bir firma olmak,
  3. Şirket çatısı altında çalışan her çalışanın işini tatmin edeceği ve girişimlerini kullanacağı bir ortam yaratmak.
  4. Fayda ve maliyet faktörü dengesini gözlemlemek.
  5. En önemlisi topluma, insana ve çevreye saygılı bir şirket ve kuruluş olmak.

Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ülkemizde 11 ilde 13 şubesi ile hizmet veren Oyak Yatırım, kalite politikaları ve deneyimli ekip arkadaşları ile hem kurums kırmızıhem de bireysel yatırım ve destek danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Tüm bu hizmetleri sunarken müşterilerini ön planda tutan ve kaliteli hizmeti merkezde benimseyen bu firma, müşterilerine çağrı merkezleri aracılığıyla hizmet vermektedir. Oyak Yatırım şirketi ile iletişime geçmek için Oyak Yatırım müşteri hizmetleri telefon numarasını +90 (212) 319 12 00 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ayrıca burayı tıklayın Ayrıca şirketin iletişim formunu doldurarak da iade bekleyebilirsiniz.

Oyak Yatırım Şikayeti

Sektörün önde gelen firmalarından Oyak Yatırım müşterilerinin deneyimlerini ve tüm şikayetlerini dikkatle inceleyerek çözüm süreçlerini başlatıyor. Oyak Yatırım şirketi ile ilgili tüm şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki telefon numarasından bildirebilir ve geri dönüş bekleyebilirsiniz. Ayrıca şikayet ve deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden daha geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. Sayfamızdaki diğer tüm firmalar hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

Oyak Yatırım Şikayet Telefonu – 0850222 0414

Bu gönderiye oy verin

Oyak Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Oyak Yatırım Müşteri hizmetleri & Oyak Yatırım Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Oyak Yatırım üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Oyak Yatırım hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *