MACFit Çağrı Merkezi Telefon Numarası

MACFit, sporla ilgilenen başta vücut geliştiriciler olmak üzere birçok kişinin uğrak yeri. Peki MACFit telefon numarası, MACFit çağrı merkezi telefon numarası bilgileri nedir? Özellikle Covid19 döneminde salonlar hakkında bilgi almak için bu sorular çok arandı. Bu soruların cevaplarını sizler için derledik. Dilerseniz MACFit hakkında bilgi vererek başlayalım, ardından tüm bu soruları ve MACFit telefon numarasını ekleyelim.

MACFit

MACFit, ileri teknoloji, bilim ve eğlenceyi birleştiren sistemi, daha kaliteli bir ortam yaratan tasarımları, profesyonel kadrosu ve profesyonel yöntemleriyle 2007 yılından beri sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerini her şeyin üzerinde tutan bu firmanın önceliği, sizlere samimi ve tamamen samimi hizmet sunmak, en iyi spor deneyimini ve spor ortamını yeniliklerle sağlayarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktır. Uygun fiyatları ile müşterilerine çekici gelen ve gözde mekan olan MACFit firmasının telefon numarasını paylaşarak devam edelim.

MACFit Çağrı Merkezi Telefon Numarası

MACFit, özellikle uygun fiyatları ile müşteriler için bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Uygun fiyatı ve son teknoloji ekipmanı ile ön planda olsa da bazı müşterilerin ve potansiyel müşterilerin aklında bazı sorular kalmaktadır. Bu soru işaretleri için MACFit telefon numarasını, MACFit çağrı merkezini arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. MACFit telefon numarası 0850 532 70 00 müşterilere destek sağlamak için telefon numarası Pazar günleri hariç her gün 09: 00-19: 00 Saatler arasında hizmet vermektedir. Ayrıca alacağınız bilgiler için çağrı merkezinde sıra beklemek ve bildiriminizi daha hızlı sağlamak istiyorsanız, buraya tıklayarak Çağrı merkezi iletişim formunu dilediğiniz gibi doldurup dönüşü bekleyebilirsiniz. Bu formu doldururken hatırlamanız gereken tek şey, bildiriminizi açıklama yazan bölüme girmektir. Bildirmiş olduğunuz tüm talepler ekipler tarafından incelenir ve size en kısa sürede mail veya çağrı yoluyla dönüş yapılarak bilgilendirilirsiniz.

MACFit Şikayet Telefonu

MACFit spor salonları birçok şahıstarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Bu durumda herkesi memnun edebileceklerini tabii ki söylemek mümkün değil. Ancak MACFit, memnun olmayan müşterilerinin sorun ve şikayetlerini MACFit şikayet telefonlarından dinleyerek gerekli çalışmaları başlatır. Sizin için bulduğumuz MACFit şikayet telefonu aşağıdadır. Aşağıdaki yorumlar bölümünde de şikayetlerinizi firmaya bildirmeniz mümkündür. Sizler için hazırladığımız diğer firmalar hakkında bilgi almak ve telefon numaralarını görmek için Lütfen buraya tıklayınız.

MACFit Şikayet Tel-0850532 70 00

Bu gönderiye oy verin

MACFit Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
MACFit Çağrı Müşteri hizmetleri & MACFit Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için MACFit Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca MACFit Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Asilhan Saçan

    merhabalar. Yasaklardan önce en son nisan ayında gittiğim spor salonundan iptal etmem rağmen haziran ayının da ücreti olan 166 tl ödeme alınmıştır. İç işleri bakanlığının genelgesiyle tekrar açılıcagını öğrendikten sonra iptal işlemimi de ödedim . yaklasık 93 tl olmalı.