İstanbul Kart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Card çağrı merkeziİstanbul Kart müşteri hizmetleri, İstanbul Card müşteri hizmetleri telefon numarasıİstanbul Kart iletişim bilgileri vb. Bilgileri paylaştığımız bu yazıyı okuyarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Kart müşteri hizmetleri Bu başlık altında bilgi vereceğiz. İstanbul Kart ile ilgili bir sorununuz varsa veya İstanbul Kart ile ilgili talep, öneri ve şikayetleriniz varsa lütfen bu iletişim numarası ile iletişime geçiniz. İstanbul Kart müşteri temsilcisi ile İletişim kurabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul Kart ile binmek çok pratik hale geldi. İstanbul Kart ile İstanbul’un diğer ucuna hızlıca ulaşabilirsiniz. İstanbul Card’ın seyahatlerinizde de sunduğu indirimlerden yararlanabilirsiniz. İstanbul Kart kullanan üye sayısı her geçen gün artıyor. Ancak zamanla kullanıcılar tarafından şikayetler oluşabilir. Kullanıcılar bu şikayetleri iletmek için bir müşteri hizmetleri numarasını arayabilirler. Bu doğrultuda İstanbul Belediyesi bir çağrı merkezi numarası oluşmuştur. Şikayetlerinizi ALO 153 müşteri hattı üzerinden iletebilir, ayrıca öneri ve taleplerinizi bu numaradan müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

İstanbul Kart Bireysel Müşteri Hizmetleri

İstanbul Card bireysel müşteri hizmetleri numarası Bireysel kullanıcılar istek, şikayet ve önerilerini ALO 153 hattından iletip çözüme ulaşabilirler. İstanbul Kart kullanıcısıysanız ve bir sorununuz varsa bu numarayı arayarak konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kart Kurums kırmızıMüşteri Hizmetleri

Ayrıca İstanbul Kart kurums kırmızımüşterileri için müşteri hizmetleri numarası mevcut. İstanbul Kart kurums kırmızıabonesiyseniz ve herhangi bir talebiniz, şikayetiniz veya öneriniz varsa, İstanbul Kart müşteri hizmetleri ile 444 2 161 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kart Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Card çağrı merkezi numarası Hakkında bilgi paylaştık. İstanbul Kart, iki müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir. Bunlardan biri bireysel müşteriler, diğeri kurums kırmızımüşteriler içindir. İstanbul Kart müşteri hizmetleri ile bu numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kart Bireysel Müşteri Hizmetleri
153

İstanbul Kart Kurums kırmızıMüşteri Hizmetleri
444 2 161

İstanbul Kart Bilgi Formu

form

Arama Terimleri: İstanbul Kart iletişim bilgileriİstanbul Kart telefon numarası, İstanbul Kart müşteri temsilcisi, İstanbul Kart şikayet hattı, İstanbul Card müşteri hizmetleri numarasıİstanbul Kart çağrı merkezi numarası, İstanbul Kart iletişim numarası, İstanbul Kart müşteri hizmetleri doğrudan bağlantı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
İstanbul Kart Müşteri hizmetleri & İstanbul Kart Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için İstanbul Kart üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Kart hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *