Eylül Öztürk Nail Spa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eylül Öztürk Nail Spa müşteri hizmetleri numarası Var? Eylül Öztürk Nail Spa çağrı merkezi numarasına nasıl ulaşabilirim? Eylül Öztürk Nail Spa iletişim bilgileri ne? Eylül Öztürk Nail Spa ile ilgili bir şikayetim var, nasıl iletebilirim? Vb Eğer sorularınız varsa ve sorularınıza yanıtarıyorsanız, makalemizin geri kalanını okumaya devam edebilirsiniz. Bu yazımızda Eylül Öztürk Nail Spa müşteri hizmetleri numarası ile ilgili bilgileri paylaşacağız.

Eylül Öztürk Nail Spa Müşteri Hizmetleri Numarası

Eylül Öztürk Nail Spa müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgi vermeden önce firma ile ilgili bilgileri paylaşalım. Eylül Öztürk Nail Spa, 2019 yılında Ataşehir’de ilk şubesini kurarak hizmet vermeye başladı. Dünya, Eylül ayında çıkardığı bir kadrosunun özü olan protez tırnak hizmetlerinin gözde mekanı olan Öztürk Nail Spa’yı kısa bir süre İstanbul’da açarak hizmet vermeye devam etti. ve diğer illerde yılda 10 şubeye yakın şubeler Türkiye’de hizmet verecek. Kısa sürede kurulmasına rağmen birçok ödül alarak iddialı bir firma haline gelmiştir. Kurulmak ve belli bir düzeyde kalmaktan farklı olarak, her geçen gün kendini geliştirerek yeni şubeleri ve kalifiye personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Eylül Öztürk Nail Spa, bu hizmeti belirli bir kesime hitap edecek şekilde bırakmanın aksine, bu hizmeti her kesimin tercih ettiği bir hizmet haline getirme vizyonuyla hizmet vermeye devam ediyor. Amaçları arasında akademisinde yetişen kadın kadrolarla kadın istihdamına katkı sağlayarak bu alanı meslek haline getirmeyi hedeflemektedir. Hadi gel şimdi Eylül Öztürk Nail Spa müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgi vermek.

Eylül Öztürk Nail Spa Çağrı Merkezi Numarası

Eylül Öztürk Nail Spa çağrı merkezi numarası Merak ediyorsanız paragrafın geri kalanını okumaya devam edebilirsiniz. Eylül Öztürk Nail Spa’dan hizmet aldıysanız veya Eylül Öztürk Nail Spa’dan randevu almak istiyorsanız, bir çağrı merkezi numarasına ihtiyacınız olabilir. Bu numara üzerinden Eylül Öztürk Nail Spa ile iletişime geçerek randevu alabilir, istek, şikayet ve önerilerinizi müşteri temsilcileriyle paylaşabilirsiniz. Eylül Öztürk Nail Spa, hem akademi hem de tırnak ve makyaj bakım hizmetleri ile bu alanda eğitimler veriyor. Öte yandan kısa sürede kurulmasına rağmen birçok şube açarak pazara hızla girmiştir. Büyümeye devam eden Eylül Öztürk Nail Spa, Franchise’da yeni şubeler sağlıyor.

Eylül Öztürk Nail Spa 0850307 53 37 çağrı merkezi numarasına göre müşterilerine hizmet vermektedir. Bu numara üzerinden Eylül Öztürk Nail Spa müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilir ve yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Eylül Öztürk Nail Spa Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 307 53 37

Eylül Öztürk Nail Spa Mail Adresi

[email protected]

Eylül Öztürk Nail Spa Ataşehir Telefon Numarası
0543 956 98 75

Eylül Öztürk Nail Spa Ataköy Telefon Numarası
0532256 25 63

Eylül Öztürk Nail Spa Beylikdüzü Telefon Numarası
0530 661 27 72

Eylül Öztürk Nail Spa Gaziosmanpaşa Telefon Numarası
0537 368 76 32

Eylül Öztürk Nail Spa Kurtköy Telefon Numarası
0537 368 76 31

Eylül Öztürk Nail Spa Maltepe Telefon Numarası
0216825 07 00

Eylül Öztürk Nail Spa Maslak Telefon Numarası
0539 417 29 29

Eylül Öztürk Nail Spa Ümraniye Telefon Numarası
0530 742 80 80

Eylül Öztürk Nail Spa Tuzla Telefon Numarası
0537508 55 34

Eylül Öztürk Nail Spa Ankara Telefon Numarası
0533 273 97 91

Eylül Öztürk Nail Spa İzmir Telefon Numarası
0531 632 17 97

Eylül Öztürk Nail Spa Mersin Telefon Numarası
0532 052 45 33

Eylül Öztürk Nail Spa ile ilgili bilgiler paylaştık. Ayrıca Eylül Öztürk Nail Spa ile ilgili görüşlerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Eylül Öztürk Nail Spa iletişim bilgileriEylül Öztürk Nail Spa telefon numarası, Eylül Öztürk Nail Spa müşteri temsilcisi, Eylül Öztürk Nail Spa şikayet hattı, Eylül Öztürk Nail Spa müşteri hizmetleri numarası, Eylül Öztürk Nail Spa çağrı merkezi numarası, Eylül Öztürk Nail Spa iletişim numarası

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Eylül Öztürk Müşteri hizmetleri & Eylül Öztürk Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Eylül Öztürk üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Eylül Öztürk hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *