EXXEN Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalede EXXEN çağrı merkezi numarası, EXXEN müşteri hizmetleri numarasıDoğrudan EXXEN müşteri hizmetlerine bağlanma, EXXEN şikayet hattına bağlanma, EXXEN müşteri temsilcisine bağlanma gibi konularda bilgileri paylaşacağız. EXXEN müşteri hizmetleriyle de sorunları tartışmak istiyorsanız ve EXXEN müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınızı bilmiyorsanız, makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

EXXEN MÜŞTERİ HİZMET NUMARASI

Öncelikle EXXEN ile ilgili bazı bilgileri paylaşalım. Acun ILICALI tarafından üretilen EXXEN, dijit kırmızıplatform olarak hizmet veriyor. 1 Ocak 2021’de yayına başlayan EXXEN TV, kullanıcılara ücretli üyelik karşılığında birçok dizi ve filme erişim hakkı veriyor. EXXEN TV’ye erişmek için exxen.com’a giriş yapmanız ve üyelik paketlerinden birini seçmeniz gerekir. Daha sonra kart bilgilerinizi girerek satın aldığınız aboneliğe göre EXXEN platformuna giriş yapabilir, dizi, film gibi birçok içeriğe erişebilirsiniz. Bu yönde ortaya çıkabilecek sorunlar veya sormak istediğiniz sorular için EXXEN müşteri hizmetleri Buluşmanız gerekebilir. Bu konuyla ilgili bilgileri aşağıda paylaşacağız. EXXEN’de birçok üyelik türü vardır. Bu üyeliklerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

  • Rklmvr üyelik paketinde aylık 9,90 TL karşılığında yayınlanan içeriğe reklam ile ulaşabilirsiniz. Yıllık rklmvr paketini satın almak isterseniz ödeyeceğiniz ücret 99,90 TL’dir.
  • Rklmyk üyelik paketinde aylık 19.90 TL’ye yayınlanan içeriğe reklamsız olarak erişebilirsiniz. Rklmyk paketini yıllık olarak satın almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar 199,90 TL olacaktır.

EXXEN platformunda çok sayıda eğlenceli dizi, program ve film olacak. Bunlardan bazıları; Şeref Bey Serisi, Büyülü Annem, Konuşmacı Programı, Gibi Serisi, Tolgshow, Zeynek Bastık ve Misafirleri, Kirli Çamaşır, Enis Arıkan, Katarsiz X-TRA vb. EXXEN platformundaki üyeler. Acun ILICALI’nın başarılarına bakıldığında bu projede de iyi bir başarıya imza atacağı tahmin ediliyor.

EXXEN Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlantı

EXXEN müşteri hizmetlerine doğrudan bağlantı ihtiyacın olabilir. Bu doğrultuda, aşağıdaki adımları takip ederek doğrudan EXXEN müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

  • Doğrudan EXXEN müşteri hizmetlerine bağlanmak için önce 0850 241 81 48 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekir.
  • O zaman direkt bağlantı için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Müşteri hizmetleri sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

EXXEN Müşteri Hizmetleri Posta Adresi

EXXEN müşteri hizmetleri e-posta adresinden belge, talep, şikayet göndermek istiyorsanız, [email protected] adresine bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Bu e-posta adresinden tüm istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir, yardım almak istediğiniz konu hakkında konuşabilirsiniz.

EXXEN Yardım Merkezi

Bazen müşteri hizmetleriyle konuşmak yerine, yaşadığınız sorunlara yardım merkezinden çözüm arayabilirsiniz. Böylece EXXEN Yardım Merkezi Mevcut birçok soruya bir çözüm sunmuştur. Bu adreste, yaşadığınız sorunu belirleyebilir ve sorununuza hızlı bir çözüm bulabilirsiniz. Bu nedenle, yaşadığınız sorunlar durumunda EXXEN yardım merkezine göz atmanız faydalı olacaktır.

EXXEN Yardım Merkezi Adresi

EXXEN Yardım Merkezi

EXXEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EXXEN müşteri hizmetleri sizinle tanışmak ve yaşadığınız sorunları çözmek için 0850 241 81 48 Numarayı aramak yeterlidir. Müşteri temsilcisi aradıktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Sorun, öneri, öneri, şikayet yaşadınız EXXEN müşteri temsilcisi Sizinle paylaşarak sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. EXXEN platformu ile ilgili bilgileri paylaştık. EXXEN ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

EXXEN Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 241 81 48

Arama Terimleri: EXXEN iletişim bilgileriEXXEN telefon numarası, EXXEN canlı destek, EXXEN müşteri temsilcisi, EXXEN şikayet hattı, EXXEN müşteri hizmetleri numarasıEXXEN çağrı merkezi numarası, EXXEN iletişim numarası, EXXEN müşteri hizmetleri doğrudan bağlantısı

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
EXXEN Çağrı Müşteri hizmetleri & EXXEN Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için EXXEN Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca EXXEN Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Ümit ergen

    Sifremi unuttum girisyapamıyom telefonla arıyım telefon düsmüyo nasıl bir sistem bu