Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası, Evkur iletişim bilgileri ve Evkur çağrı merkezi numarası Gibi birçok soru gündemde. Bu durumu fark ederek sizler için konu hakkında kapsamlı bilgi veren bir makale hazırladık. Dilerseniz Evkur firması hakkında biraz bilgi vererek başlayalım.

Evkur

Evkur firması 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Sürekli değişen vizyonuyla perakende mağazacılık sektörüne ayak uyduran bu firma ilk adımını 1987 yılında atmıştır. 1994 yılında Evkur Alışveriş Merkezleri adıyla yenilenmiştir. 1987 yılında İstanbul’da bir mağazanın tek çatısı altında faaliyet gösteren bu firma, Türkiye genelinde 25 mağaza ve 63 mağaza ile toplamda 42 ilde 88’in üzerinde mağazası bir arada hizmet vermektedir.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her şirket büyüdükçe daha büyük çağrı merkezine ve müşteri hizmetleri personeline ihtiyaç duyar. Bunun temel nedeni, kullanıcı tabanındaki artış gibi merak edilen soruların toplanmasıdır. Evkur firması ayrıca müşterilerine Evkur çağrı merkezi ve Evkur müşteri hizmetleri adı altında iletişim hizmeti vermektedir. Bu hizmeti kullanarak Evkur firması ile ilgili tüm sorularınıza yanıtbulabilir, dilek, şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Evkur müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 473 46 46 numara telefon numarasıdır. Evkur çağrı merkezine bu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. İşte tıklamak Evkur iletişim birimine online talep gönderebilir ve dönüşü bekleyebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlantı

Evkur müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda, Evkur çağrı merkezi Kuşkusuz birçok şahısyetkilileri beklerken sıkılıyor. Aslında bu düzeni biraz düşürmenin ve o sıkıcı konuşmaları dinlememenin bir yolu var. Bu yol çok basit bir doğrudan arama yöntemidir. Evkur telefon numarası 444 0 808 Numarayı cep telefonunuzun arama alanına yazın ve ardından arama düğmesine basın. 4 butonuna dokunduktan sonra kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Telefon numarasını arıyoruz. Santral, ana menüye ne zaman geleceğini bilmeden bile hemen ardından konuşur 4 Tıklıyoruz. Böylelikle o sıkıcı sohbetleri dinlemeden doğrudan Evkur müşteri hizmetleri telefon numarasına bağlanıyoruz.

Evkur Alışveriş Kontrol Numarası

Evkur’dan alışveriş yaptıktan sonra doğ kırmızıolarak alışveriş kontrol numaranızı öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle Evkur çağrı hizmetleri telefon numarası müşteri hizmetleri hattıdır. 444 0 808 Telefon numarasını aramanız gerekiyor. Hemen sonra 4 Sayı tuşuna basarak konu hakkında konuşmak için müşteri temsilcisine bağlanarak sorunuzu raporlayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Evkur Onay Süreci Kaç Gün

Evkur onay süreci kaç gündür? Birçok şahısEvkur şubelerinden alışveriş yaptıktan hemen sonra onay sürecini bekliyor. Bu sürecin sıkıcı ve sabırsız olduğunu tahmin edebiliriz, bu yüzden süreci öğrendik. Evkur onay süreci satın alma işleminden sonraki 7 ila 15 gün içerisinde gerçekleşir. Ancak bazı istisnai durumlarda onay alınamama gibi durumlarda geç iade sağlanabilir.

Evkur Çalışma Saatleri

Evkur’un çalışma saatleri nelerdir? Evkur çalışma saatleri hafta içi 09:00 ile 21:00 arasındadır. Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak hafta sonları hizmet veren Evkur, hafta sonları 10:30 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Evkur Sosy kırmızıMedya Hesapları

Evkur’un sosy kırmızımedya hesapları üzerinden kampanyaları takip edebilir ve duyuruları ilk olarak okuyabilirsiniz. Ayrıca çeşitli etkinliklere katılarak sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz Evkur sosy kırmızımedya hesapları;

  • Evkur Instagram
  • Evkur Linkedin
  • Evkur Facebook
  • Evkur Twitter
  • Evkur Youtube
  • Evkur Pinterest

Evkur Şikayeti

Günümüzde perakende ticaret sektörüne adeta hakim olan firmalardan biri olan Evkur, yüksek bir müşteri tabanına sahiptir. Şikayetlerinizi Evkur çağrı merkezi üzerinden bildirebileceğiniz Evkur firması ile ilgili şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarasından bildirmeniz mümkündür. Ayrıca aşağıdaki yorumlar ile şikayetlerinizi dile getirebilir ve sesinizi daha yüksek bir kitleye duyurabilirsiniz.

Evkur Şikayet Tel: 4440808


Hazırladığımız makalemizi beğendiyseniz yorum yazarak ve derecelendirerek bize destek olabilirsiniz. Ayrıca sayfamızda Trendyol’un iletişim bilgileri ve bilgileri hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

Bu gönderiye oy verin

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yer aldı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Evkur Müşteri Müşteri hizmetleri & Evkur Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Evkur Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Evkur Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *