Casio Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casio müşteri hizmetleri telefon numarası bilgileri nelerdir? Casio Türkiye Yetkili satıcı ve servis iletişim bilgileri nedir? Casio 1946 yılında Tokyo’da kuruldu. Hesap makineleri, cep telefonları ve cep bilgisayarları, ses ekipmanları, dijit kırmızıkameralar, elektronik müzik aletleri ve dijit kırmızısaatler üreten şirket, 1957 yılında dünyanın ilk tam elektrikli hesap makinesini piyasaya sürdü. 1980 ve 1990 arasında Casio Müzisyenler için uygun fiyatlı ev klavyeleri geliştirip satarak sektörde adından söz ettirdi.

Casio

Casio markası, Tokyo merkezli Kashio kardeşler tarafından Haziran 1957’de kuruldu. Kurulduğu günden bu yana yaratıcılık ve katkı amacı ve misyonu ile bu günlere ulaşmıştır. Marka, topluma faydalı şeyler elde etmek ve katkıda bulunmak amacıyla tüm ürünlerini geliştirmektedir. Casio; 60 yıldır saat, pili, hesap makinesi ve müzik aleti gibi ürünler geliştirmekte ve satmaktadır. Ülkemizde 1986 yılından bu yana ürünlerini Ersa Saat üzerinden satışa sunmaktadır.

Casio’nun yetkili bayisi olan Ersa Saat’in yetkili bayileri ülkemizde Ersa Merkez Mağaza, İstanbul Havalimanı, Mall Of İstanbul, Optimum AVM Ankara ve Vadi İstanbul’dur.

Casio Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Casio gibi bir kaliteye sahip olan ve sektörde kalitesiyle adını yazdıran firma, elbette müşterileri ile olan ilişkilerine dikkat etmektedir. Firmanın Türkiye’deki temsilcisinin verdiği hizmetler arasında destek hizmetleri iyi konumlanmış Time ERSA. Casio ile ilgili tüm şikayetlerinizi hem yetkili bayi hem de yetkili servis olan Ersa Saat üzerinden bildirebilir, servis çalışmalarına başlayabilirsiniz. Ayrıntıları öğrenebilmek için çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Casio müşteri hizmetleri telefonu numara 444 37 72 numara telefon numarasıdır. Ayrıca servise göndermiş olduğunuz ürün hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Casio Şikayeti

Casio markası ile ilgili tüm şikayetlerinizi yetkili bayilik firmasının çağrı merkezini kullanarak iletebilirsiniz. Casio ile ilgili şikayetlerinizi bildirebileceğiniz çağrı merkezi numarası aşağıda verilmiştir. Ayrıca sorun ve şikayetinizi yorumlar bölümünden bildirebilir ve daha yüksek bir kitleye seslendirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızdan diğer firmaların iletişim bilgilerini ve yorumlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Casio Şikayet Tel: 444 37 72

5
/
5
(
bir

oy
)

Casio Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ilk olarak Çağrı Merkezinde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Casio Müşteri Müşteri hizmetleri & Casio Müşteri Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Casio Müşteri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Casio Müşteri hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *

Yorumlar

  1. Behiç oğuz

    iyi çalışmalar dilerim ben ve ailem saat olaarak casio kullanıyoruz benim edıfıce efr 539Ldy sattimin üst bezeli düştü bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum tel 05375716856 behiç oğuz ayrıca wapsptanda resim atabilirim saygılarımla