BKM Kitap Telefon Numarası İletişim

Bugün özellikle metro ve otobüslerde kitap severler görüyoruz. Bugün sizler, kitapseverler ve kitapseverler için bir makale yazmak istedik. BKM Kitap’ın ülkemizdeki en büyük e-ticaret sayfası olduğunu söyleyebiliriz. İyi BKM Kitap telefon numarası bilgisi nedir? BKM Kitap çağrı merkezi nasıl ulaşabiliriz Dilerseniz bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşalım.

BKM Kitabı

BKM Kitap, 70’den 70’e herkese hitap eden kitapların yanı sıra ülkemizdeki kitap severlere ve kitap tutkunlarına kitap tedarik hizmeti de veriyor. Uygun fiyatları ile oldukça popüler bir distribütör olan BKM Kitap, kitap severler arasında oldukça popüler. BKM Kitap ile ilgili web sayfasında bizi tıkladığımızda herhangi bir bilgi yazmadığımız için değil, sizin için fazla detay veremiyoruz. BKM Kitap telefon numarası, BKM Kitap müşteri hizmetleri numarası ve BKM Kitap şikayet telefonu ve form bulduk. Dilerseniz bunlar ve birkaç merak edilen soru ile yazımıza devam edelim.

BKM Defteri Telefon Numarası

BKM Kitap, her bütçeye uygun ve 70’den 70’e herkese hitap eden bir ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Çağrı merkezi, hizmet verirken karşılaşılan sorunlar nedeniyle merak edilen soruları cevaplamak için bir telefon numarası ve e -ticaret olayı. BKM Kitap müşteri hizmetleri telefon numarası hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında açıktır. BKM Kitap’ın müşteri hizmetleri telefon numarası ise 0850 255 0256 numara telefon numarasıdır. Ayrıca arama yapmadan tamamen ücretsiz bir şekilde bilgi almak ve iletişim kurmak istiyorsanız burayı tıklayın Açılan sayfadaki iletişim formunu doldurarak size dönüşü beklemelisiniz. BKM Kitap tarafından doldurduğunuz bu formlar her gün mesai saatleri içinde incelenir ve en kısa sürede işlemlere başlanır.

BKM Kitap Sipariş Takibi

BKM Kitap’tan satın aldığınız kitapları dört gözle beklediğinizden eminiz. Siparişleriniz, siparişinizi verdiğiniz andan itibaren PTT kargo ile 2-7 iş günü, Kargo Uzmanı ile 1-2 iş günü, MNG Kargo ile 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Belirtilen süre içerisinde kargonuz ulaşmazsa hemen iletişim formunu doldurmanız veya 0850 255 0256 sayılı BKM Kitap telefon numarası araman gerekiyor. Yapmış olduğunuz görüşme sırasında yetkililer tarafından sizlere gerekli bilgiler daha detaylı olarak verilecek ve gerekli işlemler derh kırmızıbaşlatılacaktır.

BKM Kitap Sosy kırmızıMedya Adresleri

BKM Kitap’ın sosy kırmızımedya adreslerinden satıcı firma tarafından düzenlenen etkinliklere katılabilir, çekilişlere katılabilir ve paylaşımlara göz atabilirsiniz. Duyuruları ilk öğrenen siz olacaksınız ve bu sayede beklediğiniz indirimleri kaçıramayacaksınız. Ayrıca sizler için sosy kırmızımedya adreslerine ek olarak, indirmek istemeniz durumunda uygulamaları derlediğimiz liste aşağıdadır.

  • BKM Kitap İnstagram
  • BKM Kitap Twitter
  • BKM Kitabı Facebook
  • BKM Kitap Youtube
  • BKM Kitap Google Play Store
  • BKM Kitap APP Mağazası
  • BKM Kitap Huawei Mağazası

BKM Kitap Şikayet Telefonu

İnternette gezinerek yaptığımız araştırmalar sonucunda birçok kişinin şikayeti olduğunu gördük ve bu durumla ilgili BKM Kitap şikayet telefon numarasını size bulduk. BKM Kitap şikayet telefon numarası aşağıdadır.. Bu numarayı arayarak şikayetiniz ne olursa olsun rapor edebilir ve işlemlerin başlamasını bekleyebilirsiniz. İşlemler biter bitmez size geri bildirim yapılacak ve sabırla beklemeniz istenecektir. Ayrıca BKM yetkililerinin sayfayı okuduğunu düşünüyoruz.Şikayetlerinizi yetkililerinize iletebilir ve bir görevlinin sizi bilgilendirmesini bekleyebilirsiniz.

BKM Kitap Şikayet Tel-0850255 0256


Sizler için hazırladığımız BKM Kitap telefon numarası ile ilgili yazımızı beğendiyseniz yorum ve yorum yaparsanız seviniriz. Ayrıca sizin için bulduğumuz diğer tüm firmaların bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz. Www.e-cagrimerkezi.net ayrıcalığı ile …

BKM Kitap Telefon Numarası İletişim yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
BKM Kitap Müşteri hizmetleri & BKM Kitap Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için BKM Kitap üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca BKM Kitap hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *