Assistt Çağrı Merkezi Telefon Numarası

AssisTT çağrı merkezi telefon numarası bilgisi, müşteri hizmetleri destek hattı numarası nedir? AssisTT, Türk Telekom çatısı altında Kasım 2007’de kuruldu. Geleneksel çağrı merkezi sisteminin ötesinde hizmet veren AssisTT, satış ve pazarlama, yüz yüze hizmet, sosy kırmızıadres yönetimi ve gelir yönetimi gibi birçok alanda hizmet veren bir iletişim merkezidir.

AssisTT

AssisTT, 2007 yılında Türk Telekom iştiraki olarak kurulmuştur. 2007 yılından bu yana bu markanın birçoğunu duyurmakta ve Türkiye genelinde 23 ilde 29 noktada hizmet vermektedir. Bu hizmetleri sunarken aynı zamanda yaklaşık 14 bin kişiye istihdam olanağı sağlıyor. Bu sektörde, yani telekomünikasyon sektöründe Türk Telekom, hizmet kitlesi ile muazzam tecrübesi ve yaşlanmış tecrübesiyle firmalara değer ve özel çözümler katmayı hedefliyor.

AssisTT marka olarak bazı değerleri önemsiyor. Bu değerleri sayarsak;

  1. Müşteri odaklı
  2. Yenilikçilik
  3. Açık iletişim
  4. Güvenilirlik
  5. Takım ruhu
  6. Sadakat

AssisTT Çağrı Merkezi Telefon Numarası

2007 yılında Türk Telekom bünyesinde kurulan AssisTT, 24 il ve 29 noktada yaklaşık 15 bin çalışanı ile kıymetlimüşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmette müşteri odaklı olan bu firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmakta ve son derece önemsemektedir. Müşterileri ile çağrı merkezleri üzerinden bağlantı kuran firma, tüm çağrıları detaylı bir şekilde değerlendirerek gerekli çalışmaları ve işlemleri yürütmektedir. AssisTT müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 0216666 44 44’tür. Ayrıca canlı destek için lütfen buraya tıklayın. Canlı destek almak istediğinizde, şirket sizden bazı iletişim bilgileri isteyecek ve daha sonra size geri dönecektir. Bir Türk Telekom iştiraki olan bu firma bilgilerinizi hassas bir şekilde kaydedeceği ve asla üçüncü şahıslarla paylaşmayacağı için bu bilgileri vermek için kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

AssisTT Şikayeti

Bir Türk Telekom iştiraki olan AssisTT ile ilgili tüm şikayetlerinizi bildirmeniz mümkündür. Tüm şikayetleriniz firma tarafından incelendikten sonra gerekli çalışmalar başlayacaktır. AssisTT firması ile ilgili tüm şikayetlerinizi aşağıdaki telefon numarasından bildirmeniz mümkündür. Ayrıca şikayet ve sorunlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden de ifade edebilirsiniz. Sayfamızdaki diğer firmaların bilgileri için Lütfen buraya tıklayınız.

AssisTT Şikayet Telefonu – 0216666 44 44

Assistt Çağrı Merkezi Telefon Numarası yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde göründü.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Assistt Çağrı Müşteri hizmetleri & Assistt Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Assistt Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Assistt Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *