Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefonu

Vivense müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Vivense sitesi, mobilya üretimi, tasarımı ve satışı için hizmet vermektedir. Vivense, tercih edenlere daha iyi hizmet verebilmek ve her konuda yanlarında olabilmek için iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcileri ile hizmet vermektedir.

Vivense

Vivense size satış yapmanın yanı sıra birçok destek hizmeti sunar. Vivense’i rakiplerinden ayıran şey budur. Şimdiye kadar 900.000’den fazla siparişi müşterilerine teslim etti. Kısa teslim süresi ve güvenli nakliye yöntemi, rakipleri arasında tercih edilme sebepleri arasında görünmektedir.

Vivense Teslimat Ücretleri

Vivense müşterilerine kargo ve nakliye ile hizmet vermektedir. Fiyatlar;

Kargo ile teslimat yapılacak ise 500 TL ve altı ürünler için sadece 10 TL, 500 TL üzeri ürünler ise ücretsiz. Söz konusu teslimat Vivense Transport tarafından yapılacaksa 10 TL ile 250 TL arasında ücret alınır. 10000 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

VIVENSE Müşteri Hizmetleri İletişim Telefonu

Vivense, günümüz mobilya endüstrisinin önde gelen şirketlerinden biridir. Online satış ve destek hizmetleri sağlar. Vivense müşteri hizmetleri, hem çevrimiçi hem de GSM üzerinden 7/24 çalışır. Web sayfasından, destek bölümünden ve GSM üzerinden destek alabilirsiniz.

Vivense şirketi, hem web sitesi aracılığıyla hem de müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla çevrimiçi olarak yardım ve destek sağlar. Web sitesinde bir destek talebi oluşturabilir ve bir e-posta gönderebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcilerini aramak isterseniz 0850480 2535 numaralı telefonu arayarak 7/24 canlı destek alabilirsiniz.

Vivense Şikayet

Satın almış olduğunuz ürünlerin eksik, hasarlı veya yanlış olması gibi durumlar yaşadığınızda aşağıdaki numarayı arayarak bu sorunu yetkili kişilere iletebilir ve durumu belirterek kesin destek alabilirsiniz.

Vivense Şikayet Telefon Numarası – 0850480 2535

5
/
5
(
bir

oy
)

Vivense Call Center İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Vivense Çağrı Müşteri hizmetleri & Vivense Çağrı Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Vivense Çağrı üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Vivense Çağrı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *