Sneaks Up Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Çağrı merkezine gizlice giriyor Bilgiler neler? Yetkililere bilgi vermek amacıyla sağlanan Sneaks Up ürün veya hizmetlerinden dolayı sorun veya şikayeti olan müşterilere müşteri hizmetleri verilmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak her türlü konuda kurums kırmızıdestek alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Bilgilerini Gizler

Spor sektörü ilk mağazasını 2014 yılında İstanbul’da hizmet vermek amacıyla açmış ve daha sonra büyümesiyle Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet vermeye devam etmiştir. Sneaks Up, Adidas, Nike, Jordan, The North Face, Timberland, Reebok, Puma, Vans, Skechers ve Asisc gibi birçok önemli markanın ürünlerini içeriyor. Sneaks Up mağazalarında Adidas, Nike, Jordan ve Puma gibi markaların koleksiyon ürünlerini de bulabilirsiniz. Marka içerisinde orijin kırmızıbasketbol ürünlerini de bulabilirsiniz.

Sneaks Up, spor ayakkabı kültürünün ülkemizde gelişmesi ve yaygınlaşması için kurulmuştur. Verdiği hizmet ile kuruluş hedeflerine ulaşmayı başarmıştır.

Çağrı Merkezi Telefonunu Gizle

En iyi markaların birçok ürününü bay, bayan ve çocuk olmak üzere 3 farklı kategoride bulabilirsiniz. Ürün kalitesiyle her zaman müşterilerini memnun etmeyi başaran marka, müşteri memnuniyetini sürdürmek ve onlara hem satış öncesi hem de satış sonrası kurums kırmızıdestek sağlamak için müşteri hizmetleri ile destek vermektedir. Satış öncesi veya satış sonrası her türlü sorun için müşteri hizmetlerimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en hızlı şekilde destek olacaktır.

Sneaks Up müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız 0850 241 72 31 Telefon numarasını arayabilirsiniz. Sneaks Up müşteri hizmetleri, müşterilerin gelen aramalarda zaman kaybetmesini önlemek için sesli yanıt sistemi ile hizmet vermektedir. Sesli yanıt sistemi sayesinde destek almak istediğiniz konuyu birkaç sözcükile anlatabilir ve doğrudan müşteri temsilcileriyle bağlantı kurabilirsiniz.

Şikayet Telefonunu Gizlice Yakaladı

Çalışma prensibi olarak her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışan Sneaks Up markası, müşterilerden gelen şikayet, öneri ve taleplerin hızlı bir şekilde iletilmesi ve destek sağlanması için şikayet hattı üzerinden de hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi Şikayet Hattı – 0850241 72 31

Bu gönderiye oy verin

Çağrı Merkezi Telefon Numarasını Gizledi yazısı ilk olarak Çağrı Merkezi’nde yayınlandı.

1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Sneaks Up Müşteri hizmetleri & Sneaks Up Çağrı merkezi numaraları
Aklınıza takılan tüm sorulara ceva alabilmek ve şikayetlerinizi gidermek için Sneaks Up üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sneaks Up hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfanın altındadır.

] }
Yorum Gönder

Görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. *